Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rizsvizes hajpakolás valakinek használt? Tapasztalatok? fórum

Rizsvizes hajpakolás valakinek használt? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 9. 14:45

Miért kell ilyen gúnyos hangnemben hozzá szólni?

Én hajam is rettentő lassan nő és nem bánnám ha gyorsabban tenné. Az egy másik dolog, hogy nem nő 4 cm-t semmitől, de nem értem miért kell így beszólni?


Én néztem róla videókat, de igazából, ricilust próbáltam is, de nem nőtt gyorsabban tőle a hajam.

2020. márc. 9. 08:43
Én a vitaminraktáraim feltöltésével kezdeném, így márciusra lehet, lemerültél teljesen. Utána jöhet a mindenféle pakolás, sampon, hajszesz és társai.
2020. márc. 9. 08:27

Ennyit semmitől sem fog nőni a hajad. A Milva Kinin Forte vi szont csodát tesz. Nekem rengeteg új hajszálam lett, jobb a tartása, és sajnos tényleg gyorsabban is nő a haj tőle.


És igen, a ricinusolaj is jó.

2020. márc. 9. 07:33
Ha csak ennyi a bajod, tedd össze a két kezed,türelmetlen vagy.
2020. márc. 9. 07:01
Nem értek hozzá sosem hallottam még ilyenről a ricinus olajat ismerem. Sok sikert!
2020. márc. 9. 05:54
Semmivel nem fog ennyit nőni a hajad. Sajnálom, hogy ilyen naiv vagy és bedőltêl.
2020. márc. 8. 22:33
Meg szeretném növeszteni a hajam és ez a hajpakolás azt igéri 1 hónap alatt akár 4 cm-t is nőhet a hajam és fényessé erőssé teszi. Meg is csináltam és több mint 24 óráig hagytam állni és nem éreztem semmilyen savanykás illatot pedig elvileg kellene hogy érezzek valamit rosszul csináltam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook