Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire van kereslet ruházattal foglalkozó webshopokra? fórum

Mennyire van kereslet ruházattal foglalkozó webshopokra? (beszélgetős fórum)


22. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 6. 12:22
Rengetegen csinálják, hogy az aliexpress-ről, wish-ről vagy e-bay-ről megrendelik, és azt haszonnal adják tovább. Egyéb esetben nincs 2-3 hét az áru megjövetele, még Dubajból 2 nap alatt itt van :)
21. NomNom (válaszként erre: 20. - Gabbbicica)
2021. júl. 6. 12:00
Ráadásul nem tudom milyen márka az amit manapság Mo-n nem lehet pár nap alatt rendelni. Én is rendeltem babaruhát és nagyon gyorsan megjött.
20. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 6. 11:45

Ehhez pl csak egy Next, George, barmilyen angliai markabol millios keszletet kell tartanod otthon/valahol.


De en pl gyerekruhanal is, ha ilyet akarok, ugy tervezek, hogy belefer a szallitasi ido.

19. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - 5236d12e25)
2021. júl. 6. 10:39
Mondom. Ilyenre van kereslet. Ahogy egyedi babafészekre, rácsvédőre is. Egy anyuka ismerősöm egyedi dizájn csokornyakkendőket készít és árul. És ebből meg lehet élni.
18. 5236d12e25 (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2021. júl. 6. 10:11

Én 2017-18-ban mikor 2.lányomat vártam csak lestem, hogy a sok elaő gyerekes, hogy meg volt őrülve egy mintás műanyag borítóért amit a terhes kiskönyvre lett kitalálva.. 🤦‍♀️ A sok palimadár képes volt 1500-3000ft is kiadni + posta, de volt aki 5000 egyedit csináltatott


[link]


A hülyeség tárháza határtalan..

2021. júl. 6. 09:21
azért velem egsütt sok ember van, aki szeretné felpróbálni
2021. júl. 6. 08:52
Szerintem ilyen téren most inkább a minőségi magyar gyerekruhák mennek. Egyre többen foglalkoznak vele. Hiába drágább, sokan megveszik, mert jó minőségű, aranyos, praktikus, nem tucat termék, tudják, honnan származik, magyar anyukákat támogatnak vele, valamint környezettudatosabb választás. Egy-egy egyedi mosható pelenka külsőért kisebb vagyonokat fizetnek csak mert egymással versenyeznek az anyukák, hogy kinek különlegesebb a pelusa. A külföldi áruval az a baj, hogy hatalmas a választék. Ezzel lehetetlen versenyezni. Ha meg valami különleges márkára gondolsz, az valószínűleg csak egy szűk körben sikkes.
15. 5236d12e25 (válaszként erre: 10. - Unom)
2021. júl. 6. 06:28
Nem szeretek látatlanba, próba nélkül ruhát venni. 🤷‍♀️
14. NomNom
2021. júl. 6. 03:52

Mondjuk ha építő jellegű válaszokat vársz akkor leírhatnád pontosabban az elképzelésedet és talán tudnánk hozzátenni is valamit.

Azokról a dolgokról amiket írnak, hogy mire érdemes figyelni, milyen buktatók vannak, te is elmondhatnád hogyan gondoltad.


Honnan vennéd az árut? Van lehetőséged készletet tartani?

13. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 6. 01:11

Ha arra alapítod az elgondolásod, hogy ezzel majd lerövidíted a szállítási időt a vevők felé, akkor nagy készletet kell tartanod, ami lassan fog megtérülni.

Ha valóban széles kínálatot szeretnél, akkor ez akár millió tétel is lehet. Baba, női, férfi, több méretben és színben.

Aztán a kezdő webshopoknak kell reklám. Ha nem vagy otthon az informatikában, digitális médiában, akkor keresned kell erre egy szakembert. Reklámokat gyártani, kereső optimalizációra.

Aztán, lehet, a kezdő készleted kínai gagyi, de nem fognak visszajárni az oldaladra. Szükséges egy minőségi beszállító. Sokat lehet veszteni, ha mindig másnál bizonytalan forrásból származik az áru.

Tanácsosabb lenne már bevezetett márkákkal szerződni.


Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe. De tanulmányokat olvashatsz a neten a webshop alapításáról, indításáról.

2021. júl. 5. 22:53

Gondolom az az építő, ami támogatja az ötletedet. Ezt a vigyorgó fejekből gondolom.


Nem, sosem rendelnék ruhát sem ilyen, sem másmilyen hasonló boltból, mert jellemzően még rosszabbak, mint a H&M és társai. Úgy méretben, mint minőségben.


És igaza volt itt valakinek a gyerekruhák kapcsán. Inkább elmegyek én is a pepcóba vagy egy turiba és megveszem olcsón arra 2-4 hétre a gyerekruhát, sőt! még magamnak is inkább veszek lidlben vagy aldiba, mint ilyen helyeken.


Én szeretem megfogni a ruhákat, felpróbálni. Hát az én pénzemet ne használja senki hetekig, mert vissza kell küldeni;)


És még is, hogy gondoltad, hogy te 2 nap alatt hozzájutsz valamihez, amit ugyan onnan rendelsz, ahonnan esetleg én rendelném?


Egyébként, valóban ezt csinálja a legtöbb webáruház.

Kiad egy katalógust, amiből rendelhetnek a vevőik, ami nincs raktáron, hanem megveszi pl. a CBA-ban és kiszállítja, mint saját raktárkészletét;)


Hogy jutnának a vevők az általuk megrendelt cuccokhoz?

2021. júl. 5. 22:27
Ha nem gondolkodnék előre most ezt a kérdést se tettem volna fel itt ☺️ Köszi a tanácsokat!! Megfogadom ami építő jellegű!
10. unom (válaszként erre: 7. - 5236d12e25)
2021. júl. 5. 22:18

Én igen, ha minőségi, egyedi, gyorsan kihozzák, és vissza tudom küldeni.

De a neten vásárolt kínai cuccok nem ilyenek.

2021. júl. 5. 21:54
Rendben,köszi😁
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. júl. 5. 21:53
Bocsi 😂 nem neked szántam volna, félre nyomtam
7. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. júl. 5. 21:52

Na erre tudod mit mondok? Beslattyogok a pepcoba - occó! Fel lehet próbálni. Játszani szétszaggatni ideális gyereknek. Ráadásul ez miatt könnyű "cserélni", ha a gyerek kilukasztja.

Bemegyek a lidlbe, aldiba..



Magamnak is szeretek pepcoban vásárolni.

Szóval én egészen biztosan nem vennék drágábbat,de még kicsivel drágábbat sem.

2021. júl. 5. 21:44
Na majd meglátjuk!!:) 🥰 köszi a hozzászólásokat.
5. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 5. 21:36

Ehhez jelentős raktárkészlet kell, ami plusz költség. Ezt beleszámoltad?

Van hozzá elég helyed?

2021. júl. 5. 21:30
Új ruhákra gondoltam. Igen külföldről rendelném , de szerintem igen is lenne aki megvenné, picit drágábban is ugyanis ott várhatsz rá 2-3 hetet mire megjön ,ami mondjuk egy kisbaba esetében nem túl jó hiszen kinövi a méretet mire megjön. Illetve utánvétes fizetés sincs a külföldi oldalakon. Szerintem kicsit drágábban megérné többeknek hogy pl 2 nap múlva ott a termék és adott esetben nem 2-3 hét múlva.
2021. júl. 5. 21:24

Hasznaltra vagy ujra?


Honnan szerezned be?


Hasznaltat, fokeg gyereket tonnaszam arul mindenki a facebookon, kulonfele csoportokban, marka szerint is.


Ujnal halálom, mikor haszonnal akarja vki eladni azt, amit en is meg tudok venni a lidlben, vagy kulfoldrol meg tudom rendelni magamnak.

2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 5. 21:19

Szerintem semennyire. Pláne ha használt. Rengeteg van. De elég ha csak fecsapod az fb-t. Ezért külön webshopot nyitni.. Nem érné meg.

Némelyik oldal nevetségesen sokat akar kérni használt ruhákért.

2021. júl. 5. 20:43
Sziasztok ! Mostanában gondolkodom webshop nyitáson ahol lennének baba, gyerek ruhák illetve női és férfi ruhák is. Szerintetek mennyire van még erre kereslet ? Mert tudom hogy rengeteg van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook