Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rossz szomszédság fórum

Rossz szomszédság (beszélgetős fórum)


1 2
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Secret8)
2022. jan. 14. 12:36
A kerítés közös.Akartak falat húzni.Külföldön élünk és fejenként 900€ba jött volna ki.Most azért,hogy a kedvükben járjunk biztos nem dobálunk ki annyi pènzt.A magasítás pedig 2m-ig engedèlyezett.Ültetni viszont csak úgy lehet ha nem nő 2méternél magasabbra.Ha olyan növény ami attól nagyobb,akkor a kerítéstől 2méterre kell elültetni.Itt ez ilyen
2022. jan. 14. 12:30

Attól függ, mennyire idegesítene vagy látna bele az egész életembe:

Ültetnék oda egy tujasort, ahol átlát. Vagy a keritést megmagasítanám, amennyire csak engedélyezett, aztán nézhet.

Vagy én is kiállnék és csak bámulnám szótlanul. Pislogás nélkül. Addig, ameddig ő is bámul. Szerintem 1-2 alkalom után megunná. :D

Vagy egyszerűen úgy tennék, mintha nem létezne. Abba is beleunna.

14. Pasionella (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 12:10

Lehet valamilyen perverz gondolatok vezérlik őket, lehet el akarnak titeket csábítani :-D

Én minden alkalommal odaszolnek, hogy nézz cska nyugodtan, tudom hogy szépek és csodálatosak vagyunk :-)

13. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 11:53
Elhiszem hogy zavar,de ha ebből problémát generálsz(meg is van) még rosszabb lesz.Próbáld meg nem figyelni.
2022. jan. 14. 11:40
Hogy ne* ugasson
2022. jan. 14. 11:40
Amúgy nem a rosszindulat beszél belőlem,de tényleg nem százasok.Van egy keverék kutyájuk 2éve kb és szegény az télen nyáron a teraszon van megkötve,ha elmennek akkor szájkosarat is raknak rá,hogy be ugasson.Azért ép elmélyű ember ilyet nem csinál.Szerintem simán baromi rosszindulatúak és mindenkire kivetítik.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2022. jan. 14. 11:37
A másik oldalunkon akik laknak,meg a többieket őszintén fel sem ismerném ha az utcán elmennènek mellettem,mert nekem aztán végképp ez nem szokásom.De ez ami a másikkal van,egyre jobban zavar.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2022. jan. 14. 11:36
Ezt úgy kell elképzelni,hogy áll a ház ajtajában a kerítésünk felé fordulva és minket bámul.Vagy a hinta oda van téve pont a kerítés mögé,míg hintáztatja a gyereket,addig minket néz.Nagyon beteg...
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. jan. 14. 11:35
Vagy egy jó hörgős metált,bár amilyen betegek,talán még tetszene is nekik😆
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 11:34

Pár éve van kertszomszéd,az utcán meg sem ismerném, mert nem nézem.Ne nézd te sem.

Ne is szólj neki, főleg ha ő sem szól.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. jan. 14. 11:34
😅😅
5. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. jan. 14. 11:33
Azt az u.n. tam-tan zenét, ahol úgy dobolnak, hogy egy idő után már az ember szívverése is arra az ütemre ver, és a fülében hallja a szíve lüktetését... majd egy idő után be fogja csukni még az ablakot is. :))
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. jan. 14. 11:32
A zenére én is gondoltam,hogy majd a tavaszi kertészkedéseim alatt kint bekapcsolom majd.Nem üvöltve,de épp eléggé ahhoz,hogy zavarja.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. jan. 14. 11:31
Ez egy leszbikus pár,ami nem is érdekelne,de annyira primitívek.Nyáron is csak a zaj hallatszik át tőlük,mi sosem szóltunk semmiért,ők meg folyamatosan kötöszködnek.Olyan 35-40körüliek szóval nem idősek.De eszük nem sok van.Páromnak is mindig odaszólnak valamiért.
2022. jan. 14. 11:28

Én botrányos dolgokat, mármint számára. Kifekudnek napozni mondjuk fehérneműben :-)

Nálunk is leskelodik a szomszedno a fürdőszoba ablakából, időnként integetek neki és vigyorgok hozzá. Engem nem zavar, bamuljon ha ilyen gáz az élete de nem fogok ezen különösebben felhaborodni. Időnként zenét is kapcsolok neki :-)

2022. jan. 14. 11:21

A mellettünk lévő szomszéd állandóan provokàlt minket a tavalyi év folyamán.Állandóan néznek át,a műsövényt is leszedték,párom tette vissza.Mire a nyár folyamán,odaszóltam a nőnek,hogy kit bámul?,mire elkezdett elmondani minden k rvának,a rendőrség is kijött.Ugye a tél folyamán nem igazán láttuk kint,viszont most ismét kezdi ezt a bámulásos dolgot.Míg be nem érek a házba,addig le sem veszi a szemeit rólam.Ha odaszólok,akkor biztos még ő fog szidkozódni.

Hamarosan itt a tavasz,nem fogok kint ülni a saját udvaromon,egy ilyen elmebeteg miatt?

Ti hogy oldanátok meg egy ilyen helyzetet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook