Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rockzenekar akusztikus koncertjére érdemes elmenni? fórum

Rockzenekar akusztikus koncertjére érdemes elmenni? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 12. 14:42

Én is szeretem az akusztikusat,Cure,és Nirvana pl.nagyon jó,a Y-on fenn vannak.

Szerintem akkor érdemes menni,ha tudod,hogy nagyon jó zenészek egyébként,és kreatívak.

2012. nov. 11. 14:24
a helyet én sem ismerem,sosem voltam még abban a színházban,holnap megyek a jegyirodába,és veszek jegyet
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Cae1442d98)
2012. nov. 11. 14:23

a XIV-XV. sorból szerintem elég jól

balkonra nem ülnék, nagyon oldalra sem


de nem ismerem a helyet

2012. nov. 11. 14:21
2012. nov. 11. 14:21

még egy kérdés,belinkelem a nézőteret:

szerintetek a zölddel jelölt helyekről lehet is valamit látni,vagy olyan,mint az orosz tv:hang van,kép nincs?:d

12. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Cae1442d98)
2012. nov. 11. 14:19

nézd, mi itt nem fogjuk Neked megígérni, hogy nagyon jól fogsz szórakozni.

Megnéztem a yt-on egy koncertvideójukat, nekem nem tetszenek, de ettől még Te rajonghatsz értük nyugodtan

2012. nov. 11. 14:18

Ha ismered a zenekart és szereted, menj el. Az akusztikus estet nem úgy kell érteni egy rockzenekar esetében hogy akusztikus gitáron menüetteket fognak játszani. Nézd csak meg, Bruce Dickinson is csinált akusztikus hangzású koncerteket.:)

A csalódás mindig benne van a pakliban. A fiam gitáros, és persze ott kell lenni mindenhol ahol valami neves gitáros koncertezik. G+ koncert, Zakk Wylde és társai. Akkorát csalódott pl. Zakk Wylde-ben hogy többet nem is kiváncsi rá pedig a saját koncertjein szokott amúgy Zakk Wylde-ot játszani. 10.000Ft volt a jegy..... A G3-as koncertre 15.000Ft volt a jegy, 3 órán keresztül a "gitárosistenek" folyamatosan önmagukat ismételték. Viszont volot olyan koncert ami körül nem volt semmi hűhó, 3000Ft körüliek voltak a jegyek és nagyon jók voltak! Szóval ez mindig zsákbamacska. Nem kell kiöltöznöd, de azért ne bőrszerkóba menj.:D

10. cae1442d98 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. nov. 11. 14:16
találtam párat,de az 14 évvel ezelőtti,most az idei akusztikus turnéról találtam képeket,de nem valami meggyőző
2012. nov. 11. 14:16

Mi a Pokolgép akusztikus koncertjén voltunk, tetszett.

Keress rá, biztos van akusztikus felvétel róluk a neten, ha az tetszik, menj el.

Ruhàzat azonos a "normál" koncert ruhàzatával;)

Ha gótikus zenekar, még fekete estélyiben is mehetsz;))

2012. nov. 11. 14:12
youtube-on nem találsz tőlük akusztikusan előadott dalokat? hallgass meg párat és eldöntöd, tetszik-e
2012. nov. 11. 14:11

ha tetszik a zenjük, miért ne mennél el??

én kíváncsi lennék, ha egy kedvecn zenekarom akusztikusra hangszerelné a dalait

2012. nov. 11. 14:10
köszönöm,pénzem van rá,de visszatart az,hogy mi lesz,hogyha az egész egy nagy csalódás lesz,és kidobtam az ablakon egy halom pénzt
2012. nov. 11. 14:08

ja, nem ismerem


nem kell nagyestélyi, de ne is játszóruhában menj

valahol a kettő közt

2012. nov. 11. 14:08
Nem tudom melyik együttes akusztikus koncertjéről van szó, de gondolom nem magyarokéról. Szerintem ha van rá pénzed és szereted azt az együttest, menj el mindenképpen, mert az akusztikus koncertek sokkal bensőségesebbek szoktak lenni, mint a hajrázósak. Annyira nem kell kiöltözködni, estélyire nincs szükség. Csak úgy rendesen, mintha más előadásra mennél. Jó szórakozást!
3. cae1442d98 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. nov. 11. 14:06
szlovák Elán zenekar
2012. nov. 11. 14:06

milyen zenekar??


Nem kell kiöltözni

2012. nov. 11. 14:03
Színházban lesz a koncert,35 euró a legolcsóbb jegy,gondolkodom rajta,hogy elmenjek.e,másik kérdésem az lenne,hogy ki kellene öltöznöm,ha mégis elmennék?Nemzeti Színházban lesz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook