Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rózsaszín hajat festő fodrász fórum

Rózsaszín hajat festő fodrász (beszélgetős fórum)


15. michelle.r (válaszként erre: 14. - 11e5ee694c)
2023. okt. 18. 20:18

Kriszta megcsinálta a maximumot, amit akkor, abból ki lehetett hozni sérülés és ártás nélkül. Magára valamit is adó szakember nem csinálja meg amit az ügyfél akar, ha tudja, hogy azzal nem tesz jót.


Néhány éve még Zsidró is elküldte volna. Nekem utoljára 20 éve vágott hajat. Egy barátnőm hozzá jár, csodaszép balayage-t szokott csinálni neki.

14. 11e5ee694c (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2023. okt. 18. 18:25

Szerintem csupa kamu az egész,egyiknél sem járt soha! Kriszta nyilván megpróbálta a "lehetetlent" is kihozni vörösből szőke az egyik legnagyobb kihívás és lehetetlen egy alkalommal elérni a célt :)

Javaslom csinálja meg magának az csúcs-szuper lesz :D

13. 11e5ee694c (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 18:20

Szerintem pacsmagold be magadnak,de most őszintén írom ezt!

Vagy esetleg Zsidró Tamást próbáld meg a "no naim" fodrász utál hátha megfesti neked az áhított babarózsaszínt :D

12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 09:35

Zsani nem azért kuponozik, mert ácsingózik a munkáért. Csinált egy saját fodrászatot abban a városban, ahol lakik, amíg a gyereke kicsit volt, csak ott dolgozott. Néhány vendége ide szeretne járni hozzá, ezért, hogy megérje, így gyűjt ide is ügyfeleket. Abszolút jó fodrász.


Fátrai biztos nem fogja megcsinálni, amit egy no name fodrász. Ilyen esetekben hívják szakértőnek, amikor valaki leégeti, és tönkre teszi a vendég haját, mert mindent a vendégért.


Sajnos nem tudok neked ajánlani, mert gondolom, Karika Zsolt sem lesz neked elég jó.

11. michelle.r (válaszként erre: 6. - 11e5ee694c)
2023. okt. 18. 09:30
Igen, ő nagyon tud. És imádja a szakmáját. Engem majdnem kidobott néhány éve mert olyat akartam, amihez ő nem adja a nevét 😇😇😇
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2023. okt. 17. 22:24
Egyértelmű, nagyon világos szőke. Igazából színezőn is gondolkodom, csak egyiket sem ismerem...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. okt. 17. 22:24
Életem első nagy változtatásánál hozzá mentem, de persze jó pénzért konkrétan semmit nem váőltoztatott a hajam színén, akkor sötétvörösből akartam szőkét. Majd mikor reklamáltam, közölte, hogy nem lehet ennél világosabbra, de igazából talán egy fél árnyalat volt a különbség. Másnap egy "noname" fodrász valami csoda folytán megcsinálta. Úgyhogy ő nálam egy életre kilőve :)
8. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 21:52
Mi az alapszíned? Mert pl. barnából csak erős szőkítés után lehet rózsaszínt csinálni.
7. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 18:50
Milyen hajbol akarod? Sotetvarnabol szar lesz.
6. 11e5ee694c (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. okt. 17. 17:23
Júj,Ő nagyon zseni fodrász,imádom a munkáit követem youtoubon is :)
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 17:08

További jó keresést!


A másik tippem a saját fodrászom, Fátrai Kriszta.

4. 11e5ee694c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 16:40
Hajas László biztosan kielégíti az igényedet,csak legyen rá zsetonod! :D
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. okt. 17. 16:02
Budapesten. Egyébként rákerstem, kuponos oldalakon "keresi" a munkát, én meg úgy vélem, egy jó fodrásznál annyian vannak, hogy bekerülni is bajos :)
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 17. 15:30

Sokat segítenél magadnak, ha leírnád, melyik égtájon keresed 😇


Csepreghy Zsanett Budapesten, a Nádor utcában Rod Hair szalon. Honlapjan nincs, de a saját haja nagyon szép rózsaszín volt, amikor legutóbb láttam. Maga festette Joico-val, ha jól emlékszem.

2023. okt. 17. 13:41
Sziasztok! Tudtok olyan fodrászt, aki szép pasztell rózsaszínt fest? És persze van valami weboldala képgalériával a munkáiról. Az én fodrászom gyönyörűeket fest, de rózsaszínt nem szokott, és megmondta őszintén, hogy nem szeretne rajtam kísérletezni még akkor sem, ha a dolog nem visszafordíthatatlan :D. Köszönöm előre is ha valakit ajánlotok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook