Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diane 35 a nem kívánt szőrszálak ellen? Használt valakinek, vagy tapasztalat? fórum

Diane 35 a nem kívánt szőrszálak ellen? Használt valakinek, vagy tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 22. 12:23

A hízás kontrollálható általad.

Nem azért hízol, mert hizlal a Diane, hanem mert éhségérzetet csinál és többet eszel! :) Ezt általában nem veszik észre az emberek. (Mármint, hogy többet esznek.) Én nagyon nagy diétában voltam, amikor hajhullásra és szőrösödésre elkezdtem szedni és éreztem, hogy nem bírom a régi diétát, amit már 2 éve csináltam. :D Miért? Mert nagyobb volt az éhségérzetem a bogyótól. 2-3 hétig szenvedtem, de nem változtattam az étrendemen. Utána hozzá szoktam és ugyanúgy megy le a súlyom, mint tabi előtt. :)

2011. ápr. 14. 07:42

Nekem ezzel a gyógyszerel ez a tapasztalatom:


4 hónap alatt 8 kg plusz!!!!!!!!!!

Jól meghíztam tőle, igaz a ragyáim elmúltak!


Mi a jobb?Ragyásnak lenni, vagy kövérnek?

21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Irmin)
2011. ápr. 13. 22:09
el fog múlni, csak átmeneti
20. Irmin
2011. ápr. 13. 21:32

Sziasztok!!!

14 napja szedem a Diane 35-ot, nogyogyasz irta fel mert PCOS-el diagnosztizalt, ez elott soha enm szedtem semmilyen fogamzasgatlot, mikor elkezdtem szedni a gyogyszer a 4-5dik naptol kezdve kellemetlen feszulo erzest erzek a mellembe, es erzekeny nagyon, az lenne a kerdesem hogy elmulik-e?Elolvasatam a gyogyszer tajekoztatot es irta hogy ez a gyakori mellekhatasokhoz tartozik, de nem lenne a legjobb hogy amig szednem kell ez igy legyen.Ha valaki tud segiteni elgyszi irjon, koszonom!!!!

2011. jan. 5. 23:25

Sziasztok!

A segitségeteket szeretném kérni. Újévezés előtt pár nappal kezdtem el szedni a diane 35öt, de mivel másik országba mentünk a társasággal a tabit viszont itthon hagytam, kimaradt pár nap. Ma enyhén vérzem. Érdekelne nem e járt valaki hasonló helyzetben?Hátha tud segiteni hogyan kezdjem el újra szedni???segitségeteket előre is köszönöm.

18. Berbooo (válaszként erre: 17. - Nadine81)
2009. dec. 17. 09:01
gyógyszer szünetet tarttál ?
2009. dec. 16. 21:33
Igen,sajna amikor én is abbahagytam,utána nekem is jobban nőttek az átkozott szőrök,mint előtte.Mai napig is kínlódok:(Egy biztos ha újra 18éves lehetnék,biztos hogy életembe se vennék be 1db fogamzásgátlót se!!!Gondjaim vannak a vérnyomásommal,a súlyommal...A triquilart szedtem a legtovább(5-6évig),az idő alatt komplett idióta voltam,mondhatni idegbeteg,olyan szintű hangulatváltozásokat okoztak a hormonok.
16. russodebby (válaszként erre: 15. - 5e48d37001)
2009. dec. 16. 15:25
Biztos,hogy ettől volt neki! Nőgyógyásza ezért is állította le neki,meg az eresedés miatt!
15. 5e48d37001 (válaszként erre: 11. - Russodebby)
2009. dec. 16. 15:17
Én nagyon hormon ellenes vagyok amúgy és mindent végigolvastam ebben a témában.Nem hiszem,hogy ettől volt neki,hiszen ciproteron acetátott tartalmaz ami megakadályozza hogy a férfihormon eljusson a sejtekhez és tüszőkhöz.Ebben a bőrgyógyász is megerősített,inkább a leállás után jöhettek elő Neki mikor a tesztoszteron eljutott ismét a sejtekhez.Ezért fontos,hogy orvos kontrolálja a leállást.Biztos elmúlt neki,ahogyan újra hozzászokott a szervezet a férfihormonhoz a diane után.
14. russodebby (válaszként erre: 12. - Berbooo)
2009. dec. 16. 15:14

Nem,mialatt szedte.

Nekem a cicim sem nött semmit tőle.

13. Berbooo (válaszként erre: 10. - Tide023)
2009. dec. 16. 15:13
te menyi idő után kaptál trombózist ettől ???
12. Berbooo (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2009. dec. 16. 15:13

most tartok a 3 havi adag közepén a mellem nekem is megnőtt tőle és eres lett a hirtelen növéstől, ha ezt tudom kentem volna valamibvel és nem eresedttt volna ki :(

a szőrök nem a leállás után jelentek meg ???

11. russodebby (válaszként erre: 5. - Knezsu)
2009. dec. 16. 13:58
Biztos,hogy ettől volt neki,mert sem elötte sem utána nem volt ilyen problémája.
2009. dec. 16. 13:14
Nekem lassította a szőrnövekedést,de trombózist kaptam tőle.
9. 5e48d37001 (válaszként erre: 8. - Kata40)
2009. dec. 16. 12:55
Hát igen,az biztos,hogy nem egy gyenge szer.Sajnálom ami Veled történt:(
2009. dec. 16. 12:53
Nekem 2 hónap után mélyvénás trombózisom lett tőle.
2009. dec. 16. 12:53

Szia Berbooo!

Ez szuper rá.Nagyon lassítja a növekedést.Én ha epilálom a lábamat utána 2 hónapig szinte meg sem jelennek rajta a szőrszálak.

2009. dec. 16. 12:09
Én is szedtem régebben.Sajna hajlamos vagyok pl.az arcomon,államon is a nemkívánatos szőrszálakra.Amikor szedtem,nagyon ritkán nőtt ki 1-1 szál,szerintem erre a problémára is jó a Diane.Nameg,nemis drága,3havi kb.4ezer Ft.Pattim is jóval kevesebb volt tőle.
5. knezsu (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2009. dec. 16. 12:05
én úgy tudom ebben csak női hormonok vannak, tehát lehet, hogy nem ettől szőrösödött? bár én még nem szedtem ilyet, de felmerült már..
2009. dec. 16. 11:56

Nekem is a pattanások miatt írták fel annak idején. Teljesen felborította a hormonháztartásomat. Miután abbahagytam nem jött meg stb...

Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy szedi-e, de én még egyszer nem tenném.

A mostani nőgyógyászom szerint is hiba volt felírni a pattanásokra, mert szerinte csak akkor szabadna valakivel szedetni, ha tünetegyüttese van, tehát nem egy problémára és max. 6 hónapig.

A fogamzásgátlás csak a gyógyszer mellékhatása.

2009. dec. 16. 11:52

fogamzás gátló.

nekem bevált. Amúgy a hirzutizmust is ezzel kezelik.

2009. dec. 16. 11:52

Szia! Én használtam ezt a gyógyszert,a ragyáimnak jót tett,de semmi más változást nem tapaszteltam.

Párom unokahúga is szedte,neki teljesen ki eresedtek a mellei (nagyon csúnya volt),nőttek is neki és elkezdet szőrösödni tőle,főleg a dereka.

2009. dec. 16. 11:49
Diane 35 a nem kívánt szőrszálak ellen? használt valakinek, vagy tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook