Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz lakóközösség fórum

Rossz lakóközösség (beszélgetős fórum)


17. jstefan (válaszként erre: 1. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 19:29
Az egyéni érzékenységed miatt van ez a negatív érzés,zárkózz be és éld az élted! Ha fiatalok laknának a házban ,és több irányból dübörögne az általad esetleg nem kedvelt zene akkor az ugyanúgy problémát jelentene.Ha közeledsz a lakók felé azt vagy félreértik,vagy visszautasítják.Azért nem fogadnak be a közösségükbe mert átmenetileg vagy a lakótársuk,és nem vagy tulajdonos csak albérlő ez számukra elegendő hogy ne barátkozzanak,ez nincs korhoz kötve.Az új lakóparkok képzettebb, fiatal közössége sem fogadna be ilyen esetben.Főleg nagyvárosokban elutasítóbbak az emberek.Amerikában vannak olyan társasházi lakóközösségek ahol bizottság dönti el hogy kit engednek beköltözni a házukba,még venni sem engednek bárkinek lakást csak aki nekik szimpatikus.
16. Bcicus (válaszként erre: 1. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 15:40
Nem értem miért foglalkozol azzal köszönnek e a lakók vagy sem, meg milyen az arcuk. Semmi közötök egymáshoz. Nekem ez olyan fura, hogy emberek azzal foglalkoznak kinek a közelében laknak nem mindegy. Éna szomszédaimnak a nevét sem tudom, nyilván köszönünk de ennyi, ha nem köszönne pont nem érdekelne.
2013. márc. 6. 15:17
Az albérlôknek nehéz a helyzetük egy társasházban.
14. 819c98ca0b (válaszként erre: 10. - Kattyus)
2013. márc. 6. 15:17
Dehogy zavar csak már nem tudtam mire gondolni!
13. 819c98ca0b (válaszként erre: 11. - 033054ac6c)
2013. márc. 6. 15:16
Csapkodás is van mellette a fejek mellett. Önmagában az nem érdekelne!
12. 819c98ca0b (válaszként erre: 9. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 6. 15:15
" egy kedves mosoly, köszönés, jókívánság, udvarias ajtónyitás," Ezen már mind túlvagyunk! Én mindig ilyen típus voltam, mindenkivel mióta élek!
2013. márc. 6. 14:17
Szerintem állj hozzá máshogy,ehogy már a fásult öregemberek hatással lgyenek rád!Mit foglalkozol velük?Dobd fel az otthonotokat és kapcsold ki a többi hülyeséget,nem számít!Képzeld ha egy ajtócsapkodós házban laknál,ahol senki nem képes csendben közlekedni és hajnalban is erre kelnél...De mi húzunk innen hó végén,csak mondom,nekem ez pl sokkal rosszabb,mint ha fásult arcokat látnék.De amúgy igaz amondás a mosolyról,meg a tükörképről:)
2013. márc. 6. 12:18
Én évekig laktam a temetővel szembe. Mindig csendes, nyugodt hely volt. A holtak közelsége zavar esetleg?
9. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 12:18

Àltalában a lakástulajdonosok nem szeretik az albérlôket... azok jönnek-mennek...

Ahogy alább írták: egy kedves mosoly, köszönés, jókívánság, udvarias ajtónyitás, hogy van, régen láttam,stb. A képeslap jó ötlet! Egy próbát megér!

Hidd el, fel lehet ôket oldani...

A legjobb barátnôm albérlô volt itt alattam, a családjával is tartom a kapcsolatot, pedig ô már meghalt :(

8. Zánka25 (válaszként erre: 4. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 11:15
Egyszer egy bölcs öreget megkérdeztek, hogy nem rossz-e a temető mellett élni. A válasz: Addig jó, amíg látom a temetőt...
7. Pasionella (válaszként erre: 5. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 11:13

Nem voltak úgy mond testi tüneteim csak egyszerűen nem éreztem ott jól magam, nem találtam a helyem, illetve félelemmel töltött el a lakás, az elrendezés, a szobák, az ajtók, a bútor..

Albérlet volt, elköltöztünk egy idő után

2013. márc. 6. 11:05

Könnyen tehetsz ellene. Jön a húsvét. Dobj be minden szomszédodnak egy képeslapot, jó kívánsággal.

Meglátod mennyire mások lesznek. Apró figyelmesség.

Ha rájuk mosolyogsz visszamosolyognak, így működik a világ. :)

5. 819c98ca0b (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. márc. 6. 11:05
Mit vettél észre magadon? Elköltöztél végül?
4. 819c98ca0b (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. márc. 6. 11:03
Közel van egy temetőhöz is már olyan érzésem van mintha.... nem tudom megfogalmazni. Nagyon negatív élettelen fásult emberek laknak itt. nem volt különösebb probléma.
2013. márc. 6. 10:57
Maga a lakással nincs semmi bajod? Csak a lakók nyomasztanak? volt köztetek esetleg bármilyen vita?
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - 819c98ca0b)
2013. márc. 6. 10:57
Rám volt amikor egyszerűen a bizonyos lakás volt ilyen hatással, nem csak a többi lakó, azokat magasról lesz@rom...
2013. márc. 6. 10:55

1 éve lakom a jelenlegi helyemen és soha nem éreztem itt magam jól. Nem tudtam megfogalmazni magamnak de talán megkaptam a választ. Nagyon sok öreg ember lakik itt (ez egy kényszerhelyzet volt, hogy hirtelen költözni kellett és csak ide tudtunk.) Szóval én egy mosolygós barátságos nő vagyok alapból de itt nagyon sok kimondottan gonosz arcú fásult ember van. Félnek sietnek, vagy nem köszönnek. Olyan nagyon negatívnak érzem. valahogy nyomaszt az otthonlét pedig ott kéne magam jól érezni. Még egy fél évig nincs lehetőségem elmenni mit tudok tenni?

Olvastam hogy a negatív energiáktól lehet mentesíteni a lakást vagy gyertyával, füstölővel, ilyesmi. Néha már fizikálisan is rosszul vagyok az ittléttől és nagyon fáradtnak fásultnak érzem magam. Soha nem voltam ilyen. Valaki hasonlót tapasztalt már? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook