Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rossz szomszédság fórum

Rossz szomszédság (beszélgetős fórum)

1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Napsugár8)
jan. 14. 16:22
Ez nagyon jó ötlet.szerintem az lesz mert szépen takarna😌
30. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 16:04
Akkor még a terasz köré is, attól kb. 3-4 fm-es távolságban körbe ültetni. Szépen megcsinálni, a sövény és a terasz között még kisebb cserepes virágokat ültetni. Kellemes kis nyári pihenő lenne.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
jan. 14. 15:54
Igen,ilyenünk van a kapu melletti kerítés részen.Jó magasra tud nőni ha nem nyírja az ember😏😌
28. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 15:43

Nézd csak, rákerestem: térelválasztó kerti díszsövény-re. Íme az eredmény:

[link]

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Napsugár8)
jan. 14. 14:48
Mi is gondoltunk hasonlóra.amúgy terasz is van,oldalból meg leskelődnek.valami örökzöld növényt szeretnénk ami takar
26. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 14:31
Mondjuk ez visszafele is elsülhet, van olyan, ahol ez azt váltotta ki, hogy ők még inkább bömböltették...
25. Napsugár8 (válaszként erre: 20. - _Berry_)
jan. 14. 14:24
Én is hasonlóra gondoltam, csak nem a kerítés mentén, hanem valami kis teraszfélét csinálni, és köré néhány tő szőlő, közéjük pedig a díszbabot ültetni, semmit nem fog látni, hogy mi zajlik mögötte. A sárga irígység fogja elönteni. Bár a szőlőre a darazsak is mennek, ez meggondolandó. :)
jan. 14. 14:15
Szerintem is 2 m magas kerités, ponyva, tuja, bármi és ignorálni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Falipapir)
jan. 14. 14:00
Amúgy is nagy férfigyűlölők ahogy látom...
22. Falipapir (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 13:50
Én a férjed helyében kimennék az udvarra ádámkosztümben az ilyeneknél beválik. :D
21. Falipapir (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 13:45
Ki kell feszíteni 2 méter magas árnyékoló hálót. Valami vastagabbat.
20. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 13:05
Ha nem reagálsz, oda sem nézel, akkor előbb-utóbb meg fogja unni. A reagálással, ha csak csúnyán nézel rá, táplálod. Nyáron ülj ki, a széket tedd neki háttal,ha mész a házba oda se nézz, majd megunja a bámulást. Vagy ha mégis nagyon zavar, akkor áldozzatok be 2 métert a kerítéstől és csináljatok valami sűrű, magas takarást növényekkel.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Channa*)
jan. 14. 12:58
Van műsövény rajta de semmit sem ér.Fölötte simán átbámulnak
jan. 14. 12:57

Én nem szoktam balhézni a szomszédokkal, de a földszinten lakókon simán átnézek.

10 évvel ezelőtt, amikor ide költöztünk köszöntem nekik, de sosem köszöntek vissza, így leszoktam róla. Azóta az van, hogy kilépek az ajtónkon, akkor az egyik folyamatosan bámul, amíg lát. Én ilyenkor még jobban felemelem a fejem és látványosan elfordulok. Még véletlenül sem szólok oda neki, hogy mit nézel? Konkrétan úgy viselkedek, mintha nem létezne.

A kerítésre lehetne venni hálót is, ami elég sűrű szövésű és nem látna át vagy nádat, stb. Talán nem olyan drága, mint a falhúzás.

17. secret8 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 12:43
Akkor marad a 2 méteres sövény (jó sűrű, örökzöld), és a visszabámulás, vagy ignorálás.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Secret8)
jan. 14. 12:36
A kerítés közös.Akartak falat húzni.Külföldön élünk és fejenként 900€ba jött volna ki.Most azért,hogy a kedvükben járjunk biztos nem dobálunk ki annyi pènzt.A magasítás pedig 2m-ig engedèlyezett.Ültetni viszont csak úgy lehet ha nem nő 2méternél magasabbra.Ha olyan növény ami attól nagyobb,akkor a kerítéstől 2méterre kell elültetni.Itt ez ilyen
jan. 14. 12:30

Attól függ, mennyire idegesítene vagy látna bele az egész életembe:

Ültetnék oda egy tujasort, ahol átlát. Vagy a keritést megmagasítanám, amennyire csak engedélyezett, aztán nézhet.

Vagy én is kiállnék és csak bámulnám szótlanul. Pislogás nélkül. Addig, ameddig ő is bámul. Szerintem 1-2 alkalom után megunná. :D

Vagy egyszerűen úgy tennék, mintha nem létezne. Abba is beleunna.

14. Pasionella (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 12:10

Lehet valamilyen perverz gondolatok vezérlik őket, lehet el akarnak titeket csábítani :-D

Én minden alkalommal odaszolnek, hogy nézz cska nyugodtan, tudom hogy szépek és csodálatosak vagyunk :-)

13. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 11:53
Elhiszem hogy zavar,de ha ebből problémát generálsz(meg is van) még rosszabb lesz.Próbáld meg nem figyelni.
jan. 14. 11:40
Hogy ne* ugasson
jan. 14. 11:40
Amúgy nem a rosszindulat beszél belőlem,de tényleg nem százasok.Van egy keverék kutyájuk 2éve kb és szegény az télen nyáron a teraszon van megkötve,ha elmennek akkor szájkosarat is raknak rá,hogy be ugasson.Azért ép elmélyű ember ilyet nem csinál.Szerintem simán baromi rosszindulatúak és mindenkire kivetítik.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
jan. 14. 11:37
A másik oldalunkon akik laknak,meg a többieket őszintén fel sem ismerném ha az utcán elmennènek mellettem,mert nekem aztán végképp ez nem szokásom.De ez ami a másikkal van,egyre jobban zavar.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
jan. 14. 11:36
Ezt úgy kell elképzelni,hogy áll a ház ajtajában a kerítésünk felé fordulva és minket bámul.Vagy a hinta oda van téve pont a kerítés mögé,míg hintáztatja a gyereket,addig minket néz.Nagyon beteg...
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
jan. 14. 11:35
Vagy egy jó hörgős metált,bár amilyen betegek,talán még tetszene is nekik😆
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 11:34

Pár éve van kertszomszéd,az utcán meg sem ismerném, mert nem nézem.Ne nézd te sem.

Ne is szólj neki, főleg ha ő sem szól.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
jan. 14. 11:34
😅😅
5. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
jan. 14. 11:33
Azt az u.n. tam-tan zenét, ahol úgy dobolnak, hogy egy idő után már az ember szívverése is arra az ütemre ver, és a fülében hallja a szíve lüktetését... majd egy idő után be fogja csukni még az ablakot is. :))
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
jan. 14. 11:32
A zenére én is gondoltam,hogy majd a tavaszi kertészkedéseim alatt kint bekapcsolom majd.Nem üvöltve,de épp eléggé ahhoz,hogy zavarja.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
jan. 14. 11:31
Ez egy leszbikus pár,ami nem is érdekelne,de annyira primitívek.Nyáron is csak a zaj hallatszik át tőlük,mi sosem szóltunk semmiért,ők meg folyamatosan kötöszködnek.Olyan 35-40körüliek szóval nem idősek.De eszük nem sok van.Páromnak is mindig odaszólnak valamiért.
jan. 14. 11:28

Én botrányos dolgokat, mármint számára. Kifekudnek napozni mondjuk fehérneműben :-)

Nálunk is leskelodik a szomszedno a fürdőszoba ablakából, időnként integetek neki és vigyorgok hozzá. Engem nem zavar, bamuljon ha ilyen gáz az élete de nem fogok ezen különösebben felhaborodni. Időnként zenét is kapcsolok neki :-)

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook