Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rövid menstruáció hosszú helyett...babára várunk. fórum

Rövid menstruáció hosszú helyett...babára várunk. (beszélgetős fórum)


10. jambesz (válaszként erre: 8. - Adri Angel)
2013. aug. 7. 14:16
Igen, én úgy hallottam, olvastam, hogy még akkor is van remény...de hát biztos olyan ritka ez, mint a fehér holló. :-)
9. Ancsa19860211 (válaszként erre: 7. - Jambesz)
2013. aug. 6. 16:13

:(

De majd a köv. ciklusban, hajrá!!!

2013. aug. 6. 08:56

Nagyon sajnálom Jambesz... :-)

De nagyon érdekes, hogy pont ilyen témában írtál nekem ma reggel jött meg 25. napra, ami nagyon furcsa, mert inkább később szokott meg jönni mint hamarabb. Mi is várjuk a babát nagyon és sok mindent meg is tettünk ezért... Szóval azt mondjátok, hogy ha nem tart annyi ideig mint a szokásos ciklus, akkor még a terhesség "előjele" is lehet?

2013. aug. 5. 11:39
Nem is bírtam ki... :-) De sajnos negatív. :(
2013. aug. 5. 11:25
Szerintem tesztelj, hiszen a teszt nem túl drága, Te meg megnyugszol.
5. Ancsa19860211 (válaszként erre: 4. - Jambesz)
2013. aug. 5. 11:24

Hát, akkor nem tudom... De szerintem lődd csak el azt a tesztet, legrosszabb, ami történhet, hogy nega lesz. Ha meg pozi, akkor öröm és boldogság:)

Azért majd írd meg, hogy mi lett!

2013. aug. 5. 11:14

Köszönöm, hogy válaszolsz. :-)

Igen, szinte percpontosságú volt. Nekem is van barnázás a 20. naptól, ami egy időben nagyon zavart, mert korábban ilyet nem tapasztaltam. Nem számolom már, hány hormonvizsgálatra küldtek emiatt, de mindent rendben találtak.

3. Ancsa19860211 (válaszként erre: 1. - Jambesz)
2013. aug. 5. 11:06

És ez a 2 napos abban az időben volt, mikor rendesen meg kellett volna jönnie, vagy esetleg hamarabb? Erős vagy gyenge volt?


Ezeket azért kérdezem, mert mikor én 14 hónap várakozás után terhes lettem, kb 1 héttel a várható mensi előtt elkezdtem enyhén vérezni, ami inkább barnás volt, 3 napig tartott. Mivel nagyon stresszes volt akkoriban a melóm, azt hittem, az kavart be és hamarabb megjött, a rendes mensi idején viszont nem jött semmi, pár napra rá pozit teszteltem...

2013. aug. 5. 09:59
Azt elfelejtettem írni, hogy lassan már 3 éve várakozunk.
2013. aug. 5. 09:46
A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e ellőnöm egy tesztet...általában 6 napig tart, most bő 2 volt. Ugyanúgy fájt is a hasam az elején, mint szokott, viszont most nem volt darabos. Kérem, olyanok válaszoljanak, akik menstráció ellenére babát vártak mégis. Lehet, hogy ez a nagy meleg befolyásolja? Nem tudom...a remény bennem most csak azért van meg, mert akupunktúrás kezelésre járunk jó egy hónapja már ez ügyben...hátha. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook