Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszindulatú "barát" - Ti mit gondoltok erről? fórum

Rosszindulatú "barát" - Ti mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 12. 08:48
vagy meg kell beszelni vele a dolgot,hogy miert teszi,vagy szakitani vele megha faj is,igaz barat nem rossz indulatu.
46. Cucicsillag (válaszként erre: 44. - MissHeart)
2011. nov. 11. 23:50

Találjátok meg az egyensúlyt vhogy... Én pl. szertek tombolni, a drágám nem igazán, de sosincs belőle gond, ha elmegyek a csajokkal.

Drukkolok!


(szerezzetek neki egy csajt:o)

45. MissHeart (válaszként erre: 44. - MissHeart)
2011. nov. 11. 21:37
Uhhh! Visszaolvasva elég gyéren fogalmaztam. Szóval: a párommal mi már együtt voltunk, mikor erre a munkahelyre kerültünk.
2011. nov. 11. 21:32

Köszi csajok!!!


De...hogyan építsem én le a "havert" ha a párom a barátjának tekinti? Szerinte nem volt ez olyan nagy dolog, túl reagáltam. Meg hogy ő az egyetlen barátja. Amúgy engem régebben ismer, mint a srácot, párom egy hónappal utánam jött a gyárba dolgozni, és egy ideig kollégák voltak, onnan az ismeretség. Most a "haver" az én kollégám, a párom másik területen dolgozik. Hála az égnek a páromat háromból két műszakba tették, így pont ellentétesbe került a sráccal. Csak most meg nehogy ez legyen az ürügy, hogy gyakrabban találkozzanak.


Sajnos nem meleg a haver, azért sajnos, mert a párom utálja őket, mióta egy volt kollégája aki köztudottan az volt azt gondolta esélyes a páromnál. Ha meleg lenne, talán szóba se állna vele. Volt még évekkel ezelőtt valami kapcsolata, de gyanítom a csaj hagyta ott, én inkább azt csodálom hogy bírt vele lenni. Bár én nem láttam a b.nőjét, lehet nem volt szép, mert a srác olyan blee.


Amúgy nem tudom mi a jobb, ha kavarós a barátja, vagy ha kaszanova. Egyik se. Hogy nincsenek igazán barátaink (bocs a kifejezésért) normálisak, arról kicsit mi is tehetünk, mert szívesebben vagyunk otthon a négy fal között, mint társaságban. Eddig jó volt ez így, de most kitörni látszik. Lehet én kezdtem, mert párszor elmentem a kolléganőmmel egy sütis dumadélutánra, és lehet ez miatt érzi úgy a párom, hogy neki is szüksége van erre.

2011. nov. 11. 19:03
És én még azt hittem, csak a nők ilyen sz..kavarók...
42. Cucicsillag (válaszként erre: 41. - 0b18315731)
2011. nov. 11. 18:49

csatlakozom!

legyetek boldogok:o)

41. 0b18315731 (válaszként erre: 39. - MissHeart)
2011. nov. 11. 13:39
Szuper vagy!Viszont következő lépés építősre tenni ezt a havert párodnak,hiszen az ilyen nem haver...jobb tőle távolabb.Tudom,gondolom melóhelyen nehéz,de nincs lehetetlenség csak tehetetlenség,sokadik húzása is volt.Azért mert ő egy nyomoronc semmi joga mások alá...úgyhogy harcra fel jah és öröm volt olvasni a kommentedet.Sok sikert neked és sok boldogságot a későbbiekben is!
40. Cucicsillag (válaszként erre: 39. - MissHeart)
2011. nov. 11. 09:54

Lehet, kellene neki újítani vmi csajt, hogy lefoglalja magát. Azt tudom elképzelni, hogy féltékeny a ti boldogságotokra vagy magára a párodra. Ők mióta haverok/barátok?

Volt a srácnak valaha barátnője vagy hosszabb kapcsolata?

Nehogy az legyen, hogy a haver a saját neméhez vonzódik...

Egy bizti, minden ilyen kavarásnál rögtön tisztába kell tenni a dolgokat és mielőbb megbeszélni, de reméljük helyreállt az agya a "fejmosás" után. Bár, az a tapasztalat-sajnos, akiben benne van a kakakavaró hajlam, úgysem bírja magát visszafogni, csak ideig-óráig.

39. MissHeart (válaszként erre: 32. - Cucicsillag)
2011. nov. 10. 21:31

Sziasztok!


Bocsika, csak most tudok reagálni.


Cucicsillag, a havernak nincs barátnője. Mi hat éve vagyunk egy pár, júniusban házasodtunk össze. Ez a haver már korábban is próbált minket összeveszetni, csak akkor nálam próbálkozott, pl. hogy látta valami szőke csajjal a párom. Persze ez sem volt igaz, és én beleröhögtem a képébe. Ilyen gyenge trükkel nálam nem megy semmire. Aztán volt olyan, mikor párom elhívott engem először egy tuning találkozóra, mivel imádok utazni naná hogy vele megyek. Közben meghívta a havert is, mert befért a kocsiba. A havernak nem tetszett, hogy én is jövök, így meg próbált alám kavarni. Először elém állt, és azt mondta, nem lehetne -e, hogy csak ő meg a párom menjenek. Egyből rávágtam, hogy szó sem lehet róla, én is menni akarok, különben is engem hívott előbb. Úgyhogy ha jönni akar, kénytelen lesz elviselni engem. Erre előadta a páromnak a mártírt, hogy inkább nem jön, mert a jelenlétemben nem tud feloldódni. Mikor a párom ezt elmondta, akkor mondtam neki, hogy ne is álmodjanak róla, hogy otthon maradok, mert menni akarok. Szeretek autózni, és én is meg akarom nézni a tuning kocsikat. Ha a havernak ez nem tetszik, akkor maradjon otthon. Na és addig addig, hogy a párom rábeszélte végül, hogy jöjjön ő is. Valahogy elviseltük egymást, pl. én keresztül néztem rajta, mintha ott se lenne.


Megpróbálok egy kommentben válaszolni mindenkinek. Hangzottak el vélemények, amire azt mondom, hogy ott a pont. Szerintem is irigy a boldogságunkra, mert ő nem talál magának lányt, mint már említettem, nem az a kategória. Most bunkó leszek, de még csukott szemmel se kellene. Inkább a magány. Meg ő alapból ilyen kavaró gép, mint korábban említettem, más kollégáknak is bekavart már. Nem tudom miért jó neki, hogy mindenki utálja, és összesúgnak a háta mögött.

Párommal végül is nem vesztünk össze, amiért kiosztottam.


A susmusnak pedig nincs alapja, határozottan tiszta a lelkiismeretem.


A párom is megértem egy bizonyos szintig, mert korábban voltak problémáink, szakításaink. Még a házasságunk előtt. Egy szakításunk két hétig tartott, amíg haragban voltunk, akkor összebarátkoztam az egyik kollégámmal, akivel ha végül nem békülünk ki, akkor valószínűleg kapcsolat is lehetett volna. De nem jutottunk messzire, mert hamar kibékültünk a párommal, és én csak őt akarom életem végéig. Ezért mentem hozzá. Na már most a haver, ezt használta fel, mert látta, hogy beszéltem azzal a kollégámmal. Ezt megfűszerezte kicsit, hogy félrevonultam vele, meg ilyenek, pedig ez nem így volt, hanem ő jött ki az étkezőből, én pedig mentem be, és az étkező előtt, ahol mindenki látott minket, egy percre megálltunk beszélni. Megkérdezte hogy vagyok. Ennyi. S a párom ezért kapta fel a vizet, mert beszéltem vele. Annak idején mikor kibékültünk, mindent elmondtam neki, ami történt, vagy nem történt, hogy tiszta lappal kezdhessünk. Párom szerint a haver nem tudott semmit, csak beletrafált, de szerintem tudta a dolgot. Egy munkahelyen minden kiderül, ott nincs titok. Ezért gondolom, hogy tudta a haver hol talál fogást, mivel tud bekavarni. Csak azt nem értem, attól ő miért lenne boldog, ha minket szét marna? Az ilyen rosszindulatú embereket ki tudnám kergetni a világból. Érdekes, én tudok örülni más boldogságának, akkor is, ha nekem nem megy olyan jól a sorom. Na mindegy, ez én vagyok.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, most már örülök, hogy kiosztottam a havert, így talán legközelebb kétszer is meggondolja, mielőtt szórakozik velem. Mellesleg használt is a fejmosás, mert megfenyegettem, hogy ne merjen még egyszer akkor bejönni az étkezőbe, amikor én ott vagyok, mert mindenki előtt beégetem. És ma nagyon gondosan elkerült. :D

38. virus2008 (válaszként erre: 37. - Cucicsillag)
2011. nov. 10. 11:41

Hát lennének ötleteim....De tényleg nem szabad hagyni az ilyen ge.iségeket,mert tönkreteszi a kapcsolatot :(


Nem azt mondom biztos a pletyka, susmus vmennyire felhúzza az embert, de azért van realitás érzéke az embernek, hogy mit hisz el és mit nem.


Volt tapasztalatom ilyen emberekkel szörnyűek tudnak lenni.

37. Cucicsillag (válaszként erre: 35. - Virus2008)
2011. nov. 10. 11:37

Sok variáció lehet, de ebben a helyzetben tuti helyre kell rakni pár alap dolgot, hogy működőképes legyen ez a kapcsolat.

De ha a pasiban ennyi már kiváltja a bizalmatlanságot, az nem sok jót jelent.

2011. nov. 10. 11:22

Hát szerintem először is tisztázd a pároddal a dolgot,ha neked nem hisz akkor k.ki van a palacsintában.

Talán idővel ő is rájön.


Lehet, hogy bizonyos eszközökhöz kell nyúlnod.

35. virus2008 (válaszként erre: 34. - Cucicsillag)
2011. nov. 10. 11:14
Eszembe se jutott tényleg....
34. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - Virus2008)
2011. nov. 10. 11:10
Vagy a pasija tetszik a havernak:) vagy csak szimplán féltékeny...
33. virus2008 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 10. 11:09
Tetszel a havernak, ennyi :)
32. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - MissHeart)
2011. nov. 10. 11:05

Bár nem kerültem még ilyen szituba -remélem, nem is fogok, de első körben visszafognám magam és áthívnám a "kedves" havert egy vacsira (mondjuk barátnőstül), aztán azért rákérdeznék, hogy miért is állít valótlant és mit akar vele elérni?

Egyáltalán van-e barátnője?

Mióta vagytok egy pár?

Volt-e már ilyenre példa korábban is vagy hasonló?

Van-e a susmusnak bármi alapja?

2011. nov. 10. 07:03

Nekem is van ilyen sztorim:) Ráadásul rólam egy olyan mondott nem létező dolgokat, akivel jártam és szakítottam vele:)

Próbálkozásnak elment, de gyenge bosszú lett belőle:)

Amikor a barátom elmondta, hogy miket mondott rólam a volt barátom, akkor én jót nevettem, de nem védekeztem, pedig egy szó sem volt igaz, abból, amit mondott:) Majd közöltem a barátommal, hogy ő dönti el kinek mit hisz el. Ha elhiszi, amit rólam hall, akkor nem ismer jól.

Idén voltunk 23 éves házasok:)

30. kevian
2011. nov. 10. 06:01

Mikor a férjemmel megismerkedtem, ő "kavart" picit. A lényeg, hogy chataltünk mindketten. S ő egy álnéven ment fel, hogy az én ismerősimből/személyesen is ismertem elég sokat a chatről/ infókat szedje ki rólam. Persze nem volt mit és egyébként egy emberként álltak ki mellettem, szóval kb annyit írtak neki, hogy ha érdekli, kérdezzen tőlem. Viszont kb mindenki aki látta őt akkor értesített, hogy egy idegen érdeklődik utánnam. A stílusából azonnal levettem, hogy ő az. Rövid úton kidobtam, pedig szerelmes voltam már akkor. Ő is, mert szakadó hóban, hófúvásban 60 km-et vezetett éjjel, hogy mindent megmagyarázzon. :D

Azért írtam le, mert itt egy gond van. Nem te vagy felül, nem te diktálod az iramot. Én még akkor, aznap este a vádaskodások miatt kidobtam volna. Ha szeret, visszatér hozzád. De azt hiszem még most sem késő ajtót mutatni neki. Mert bárki bármit is írt, ez a pasi, amíg fel nem rázod számon fog kérni.

2011. nov. 10. 05:53

Szia!Jó reggelt!Eléggé gyéren fogalmaztál ez minden viszont csak nem barát.Mielőtt lelépsz melózni,közölném a helyedben a kedves pároddal,hogy ez a barát x-kor neked felajálkozott és ha ő vele óhajt haverkodni úgy gondoltad a rosszindulatú kavarása után most már te is teregeted a lapokat,tehát ennyit erről.Másik haver nincs?Te meg ezt nem tűröd el,szóval nehogy a vége az legyen,hogy az esti szex helyett magukat sajnáltathassák később x röff sör közbe.Ugyanis,ha ezt az ipsét nem építi akkor viszont neked ez így nem fog menni.Üdvözlöd a haverját és jegyezd meg még úgy búcsúzóul,hogy üzened neki,hogy a tangád jó helyen van és kevés hozzá,hogy bármikor is le dumálja rólad,vagy idő közben gatya gyüjtő lett?Hmm mai világba sose tudni.

Tény:Azok ilyenek akik más boldogságára irígyek,mert a maguk élete egy fhing foss hányás,már bocsika.

Nekem a Páromnak sosem volt ilyen haverja és sose lesz:-)pierre pedig nagyon jól fogalmazott:-)


Hazudni meg nem hazudtam neked,valószínű arra játszik,hogy szétmenjetek,tehát jobb lesz tudatni a kedves baráttal,hogy hiába veri magát.


Szép napot neked!Ne hagyd magad és legyél boldog!Sok sikert!

28. b235ac96d5 (válaszként erre: 27. - A1deeecef7)
2011. nov. 9. 23:12
Ez tetszik:)
27. a1deeecef7 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 9. 23:04
Isten óvjon a barátoktól! Az ellenségeimmel pedig elbánok magam is! ;-)
2011. nov. 9. 22:57
Asszem, kezdek nem látni..
25. 4c30444687 (válaszként erre: 24. - Frommer)
2011. nov. 9. 22:42
XDDDDDDDDD
24. Frommer (válaszként erre: 23. - 4c30444687)
2011. nov. 9. 22:39
Cshh.. me megint eljuhászkodjuk a témát, és ránk fognak szólni..
23. 4c30444687 (válaszként erre: 19. - Frommer)
2011. nov. 9. 22:37
A hibás törölközőtől X'D
22. ina87 (válaszként erre: 1. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:35
ha már tudtad hogy milyen a kolléga akkor már meg előzheted volna a bajt pl hogy nem hagytad volna 2be őket,most majd te leszel a felelős ezért hogy ''le toltad" és ez újabb konfliktust szül majd és még ki tudja mit fog be magyarázni a párodnak,ezt most jól el szúrtad annyit tehetsz hogy ezek után hanyagolod a kollégát és talán párod is lenyugizik.
21. Frommer (válaszként erre: 18. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:32

Akkor lesz.

Én se hagynám, az tuti.


Amúgy, Téged mennyire ismer ez a 'barát'?

20. b235ac96d5 (válaszként erre: 18. - MissHeart)
2011. nov. 9. 22:30

Nem tudom, hogy mi volt az, ami az egészet kirobbantotta. Én nem "barátot" szomszédasszonyt osztottam ki egyszer. Közöltem vele, hogy hagyja abba a pletykálást a hátam mögött és úgy vegyen a szájára még egyszer, hogy feljelentem becsületsértésért! De az tény, hogy ha valóban visszahallottam volna még valamit, meg is tettem volna a feljelentést.

Szóval én sem hagytam volna szó nélkül.

19. Frommer (válaszként erre: 17. - 04e95f637a)
2011. nov. 9. 22:26
Pudvás.. xDxD
2011. nov. 9. 22:24
Amúgy arra lennék kíváncsi, hogy ti is kiosztottátok volna a kollégát? Én úgy érzem jól tettem, mégis csak a becsületemről van szó, de lehet ebből megint vita lesz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook