Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszindulatú "barát" - Ti mit gondoltok erről? fórum

Rosszindulatú "barát" - Ti mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


1 2
17. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - 4c30444687)
2011. nov. 9. 22:23
pedves tárom? nem kedves párom? :DD
16. MissHeart (válaszként erre: 13. - B235ac96d5)
2011. nov. 9. 22:22
Inkább befolyásolható. Ráadásul szoktak problémáink lenni, épp akkor is veszekedtünk, mikor elment vele.
2011. nov. 9. 22:22

*rábeszéli

Bocs.

14. MissHeart (válaszként erre: 10. - Frommer)
2011. nov. 9. 22:21
Hát ez az! Ráadásul lehet, hogy szombaton túlóráznom kell, erre a párom azt mondta, majd ő meg megint el megy a sráccal egyet összeröffenni. (persze ez még pár napja volt, mielőtt kiosztottam a gyereket)
2011. nov. 9. 22:20
Én egy kerekasztalt hívnék össze hármasban. Aztán ott tenném fel a kérdéseimet. Mert külön-külön nem célszerű magyarázatot kérni. Egyébként az a pasi, aki első szóra mindent elhisz, vagy nagyon befolyásolható, vagy nem szeret. Érdemes elgondolkodni a kapcsolatotokon.
12. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:19
Válaszút elé állítanám a pedves tárom, ha neki annak a pasinak a szava az előbbre való, akkor hetyegjen vele :P
11. MissHeart (válaszként erre: 6. - 0245e2b239)
2011. nov. 9. 22:19

Én sosem kedveltem, ez tény...

De ezt úgy gondolom sikeresen lepleztem, mert úgy beszéltem vele, mint bárki mással. Azt tudni kell róla, hogy jó ideje nem talál barátnőt. A páromnak azt is mondta, hogy nagy mellű dögös csajokkal randizgat társkereső oldalakról, és mind meg volt neki....ez persze kamu, mert női szemmel...na nem az a kaliber a srác.

Szóval kicsit úgy érzem, féltékeny, és gondolta kicsit bekavar, ha neki nem jó, más se érezze jól magát. Szerintem.

2011. nov. 9. 22:19

Azért az már elég bajos, ha így el tudják bizonytalanítani. Akár igazsággal, akár hazugsággal.

Legközelebb mi lesz, ha 'összeröffennek'? Majd rábeszélni a párodat egy másik csajra, mert azt mondja, hogy Te úgyis megcsalod, és hagyjon Téged a francba?

2011. nov. 9. 22:18
Ilyenkor érdemes meghallgatni a másik felet is :)
2011. nov. 9. 22:17
Ja, hogy mit gondolok? Azt, hogy akik keverik a kakát előbb-utóbb magukra maradnak.
2011. nov. 9. 22:16
Amúgy azt is elmeséltem, amit előző nap a kolléganőmtől hallottam, hogy neki is bekavart a pasi, egy másik kolléganőnél. Így békültünk végül is ki akkor este.
6. 0245e2b239 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:16
Valami előzménynek kellett lennie, hogy eddig fajult a helyzetet a kollegával. Egy flegma pillantás is elég ahhoz, hogy egy férfi bosszút álljon.
2011. nov. 9. 22:14
Qrva nagy hisztit csapnék, amiben benne lenne, hogy el lehet dönteni, hogy kinek hisz, benne példákkal az illető szarkavarásairól.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:13
Hát, nem tudom. Minden éremnek két oldala van.
2011. nov. 9. 22:13
Elég szomorú, hogy másnak hisz.. nálam sok maradása nem lenne..
2011. nov. 9. 22:13
A férfiak másképp gondolkodnak,mint a nők!:)
2011. nov. 9. 22:10

A következő a szituáció...

Van egy kollégám, akit történetesen a párom "barátjának" nevez. Elmentek kettesben egyik hétvégén egy pasis összeröffenésre, ahol a kedves jó ember olyan dolgokat mondott rólam a páromnak, amik meglehetősen el lettek ferdítve, illetve nem valós dolgok. Akkor este a párom nekem esett, és kérdőre vont. Mondjuk nem lepődtem meg, tudtam, hogy ez a srác rosszindulatú, másoknak is feltűnt mekkora sz*rkavaró. Nagy veszekedés lett belőle, mert megvédtem magam. (Még jó!) Azután nagy nehezen kibékültünk, de a bogarat sikeresen elültette a kolléga a fülében, párom bizalmatlan volt velem, és többször hallottam tőle, hogy biztos megcsalom.


Na, és ma sikerült elkapnom a drága kollégámat, és jól kiosztottam. Persze ahogy számítottam rá, rögtön felhívta a páromat, mártírkodva hogy milyen csúnyán beszéltem vele, és hogy ő nem érti ezt az egészet. Erre azt mondtam a páromnak, hogy akkor gondolkodjon ha nem érti. Erre bevetette azt a mondatot, amivel a férfiak mindent meg tudnak magyarázni... "A férfiak másképp gondolkodnak, mint a nők." Az az érzésem, a párom védi a krapekot. Azt mondta nagy ügyet csinálok belőle. De akkor este ő esett nekem, kérdőre vonva, elhitte amiket mondott rólam. Még szép, hogy megvédem magam! Ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook