Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosszullét munkahelyen fórum

Rosszullét munkahelyen (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 26. 11:48
Nálunk egyszer pánikrohamot kapott az egyik lány. A konyhapadlón találtuk meg zokogva. Bevittük egy tárgyalóba, amíg jobban lett, aztán hazaküldtük. Másnap bejött, akik tudtunk a rosszullétéről, érdeklődtünk, hogy minden rendben van-e, aztán ment minden tovább, senki nem csinált ebből különöseb ügyet. Reméljük, hogy felkeresett vele vmi szakembert. Egyáltalán nem ciki, bárkivel előfordulhat, hogy rosszul lesz. És minden csoda 3 napig tart - szépen elfelejtik, nem fognak ezen hetekig lovagolni :)
4. csajszi0319 (válaszként erre: 2. - Hedi13)
2012. márc. 26. 11:47

Köszönöm, kedves vagy!

Egyébként, a háziorvosom belgyógyász is, úgyhogy ő volt az első, aki tudott a rosszullétekről. És tényleg nagyon alaposnak, lelkiismeretesnek tűnik. De nemcsak nála jártam ezzel a problémával, hanem más orvosoknál is. Remélem, hamarosan kiderül, hogy mi van a háttérben. :)

3. 5674644b5d (válaszként erre: 1. - Csajszi0319)
2012. márc. 26. 11:47
Én is szédelgek néha, mert a vérnyomásom egyik pillanatról a másikra tud leesni ill az egekbe szökni. Volt már, hogy az utcán történt velem ilyesmi és a kórházban ébredtem fel legközelebb és persze a munkahelyen is előfordult már. Nálam normális volt mindenki aznap haza is mentem, de másnap persze orvosi vizsgálat után bement dolgozni és olyan lecseszést kaptam főnöktől, hogy minek jöttem be, pedig orvosi engedélyem volt, hogy jöhetek:) Szóval felesleges amiatt izgulnod, hogy mit szólnak a munkatársak vagy a főnök, ilyen bárkivel előfordulhat. Én teát iszom (feketét) azóta minimálisra csökkentek ezek a szédelgéseim, mert nagyjából normális értéken tartja a vérnyomásom. Szerintem te is próbáld meg ezt.
2012. márc. 26. 11:44
Szia, nem tehetsz róla, hogy rosszul lettél. Miért érdekel mit mondanak a munkahelyen? Én biztos nem izgatnám magam a főnök miatt. Ellenben az egészségem érdekelne helyette. Lehet még munkahelyed sok, de egy egészség van. Láttam a sok kiírt fórumodat a témában, csak azt tudom javasolni, hogy keress egy jó belgyógyászt, aki tetőtől talpig kivizsgál. A háziorvosnál töltött alkalmak csak húzzák az időt, tapasztalatból írom. Gyors jobbulást kívánok!
2012. márc. 26. 11:34

Soha nem jön jókor, ha elkapja az embert egy rosszullét, de múlt szerdán kifejezetten kínos és kellemetlen perceket éltem át a munkahelyemen. Hirtelen megszédültem, pillanatok alatt nagyon rossz lett a közérzetem, elsötétült előttem minden, és annyira elgyengültem, hogy gyakorlatilag nem bírtak el a lábaim. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy ültem éppen, nem voltam egyedül, és nem voltak vendégek a közelben. Az egyik kolléganőm ott volt közvetlenül mellettem, ő hívott segítséget. Két férfi kolléga pillanatok alatt ott volt, így, hárman igyekeztek segíteni. Ablakot nyitottak, vizet itattak velem, stb. Van egy kis pihenőhelyiség, ahol van egy kanapé is, szerettem volna ott lefeküdni, míg elmúlik, de annyira gyenge voltam, hogy felállni sem tudtam a székről. Végül a két srác felsegített, aztán úgy vittek ki ölben a pihenőbe. Ott lefeküdtem, és szerencsére ahogy jött az egész, ugyanolyan gyorsan, egy-két perc alatt jobban is lettem. Szinte biztos, hogy "csak" egy gyorsan múló vérnyomásesés volt.

Szerencsésen végződött a kis "kaland", és nagyon kedvesek, segítőkészek voltak velem a munkatársaim, azóta is cseng a telefonom, érdeklődnek, hogy mi van velem, stb. Szóval, nagyon aranyosak, de számomra mégis annyira kellemetlen ez az egész. Egyrészt előttük is kellemetlenül fogom most érezni magam, másrészt az is kérdés, hogy vajon mit fog szólni a főnök, ha ne adj isten, máskor is előfordul ilyesmi??? Ha valakivel történt már hasonló, mit tapasztaltatok? Hogyan reagálta le a környezetetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook