Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Majdnem vízszintesig dönthető babakocsi jó 4 hónapos babának? fórum

Majdnem vízszintesig dönthető babakocsi jó 4 hónapos babának? (beszélgetős fórum)


12. kitrákotty (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. jún. 21. 17:01

szerintem nem jó.

majd ha ülni tud, akkor lehet.

11. Tevecca (válaszként erre: 10. - 432d0af620)
2011. jún. 21. 16:31
9 kiló tényleg könnyű, az enyém 12 kiló :)
10. 432d0af620 (válaszként erre: 9. - Terek)
2011. jún. 21. 16:26

9 kg, de hát érted, a gyerek meg 6...és még csak 4 hónapos, mi lesz később??? 30 kg-t cipeljek?

Amúgy csak kirándulásokhoz, utazásokhoz használnám, tehát nem kell, hogy tudjon mindenfélét, csak tartsa meg a gyereket és könnyű legyen. :-D

9. terek (válaszként erre: 8. - 432d0af620)
2011. jún. 21. 16:17

na igen, nem véletlenül ilyen olcsó ez a kocsi ;D


ilyet én se szívesen cserélnék le :S

hány kiló a mostani kocsitok?

2011. jún. 21. 16:12
kerestem más kocsikat, de nem találtam ilyen árban. Még ennyiért is sajnálom ám, mert amink van az közel 100 ezer volt..."ultrakönnyű" vázzal...hát terhesen nem emelgettem, hittem nekik...sajnos
7. terek (válaszként erre: 6. - 432d0af620)
2011. jún. 21. 16:06
csak azt tudom mondani, hogy próbáljátok ki, mondom ez egy teljesen "fapados" kocsi, lehet tetszeni fog a babádnak de lehet találtok ebben az árban kényelmesebbet is.
2011. jún. 21. 16:01
volt kendőm, de eladtam, miután ahányszor beleraktam, ordított, a kengurut szereti, de Én nem akarom sokat abba cipelni, nyáron meg tényleg meleg minden hordozó.
2011. jún. 21. 15:57
Nekem több funkciós pierre cardinom van és utálja :) ülni nem tud, főleg h ennek túl hosszú az ülő része feküdni nem akar, döntve sem...veszek neki egy sportbabakocsit...amúgy ha olyan fejlettségi szinten van, 3 hósan is lehet 150 fokig felhúzni a kocsit^^ amúgy mi kendőzünk, de már 7 kiló, nehéz, meg a melegben nagyon összeizzadunk
2011. jún. 21. 15:54
kengurum van, szoktuk is használni, de csak kis távolságokra. Most is a sport részben viszem amúgy, már 2 hós kora óta, de ez teljesen vízszintesig dönthető.
3. terek (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. jún. 21. 15:49

mi akkor vettük a sportkocsit mikor már járt a babám, 1 éves kora után. szerintem ezekhez a kocsikhoz még kicsi a babád, nekünk is bertonink van, érdemes lenne megnézned, elég kényelmetlen, ha hátradöntöm a vázon feküdne, nem hiszem, hogy fekvő babának találták volna ki :( arra viszont pont jó, hogy a boltba vigyük magunkkal és 5 percre beleüljön míg fizetek mondjuk. vagy séta közben ha elfárad.


hordozókendőn, kengurun nem gondolkodtál. talán még az lenne a legjobb. vagy lecserélni a nagy babakocsitokat egy könnyebb, kisebb többfunkciósra?

2011. jún. 21. 15:45
Mi azt hiszem az első 2 hónapban használtuk a kocsinkat teljes vízszintbe,utána már nagyon bukott a kislányom így jobb is volt ha kicsit mindig emelt volt a kocsi.5-6 hónaposan meg már igen csak nézelődik:)).
2011. jún. 21. 15:40

Bertoni Star babakocsit néztem ki a lányomnak, mert ami van multifunkciós az borzasztó nehéz (most kb.15 kg gyerekkel együtt, amit nem könnyű BKV-ra feltenni, lépcsőzni) és nagy még összecsukva is. Nem baj, ha nem teljesen vízszintesig dönthető? Ülni még nem tud.

Más is vett plusz babakocsit? Kicsit luxusnak tartom, még ha nem is kerül (viszonylag sokba), de sokkal egyszerűbb lenne az életünk egy könnyű kocsival. Eladni meg nem szeretném ami van, mert ha jön tesó, annak jobb azért a mózes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook