Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszkor szakítottam fórum

Rosszkor szakítottam (beszélgetős fórum)


1 2
32. kriszta773 (válaszként erre: 29. - Nikkky)
2014. nov. 9. 10:35
szerintem ez egyszerűen azt jelenti, hogy bejött másvalaki is a képbe, de még nem tudja, vele miként alakul, és hagyni akar egy lehetséges visszautat. ezért sem kéne rágódnod és meaculpáznod, mert csak bolondot csinálsz magadból. egy hónapig senki sem malmozik magában, hogy akkor béküljek vagy sem
31. ina87
2014. nov. 9. 10:24
hamár mindketten gondolkodtatok a szakitáson ott már nem érdemes kibékülni inkább hagyni ez azálapotot ha már kimondtad a végszot ne siránkoz visza.
30. angelic smile (válaszként erre: 29. - Nikkky)
2014. nov. 7. 22:54

"Most sem szeretne még velem találkozni, egy hónappal a szakítás után megkerestem, de azt a választ kaptam, hogy még nincs kész találkozni." 1 hónappal a szakítás után??? A férjem azt mondja, lépj túl rajta! Az addig rendben van, hogy nehezebben lépnek túl dolgokon a férfiak, de ez már enyhén szólva is túlzás.

Én is úgy gondolom, hogy akivel együtt voltam 3 évig, az duzzogjon egy ideig, de ez már kegyetlenség a másikkal szemben. Legyen már annyi becsület benne, hogy elém áll és segít letisztázni, ami kétségek maradtak bennem!

29. nikkky
2014. nov. 7. 22:31
Nem pont a lelkiismeretfurdalás a baj. Persze, van egy kicsi, de nem nagy ügy. Inkább az, hogy ő most annyira sajnálja önmagát, meg van sértődve (bár nem vallja be, érzem rajta, hűvös velem), hogy nem tudtuk még rendesen átbeszélni a dolgokat azóta sem. Most sem szeretne még velem találkozni, egy hónappal a szakítás után megkerestem, de azt a választ kaptam, hogy még nincs kész találkozni. Nem tudom ezt hova tenni, mert nem szeretnék sokáig reménykedni, rossz így kétségek közt lenni.
2014. nov. 7. 21:51
Igazándiból itt egy kérdést kell csupán feltenned magadnak. Ha nem lett volna a műtét, akkor szakítottál volna vele és most nem lenne lelkiismeret furdalásod? Ha a válasz igen, ne hagyd, hogy egy ilyen dolog (mint a műtét) felülírja az igazi érzéseidet!
27. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 24. - Nikkky)
2014. nov. 7. 17:14
Egy év múlva térjünk vissza helyzetértékelésre!
26. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 7. 17:06
Nem az időzítés számít hanem a tény hogy szakítanotok kellett, és hogy megtörtént. Amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra! Viszont jobb későn mint soha!
25. kriszta773 (válaszként erre: 24. - Nikkky)
2014. nov. 7. 14:21
vedd úgy, hogy bármi is lesz a vége, az lesz a legjobb :) ha nem békültök, akkor azért, mert nincs meg tényleg az köztetek, ami kéne egy hosszú, boldogabb kapcsolathoz, és esélyt kapsz jobbat találni. ha meg kibékültök, akkor megpróbálhatjátok jobban :)
24. nikkky
2014. nov. 7. 13:33

Köszönöm!

Igen, békén hagyom, nem beszélünk, én nem keresem, és majd lesz valahogy.. bárhogy is lesz, elfogadom, csak jó lenne ismerni a végkifejletet, türelmetlen vagyok :)

2014. nov. 7. 13:11
Igen:későn.
22. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - Nikkky)
2014. nov. 7. 12:28
Próbálj vele beszélni, kérjél bocsánatot most többet nem tehetsz.Az hogy mi lesz az meg a jövő zenéje...
21. kriszta773 (válaszként erre: 14. - Nikkky)
2014. nov. 7. 11:58

de attól még ez sajna csak a te vágyad, a párod nem valószínű, hogy így áll hozzá.

szerintem a férfiak okosabbak a szakításban :) mert ők a lényeget látják. elromlanak a dolgok, nem megy, sok a vita, veszekedés, szakítani kell, mert minek a rossz. a nők pedig még folyton erőltetik és változtatni, jobbítani akarnak, pedig hát egy kapcsolat nem jut el a szakításig, ha nincsenek nagy problémák, mégha a nők ezeket ki is magyarázzák, hogy azok nem nagyok


szerintem ne erőltesd. megmondhatod neki, hogy te megbántad, hirtelen haragból döntöttél, és adnál még esélyt a kapcsolatnak, gondolja át, hogy ő adna-e. azután hagyd békén, mert ha újrakezdenétek, annak csak akkor lenne értelme, ha ő is ugyanúgy akarná, mint te, nemcsak belemenne az erőltetés miatt, mert még érez irántad. akkor ugyanitt kötnétek ki, plusz játszhatnád végig a bűnbakot, hogy miattad volt az egész, miközben ketten csesztétek el :)

20. ca43169457 (válaszként erre: 19. - Marylin.)
2014. nov. 7. 11:31
Köszi!
19. marylin. (válaszként erre: 18. - Ca43169457)
2014. nov. 7. 11:24
lásd 16. hsz.
18. ca43169457 (válaszként erre: 15. - 4d5610bcc4)
2014. nov. 7. 10:55
Ezt biztos, hogy ebbe a fórumba akartad írni Mazsiii90? Köze nincs a témához!
17. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 7. 10:53
Ha valóban szeretek valakit, és kötődök hozzá, nekem nem szokott eszembe jutni a szakítás gondolata. Főleg, mikor egy műtéten van túl, legyen az kicsi vagy nagy. Nem teszek ilyet felindulásból. Én úgy gondolom, hogy a kapcsolatotok alapjaiban sérült meg. Nincs értelme újra összejönnötk, mert csak kezdődne minden előről. Kívülről legalábbis ez jön le. A többit Te tudod, Te érzed...
2014. nov. 7. 10:39
Ouu sh*t... Nem ide akartam ne haragudj, egyszerre több mindent olvasok :( Bocsiii
2014. nov. 7. 10:38

Szia! Én Adblock Plust használok, minden keresőnek a saját store-jából lehet letölteni. Pl. Gugle Kromnál, a Web Store-ból. Teljesen ingyenes, amikor telepíted a keresőbe (nem a gépre), akkor megnyílik egy honlap, ahol 3 dolgot kell kipipálni, hogy miktől védjen.

Nincsenek felugró ablakok, új ablakok, szinglik a környékemen, nyeremények, fészbuk reklámok, jutube reklámok, online filmeknél visszaszámolós, átirányítós, ide meg oda kattintgatós sz@rságok.

Egy hátrányt találtam: ha adott honlapokon termékek véleményezéseit akarod olvasni, ki kell kapcsold. Ha kikapcsolod, csak azon a honlapon nem fog működni, ahol voltál amikor leállítottad.

14. nikkky
2014. nov. 7. 10:08

Sziasztok!

Huh, annyira jó több ember véleményét elolvasni, így kicsit kívülről is látom magunkat és a helyzetet!

Szakítani akartam, igen, de a szakítás óta eltelt hetek alatt én rengeteg mindenre rájöttem, és tudom, hogy az egyedüllét segít a változásban. Bízom benne, hogy neki is. Együtt elvakultan nem láttuk a hibáinkat, csak a másik hibáit hajtogattuk türelmetlenül. Most már látom, hogy kellett ez a "szünet", és nem szakítanom kellett volna, csak szünetet kérni, mert ez után újult erővel talán túl tudnánk lépni a kisebb-nagyobb problémákon, amit úgy érzem, a kapcsolat alatt felfújtunk.

2014. nov. 7. 09:12
Aki engem egyszer lapátra tesz, nincs az az isten, amiért visszafogadnám.
12. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 7. 08:57

nem az a baj, hogy rosszkor szakítottál, tulajdonképpen vicces, ahogy ezt leírtad. hanem az a baj, hogy nem akartál szakítani, de megtetted, a párod meg elfogadta. a szakításnak súlya van, nem lehet dobálózni vele, hogy most szakítok, másnap békülni akarok.

ha amúgy is rossz volt már együtt, és beszéltetek is a szakításról, nem érdemes most azon dolgoznod, hogy béküljetek, csak megijedtél, hogy most tényleg vége, és lezárjátok. valószínűleg nem véletlenül szakítottál te sem, mindegy, hogy közben volt egy kisebb műtét

2014. nov. 7. 07:36
Ne erőltesd! (felkiáltójel):)
10. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 7. 07:34

Miért érzed úgy, hogy emiatt a részlet miatt most annyira a te hibád, hogy nem vagytok már szerelmesek, hogy még vissza is könyörögnéd magad?


Szerintem ne erőltesd. Egyébként is a pasik olyanok, hogy meghagyják a nőknek a piszkos munkát, nem mondják ki, hogy vége, hanem megvárják, míg a nő mondja ki, ez nagyon régóta így van és csak ritka a kivétel. Te szívességet is tettél neki, hogy te hagytad ott, játsza a sértődöttet de lehet, hogy csak azért, mert már-már elhatározta, hogy esetkeg felépülése után kilép, de azért remélte, hátha te mondod ki a végszót, így neki nem kell. Ha visszakönyörögnéd magad, az azért is rossz, mert így eljátszod a bűnbakot, másrészt megmenteni nem fogod, ha már fél éve döglődik, csak mindössze lefokozod magad a párkapcsolaton belül is. Látod, nem is kapar a folytatásért, hiszen szívességet tettél neki ezzel. Most a kontesztus, hát sajnálom, hogy pont egy műtét után, de szerintem jól tetted, az időzítésen meg változtatni nem tudsz.


De ne legyen igazam! Csak azért nem mindegy, hogy ha az utóbbi időben végig viharos volt, nem egy kis vita után hagytad ott.

2014. nov. 7. 06:23

Szerintem jókor szakítottál. Ha összejöttök rá fogsz jönni te is.

Az ember nem azért szakít, mert annyira baromi jó abban a kapcsolatban.

8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 6. 23:59

Ilyen szituban a pasik (vmiert) sokkal melyebben elik meg a "cserbenhagyast" amgy,ha ossze kell jonnotok, akkor ugyis osssze fogtok. "Szunet"

Bar, eleg ovis dolognak tartom, de neha hasznal :)

Az sem mindegy, Ezt hany evesen nyomjatok...

2014. nov. 6. 22:57

Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni!

Egyébként ez a tipikus emberi játszmák eggyike.

Nekem se jó, neki se jó, de szenvedek.

6. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Nikkky)
2014. nov. 6. 22:54

Ha te a 3 közös évetek után, nem tudod mit várj,mi sem tudunk segíteni.

Valóban akarod ezt a kapcsoltatot vagy csak lelkifurdalásod van?Mi van ha visszafogad,kezdődnek a játszmák előről, tényleg ez az ami kell neked?

2014. nov. 6. 22:41
Tudjuk a hibáinkat, de sajnos valahogy nem voltunk mostanában a vége felé elég türelmesek egymással, magunkkal sem, így egyre több tüske gyűlt össze bennünk. Ezért tudtam én is egy ilyen helyzetben, semmire nem gondolva, indulatból szakítani.
2014. nov. 6. 22:20
Mivel egyébként is a szakítás szélén voltatok,szerintem holt mindegy milyen volt a szakítás.Az hogy te dobtad,megsértette a férfiúi hiúságát.Szerintem lépj tovább és ne érezz bűntudatot.Keress inkább egy felnőtt férfit és ne egy ovist sírj vissza.
2014. nov. 6. 22:09
Miböl gondolod hogy most jobb lenne? tudjátok ki miben hibázott? hajlandóak vagytok ezen változtatni? Ha ezekkel nem vagytok mindketten tisztában és nem akartok ezen mindketten változtatni akkor ezután sem lenne jó. Az hogy megbocsájt-e ember függő, mi nem ismerjük Öt. Van aki megbocsájt van a aki soha. Ember függő.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook