Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kibírhatatlan szomszédság? fórum

Kibírhatatlan szomszédság? (beszélgetős fórum)


1 2
53. tumbo2 (válaszként erre: 45. - 55Judit)
2020. aug. 11. 09:50
nekem állandóan a kinti papucsom tűnt el.tudtam,hogy hol keressem,a szomszéd nagyszájú csitri lánya kioktatott,hogy nekem kell azon az oldalon kerítést csinálni.oké megbeszéltük a szomszéddal,ő veszi a vasoszlopokat,le is betonozza,én a kerítést,majd ő megcsinálja.mikor megláttam a betonozást,hülyét kaptam,még egy sovány ember is elfér alatta.bevallotta,ő még életében nem csinált kerítést,akkor hagyjuk.a lányom apja,meg az unokaöcsém,pedig akkor volt talán 14 éves megcsinálta.aztán három kutyájuk eltünt,nálam keresték a kukoricásban.én nem szeretem a kutyákat,de sosem ártanék nekik. aztán takarékossági,vagy mi okokból lemondtak a kutyákról,most 6 macska van, szerencsétlenek nálam keresnek kaját.olyanok,mint az agár,néha veszek nekik tápot,meg ami maradék van.
52. df1e1c376c (válaszként erre: 51. - Df1e1c376c)
2020. aug. 10. 21:34
...persze a kedvességen kívül biztos az is hozzátett, hogy napi kb. 15 £-nyi kaját hazahordok neki, ha zarok, és az mostanában sok nap.
51. df1e1c376c (válaszként erre: 33. - Lávli*)
2020. aug. 10. 21:28

De ha az nincs meg, akkor gáz van.

Visszatértek a pisasak. Elnapolták a panaszok, aztán nem küldtem el, mert még a végén hülyén jönne ki, hogy mivel vadolom őket, mikor otthon sem vannak...

Kutya otthon egész nap, erkély nyitva, így meg minden folyik le hozzám.

De a ket lakásnak ugyanaz a tulaja, majd az seggbe rúgja. Előbb megteszi, mint hogy én az ügynökséghez menjek panaszra.


Viszont olyan jól esett ma, hogy láttam, a novenyeim megontozte a másik szomszéd :)

50. buspics (válaszként erre: 49. - NomNom)
2020. aug. 10. 20:54
Nem lehetett neki valami nagy élmény egész nap bezárva lenni a lakásba, főleg ha a gazdája tojt rá magasról.
49. NomNom (válaszként erre: 48. - Buspics)
2020. aug. 10. 16:14
Ez a kutya lakásban volt. De hát az sem jobb ezek szerint mert az idegrendszere totál készen volt szegénynek...:S mondjuk az enyém is tőle 😅
48. buspics (válaszként erre: 31. - NomNom)
2020. aug. 10. 15:59
Ezt én se értettem soha. Minek kutya, ha egész nap ki van kötve szerencsétlen? Akkor persze hogy vonyít. Az egyik szomszédom így tartotta a németjuhászát. Az is egész este csaholt, nem lehetett tőle aludni. De egy kutyával mit lehet csinálni, amelyik rosszul lett nevelve? Semmit. Bezárni kéne a gazdája szobájába, hogy hallgassa ő.
47. tumbo2
2020. aug. 10. 15:53
nekem rendes szomszédom van, lenyírja kint a kis füvet,de régen,mikor bekapcsolta a zenét a csukott ablakon keresztül mintha a fejemet verték volna.
46. Lávli* (válaszként erre: 43. - Garabonciás)
2020. aug. 10. 15:49

😱 egyszer láttam olyat, a két kutya egymásnak esett, mikor haza ért a nő, gondolom hatalmi harc volt, hogy kit szeressen jobban, erre a nő felkapott egy deszkát és azzal ütötte mindkettőt. Sose felejtem el, és bánom, hogy nem fenyegettem meg.

Így már értelek.

45. 55Judit (válaszként erre: 41. - Garabonciás)
2020. aug. 10. 15:47
Értem a problémát. Meglehet, nálam is ez lesz, mert az egyik szomszédom aki elköltözött, fiatal pár jön a helyére. Német juhász kutyát hoznak hamarosan. Én rossz alvó vagyok csendben is, így most rettegek. Az a baj, hogy a kutyaugatást nem lehet kerítésen belül tartani, hogy csak az hallhassa aki kíváncsi rá. Ha szólnék, meglenne a sértődés tudom, ezért tűrni fogom. :)
44. Channa* (válaszként erre: 42. - Aszparagusz)
2020. aug. 10. 15:46

Igen, én azért kíváncsi lennék az örjöngésre...

2 kicsi gyerek van+kutya+vendégek.


Milyen örjöngés megy? Visítoznak a gyerekek játék közben? Hangosan beszélgetnek? Vagy?

43. Garabonciás (válaszként erre: 33. - Lávli*)
2020. aug. 10. 15:45
Itt két kutya van. Két nőstény, aztán egész nap marják egymást, morognak, ugatnak, b*szottul idegesítő két jószág. Amikor itthon van a szomszéd folyton üvöltözik velük, de sz*rt se ér nekik. Ugyanúgy ugatnak. Pontosabban az egyik. A másik az csendesebb fajta, de ha az egyik ugat akkor általában a másik is rákezdi egy idő után.
42. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. aug. 10. 15:42

Semmi köze addig, ameddig a szomszéd betartja a normális együttélés szabályait.

Ez nem egyenlő azzal, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodik:

Hogy remeteként él, vagy örjöng, üvöltözi egész nap, az nem ugyanaz a kategória.

41. Garabonciás (válaszként erre: 32. - 55Judit)
2020. aug. 10. 15:41
De ők nem hallgatják, mert elhúznak innen mindig. :D Hétköznap dolgoznak, fiatalok, hétvégén meg mennek szórakozni, vagy haza a szüleikhez. Éjszaka hallják max de náluk távolabb van sokkal a hálószoba, mint ide hozzám. Nekem olyan mint ha itt ugatna az ágyam mellett. :D Ablakot nem lehet kinyitni nyáron. Ezelőtt a béke szigete volt ez a ház, madárcsicsergésre ébredt reggelente az ember, most meg kutyaugatásra. Nem tudom megszokni, de elköltözni se szeretnék. Vagyis pontosabban nem áll módomban.
40. 55Judit (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 15:40
Hát nem is normális. De az hogy valaki hogyan éli az életét, intelligencia kérdése. Tudom hogy sokakat zavar a másik normálistól eltérő viselkedése. A mostani lakhelyemen engem is zavart hogy az egyik szomszédom folyamatosan szidott, ócsárolt engem és szemetet dobált át, gazt a sövényem tetejére. 1 hónapja meghalt, nyugi van. Más mindenki normálisan viselkedik a környéken. :)
39. aszparagusz (válaszként erre: 18. - Buspics)
2020. aug. 10. 15:39
Így igaz!
38. aszparagusz (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 15:38

A zajongással sok mindent nem tudsz csinálni.

Viszont, ha a kutyájuk tönkre tette a kerítéseteket, azt rendezniük kell(ene).

37. Epresturmix (válaszként erre: 29. - Piroska52)
2020. aug. 10. 15:38
Nemzetisêgi. ;)
36. aszparagusz (válaszként erre: 20. - Piroska52)
2020. aug. 10. 15:37
Összeférhetetlen, idegesítő szomszédokat mindenhol ki lehet fogni.
35. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. aug. 10. 15:36

Nem a vendégfogadással van a baj, hanem az őrjöngéssel.

Az egész napos üvöltözés nehezen tolerálható.

A költözés nem megoldás, ma lehet, hogy egy kedves, csendes szomszédod van, holnap meg egy pszichopata.

34. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 15:32
Én hivatal nélkül is megmondom neked. ha a zajszint nem haladja meg a mit tudom én mennyi decibelt, akkor tűrnöd kell. Akinek szomszédai vannak, el kell fogadnia hogy nem csak olyan csendes életvitelű emberek vannak mint esetleg ő. Valóban úgy van sajnos, hogy aki nem akar szomszédot, költözzön tanyára. A legjobb ilyen településen mint én lakom. Itt is az üdülőövezetben. csak szezonban van némi lárma, egyébként máskor madárfütty. :) Persze az itteni életnek is vannak hátulütői, de nem lehet minden kerek. :)
2020. aug. 10. 15:30

Egy kutyával nem kell egész nap otthon lenni, nem kell őt egész nap tutujgatni, hogy ne sírjon.

Egy normális, egészséges (testi-lelki-szellemi) kutya szeret napközben sokat szundikálni és várni a gazdájára, félig lehúnyt szeme sarkából lesegetve, szép csendben.

32. 55Judit (válaszként erre: 30. - Garabonciás)
2020. aug. 10. 15:24
Nem. A kutya sokkal drágább és nem csak a gazdája hallgatja hanem kénytelen az is aki nem kíváncsi rá.
31. NomNom (válaszként erre: 30. - Garabonciás)
2020. aug. 10. 15:15
Önzés, mert olyan király érzés mikor hazaérsz és valaki körbeugrál. Legalábbis mikor a szomszédom 10-12 órára otthon hagyta rendszeresen a kutyát aki végig sírt, kb. ez volt az érzésem. Meg az h az ilyen dögöljön meg.
2020. aug. 10. 14:38
Nekem nincs bajom a szomszedaimmal, csak a kutyaikkal. Nem ertem miert kell valakinek kutya ha egesz nap nincs otthon. Mondjuk biztos olcsobb mint a riasztorendszer. :)
29. Piroska52 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 14:34
Milyen család,? Nem akarok rákérdezni a ,,,nemzeti hovatartozásra,,, mert jobbára azok zajosak, meg nem dolgoznak, ha meg mindenki kivan tőlük, fogjatok össze, és kérdezzetek rá, mit lehet tenni.
28. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 14:33

Mi is a 7. helyen vagyunk!

Egyébként nem értem ezt a zajongást a ház nem fogja fel? Itt úgy épülnek a házak, hogy "háttal" egymásnak, tehát felénk csak a kicsi fürdő- és wc ablakok lehetnek. A kert, ahol vannak, aza ház előtt, így nem halljuk ha erősebben szól sem amiket itt írnak, ahhoz üvölteni kell a zenének. A fűnyírást valahogy eddig kopp kopp kopp mindenki normális időben végzi, pl. nem reggel 7-kor és nem este 8-kor.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Shanta1)
2020. aug. 10. 14:21
Az egèsz környèk kivan ràjuk.Ez egy nyugodt környèk,ùj hàzakkal stb,erre bezavar egy ilyen csalàd.
26. shanta1 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 14:15

Írtad, hogy szólt a párod. Próbáljátok megegyszer egy üveg bor kíséretében. Hátha...

A másik szomszéd mit szól hozzá?

25. shanta1 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 14:09

Ilyet én is játszottam műtét után. Nekem sem szólt senki, pedig társashazban laktam.

A klopfolasert sem, pedig itt az megy. 😁

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2020. aug. 10. 14:04
Nem.A nap 24òràjàban otthon vannak😳
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook