Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rossz idő.. Balaton... Gyerekek.... :( fórum

Rossz idő.. Balaton... Gyerekek.... :( (beszélgetős fórum)


15. kisgynevtanonc (válaszként erre: 14. - Mafalda)
2012. aug. 17. 15:24
Mennék én mindegyikbe, csak legyen legalább 30 fok
2012. aug. 17. 15:18
Most hallottam a hírekben,hogy a közönség szavazatai alapján 1. a balatonfüredi Kisfaludy strand,2.Gyenesdiás(nevét nem tudom),3.az alsóörsi községi strand.Lehet válogatni!!!
2012. aug. 17. 14:53
Köszönöm a tanácsokat. Jó hogy vagytok :)
12. kisgynevtanonc (válaszként erre: 9. - Katus3)
2012. aug. 17. 14:53
Mákod van :) Ezért aggódom én, mert jövő héten jó idő, aztán meg rosszat írnak :( Bárcsak jó lenne. Én is egyébként már áprilisban lefoglaltam. Mindenképpen ide akartam menni. Telefonáltam hogy nincs e jövő hétre esetleg hely, de nincs.
2012. aug. 17. 14:45
Ha kocsival mentek,vegyetek és vigyetek 1 kis műanyag medencét,amibe tehetsz meleg vizet,hogy pancsolhasson kicsit,ha végleg rossz az idő.Vigyétek el a bicajokat vagy gurulós játékokat,homokozójátékot,vödröt8azt hűvösebb időben is lehet),meg labdákat,habteniszt,annak nagy az ütője,a kicsi is el tud vele hüyléskedni,már ha járóképes.
10. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 2. - Ági0830)
2012. aug. 17. 14:35

Nem regen voltam a szabadsagom alatt Tapolcan es kornyeken, mi is elmentunk csonakazni a tavasbarlangba, kellemes elmennye valt. De a csonak eleg ingatag, igy tulsagosan izgaga gyerkocnek szerintem nem ajanlott. Egyszer persze erdemes kiprobalni. :)


Badacsony is nagyon szep hely, illetve Keszthely is az. Multkor ott is jartunk, es a Festetics kastelyhoz is ellatogattunk. Az egyik kep (rozsaszinviragos) is Keszthelyen keszult a foteren. Szerintem szep varos. :)

9. katus3 (válaszként erre: 8. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 17. 14:29
Én múlt évben nézegettem már előre,mit lehet csinálni rossz idő esetén,mert végig rossz időt írt az előrejelzés. Végig tudtuk fürdeni az 5 napot,olyan jó idő volt,4 és 7 évessel. :-) Idén azt hiszem,szerencsénk lesz megint,márciusban foglaltam szállást,a jövő hétre. :-)
2012. aug. 17. 14:25
Írom, írom hova mehetünk :) Köszönöm. Kezdek megnyugodni. Én is bízom benne hogy két hét az még nagy idő. Hajdú Biharban lakunk, nagyon szeretnék legalább egy két nap olyat hogy fürödhetnek is a kicsik. A nagy már volt tengernél is, neki nem lesz újdonság, de a kicsi... Amikor meglátja a Nagy fürdőkádat, már visít, annyira várja :)
2012. aug. 17. 14:23

Unatkozni nem, az egyetlen, ami rossz lehet, ha folyton zuhog az eső.

A kétévessel annyira nem nyerő, de a nyolcévesnek már élmény lehet a balatonfűzfői bob is.

6. simple (válaszként erre: 1. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 17. 14:22
Mikor én balatonon voltam, mindig rossz idő volt. Minden évben kifogtuk azt a hetet, mikor hideg és eső volt. Sosem unatkoztunk. Rengeteg minden van a balaton körül, amit meg lehet nézni. És vannak belső medencés szállodák is, ahova külsősként is be lehet menni. De az időjárás előrejelzés egyáltalán nem pontos ennyire előre, simán lehet hogy végig 30 fok lesz majd. Sőt. Tavaly még október elején is papucsban jártam, annyira meleg volt.
2012. aug. 17. 14:21
Nem fogtok unatkozni:))A felsoroltakon kívül közel van Veszprém.Az is szép.
2012. aug. 17. 14:20
Szerintem még ne idegeskedj,addig még alakulhat. Jövő hétre sem írtak eddig ilyen meleget,csak 2-3 napja,úgyhogy nyugi. :-)
2012. aug. 17. 14:16
Akkor nem fogunk unatkozni ugye? Annyira ideges vagyok miatta :(
2012. aug. 17. 14:14
Az északi parton rengeteg kirándulási lehetőség van: Badacsony, Szent-György hegy (bazalt orgonák), Csobánc (vár), Szigliget (vár), Hegyestű (geológiai bemutatóhely). Balatonfüreden jó a Lóczy-barlang, de az is jó, ha a sétányon végigsétáltok, hattyúkat etettek. Tapolcán ott a tavasbarlang (csónakázás), Keszthelyen múzeumok, kastély.
2012. aug. 17. 14:03

Utolsó héten megyünk a Balatonra. Kempingbe, de a kempingen belül apartmanba. Nem is az a lényeg. Rossz időt mondanak. Persze, tudom messze van még, 10 nap, de mit fogok csinálni a gyerekekkel ha rossz idő lesz? kettő és nyolc évesek.

Északi partra megyünk. Persze szétnéztem, megyünk kirándulni, hajókázni, van egy helyen a déli parton élményfürdő is.

Szerintetek?

Járt már valaki így?

Adnátok esetleg tanácsokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook