Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért rossz kövérnek lenni? fórum

Miért rossz kövérnek lenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 7. 14:45
Nem olyan rossz az!
494. mmacus
2015. máj. 16. 15:45
Nem kényelmes és nem esztétikus, az egészségről nem is beszélve - sajnos.
2015. máj. 16. 14:53
régen 10 perc alatt kivasaltam a nadrágodat,most meg egy óra kellene hozzá.pontatlan idézet a csengetett mylordból.
492. vacsa
2015. máj. 16. 14:51

Mert ha szemből fúj a szél, akkor be kell húzni a hasad.


Mert ha picit melegebb van, már vörös az arcod.

2015. máj. 16. 14:48
Inkább kényelmetlen, és egészség szempontjából veszélyes.
2015. máj. 16. 14:31
Nekem nem volt rossz.:)
2015. máj. 16. 14:15

Mert egeszsegtelen. Vannak nagyon szep duci lanyok,csak hosszutavon nem jo.

Nem kell 20 kilosnak lenni sem.Az sem szebb.

De a lenyeg,hogy elfogadd onmagad,nem kell massal foglalkozni,ha neked igy jo es merlegelted a dolgokat,akkor pont.

2015. máj. 2. 18:34
Csak tükörből látom.
2015. máj. 2. 18:28
Ne légy kövér, ha csinos is lehetsz! Van jó oldala is: a csinibb nőtársaid nem irigyelnek, kedvesebbek veled, nem szövetkeznek ellened, mert nem tekintenek vetélytársnak (holott simán lehetsz).
486. Kattya
2015. máj. 2. 18:02
Lányok, hisztek ti a tofuban? Használjátok valamilyen receptbe?
485. ab61752c45 (válaszként erre: 483. - Malakismeni)
2015. máj. 1. 15:12
képzeld el ugyanezt 46 kilósan.az is szar.
484. Lilibell (válaszként erre: 483. - Malakismeni)
2015. máj. 1. 15:10

Ez ismerős. Nekem a 44 volt a maximum de a sírógörcs tört rám minden farmervásárláskor. Mostmár jó rám a 40-es a próbafülkében még így is rosszul vagyok magamtól. Meg máshol is.

Az emberek sokkal kedvesebbek és elnézőbbek a vékony csinos lányokkal mint a ducibb társaikkal. Engem nagyon zavar a negatív megkülönböztetés...

2015. ápr. 30. 22:45

Nagyon sok oka van. Egészségtelen. És csúnya is. A röcögős comb, a hurkás has nem szép látvány, nem is kényelmes. A napokban néztem fürdőruhát, csoda szépek voltak, színesek vidámak. De hiába. Sose vennék fel két részes fürdőruhát. Évek óta egy részeset hordok. Annyira szeretnék két részest hordani.( 25 kg-s fogyás miatt sok a felesleges bőr a hasamon)

Egyszerűen egy kövér testen a legtöbb ruha nem áll jól. Rettegve megyek be az üzletekbe, vajon lesz e rám méret. Sok helyen 36-42, már nincs.( Most már beleférek a 42-be, de évekig 46-48 hordtam)

De persze a legrosszabb, hogy az emberek megvetnek. Aki kövér, az lusta, büdös, izzadós, igénytelen. Egész életemben cikiztek miatta. Ha annyi pénzem lenne ahányszor azt hallottam hogy milyen szép arcom, miért nem fogyok le, akkor olyan jó nő lennék, akkor már milliomos lennék. Munkatársak, barátok, pasim, vadidegen, mindenki ezzel jön.


Én nagyon szégyellem magam miatta. Talán ez az érzés a legrosszabb. Sosem tudok felszabadult lenni emiatt. Nehezen ismerkedem, nehezen nyílok meg, mert veszélyez a túlsúlyom.

2015. ápr. 22. 17:46
Mert megvetnek érte. És mert utálom magam tőle. És azt is utálom, hogy mindent 36, 38-as méretre terveznek.
481. Bogi37
2015. ápr. 13. 21:02
Azért mert egészségtelenebb, mint normál testsúlyúnak lenni. Én voltam mindkettő (sőt, olyan is, hogy majd elfújt a szél), most sajna kövér vagyok.
2015. ápr. 10. 06:37
Nekem nem volt rossz:)))
2015. ápr. 10. 06:31
nem tudom,mindigis sovany voltam.
2015. ápr. 9. 06:42
Nem olyan rossz az:)
2013. nov. 24. 20:08
Mert csúnya.Utálom magam így.És akkor mások is utálnak.
2013. nov. 24. 19:57
Mert nem csak betegségek előszobája,de lelkileg sem elhanyagolandó. Aki kövér gyakran találkozik embertársai lesujtó pillantásával, rosszindulatú megjegyzéseivel. Azontúl a mindennapi életben számos kellemetlenséggel találja szembe magát. Sajnos engem is érint a dolog.
475. grizus
2013. nov. 24. 03:02
Rossz. Az ember nem csinos, szégyelli a testét, nem lehet jól öltözni és egészségügyi kockázatai is vannak. Szóval sz.r.
2013. nov. 23. 15:41
Nem olyan rossz az:)
2012. febr. 18. 23:03
Ki mondta,hogy rossz???
2011. nov. 23. 04:57
Én már egyszer leadtam 20 kilót. Hát semmi hátránya nem volt, az biztos:P 78 kilóról 58 kilóra fogytam, és mivel elég magass vagyok, kb 54 kilósnak tűntem. Felvehettem a megálmodott pántnélküli miniruhát, a szegecses, csattos, csípő fölé érő bőrdzsekit, 26-27-es nadrágméretem volt a 32-34-es helyett, és megkaptam magamnak azt a férfit, akit addig csak távolról mertem figyelni, mert semmi bátorságom nem volt addig nyitni felé. Jobban teljesítettem minden téren, nem csak a fizikumom javult, hanem a hangulatom, a koncentráló képességem, és egyszerűen tetszett amit a tükörben láttam. Szerintem megéri. Miért rossz kövérnek lenni? Hát. Sorolhatnám. Bár ez az én véleményem, természetesen, van aki úgy érzi jól magát, TALÁN. De a lényeg, hogy egészségügyi és lelki okokból egyaránt megéri tenni ellene. Meg a másik ami nagyon motivált az az, hogy láttam ahogy az ismerősök, család, barátok meglepődnek, elképednek azon, hogy a tipikusnak titulált kövér lányból egy ennyire jó alakú, vékony lány is válhat, aki után megfordulnak a férfiak az utcán. Tehát már csak azokért is meg kell tenni, akik nem hiszik, hogy képes vagy rá
2011. márc. 10. 19:04
Gyorsan kifáradok, nem tudok lehajolni, futni, felülésezni, sokáig sétálni se, lihegek, a cipőmet nem tudom bekötni és még sorolhatnám..
470. 14195e2d3a (válaszként erre: 466. - Fagyongy67)
2010. szept. 25. 23:09

Miaaz ami jó oldala??

Kíváncsi vagyok ráá.

2010. szept. 22. 21:44
Lóg a karom,meg tudom fogni oldalt a zsírt és összeér a combom, ami piros lesz és fáj... a kövérség nem feltétlen számokban mérhető, hanem leginkább érzésben.. -17kgnál tartok, de még mindig van vissza.. amíg az nincs meg, nem tekintem magam "gyógyultnak", nem tudom olyan jól érezni magam, mint amennyire "tudom hogy tudnám"..... mindenki másképp dolgozza fel, de a legjobb, ha van melletted valaki (akár egy bnő), aki segíteni tud benne... én harcolok egy ideje a súlyommal, némi eredménye már van, a munkám egy része a mozgás lett, de van még tennivaló...
2009. szept. 12. 19:30
én is most kezdtem el fogyózni mert sajnos rájöttem , hogy a munkahely keresésben sem előnyös a telt alkat.Meg persze a ruházkodásban sem, nem vehetek föl olyan ruhát amilyet szeretnék , mert nem jó rám , én mindig is irigyeltem azokat akik annyit ehetek amennyi beléjük fért és nem látszott meg rajtuk soha ilyen alkat az unokatestvérem is.
467. amerie
2009. szept. 12. 18:48

Ha valaki így érzi jól magát a bőrében, nem rossz. csak akkor változtat valójában az ember, ha a saját elvárásainak nem felel meg már. Legalábbis én személy szerint csak akkor tudtam valóban cselekedni, amikor beláttam, hogy áldozatokat kell hozni egy s-es méretért - de csak időszakosakat.

A választ egyértelműen a saját személyes tükröd mondja meg, ami nem egyenlő a falon függővel:)

2009. szept. 12. 18:43

Szerintem nem rossz.

Én esztétikai okokból fogyózom/fogyóztam/ fogok fogyózni....de, hogy rossz lenne, azt nem mondom.

És van egy csomó jó oldala is, amit nem írnék ki ide nyilvánosan....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook