Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki közületek Halász Juditnak a Csiribiri cimű koncertjén? fórum

Volt valaki közületek Halász Juditnak a Csiribiri cimű koncertjén? (beszélgetős fórum)


9. 7564d965a1 (válaszként erre: 8. - Sajert)
2010. okt. 8. 12:08
azon én is elkezdek bőgni :D:D
2010. okt. 8. 11:55

Nekünk is megvan a Csiribiri DVD, és szereti a fiam (velem együtt). A elején lévő számnál most már nem sírok :-)) - amikor arról van szó, hogy "mi is" ültünk a nézőtéren gyerekként, és most már felnőttek vagyunk, és a mi gyerekeink ülnek a nézőtéren, velünk együtt.

Megmondom őszintén a fiam nem rajong a zenés dolgokért, ez volt az első, amit hallgatott és nézett velem (meg a Mamma mia). A beszédfejlődésében is segített, úgy vettük észre. Már van, amiből egy-két sort mond :-).

2010. okt. 8. 01:49
:D Koncerten mi sem voltunk és nekünk is a dvd van meg. Én a lányoknak 4 hósan már csak a zene miatt is lejátszottam és már akkor imádták. Van benne kevés régi is de nekem újak :D Egy időre elhagytuk, de a napokban lejátszottam nekik és végig táncoltak rá. :D
6. rencsilany (válaszként erre: 5. - Rencsilany)
2010. okt. 7. 13:32
de a gugliban biztos,hogy megtudod nézni:)
5. rencsilany (válaszként erre: 3. - Vikó 26)
2010. okt. 7. 13:32

Köszi mindenkinek!

Itt nálunk Érden lesz novemberben.Azt tudom,hogy most ahová megy koncertezni,mindenhol a csiribiri van műsoron.

4. sajert (válaszként erre: 3. - Vikó 26)
2010. okt. 7. 11:08
Nem tudom, hogy Csiribiri vagy "sima" Halász Judit koncert, de a XVII. kerületi Vigyázó Sándor Művelődési házban lesz október 17-én. Nekünk már meg vannak véve a jegyek :-)).
2010. okt. 7. 11:02
amúgy nem tudod véletlenül hol lesz legközelebb csiribiri koncert pesten?
2010. okt. 7. 11:02

én még nem voltam,de megvan dvd-n és még így is nagyon szuper a hangulata,bevonja a gyerekeket is az éneklésbe!

Gondolom élőben még sokkal jobb!

Régi nagy slágereket és új szerzeményeket is előad!

2010. okt. 7. 10:53
Kíváncsi lennék,hogy miket énekelt(inkább régebbi dalokat vagy újakat?),milyen hangulatú egy ilyen koncertje.Aki tud kérem,irja meg!Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook