Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rivalizáló anyukák! fórum

Rivalizáló anyukák! (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Dorka29 (válaszként erre: 7. - Kisfelhő20)
2009. márc. 22. 21:33
Ezen nagyon jót nevettem. igazad van.:))
11. 95897bc429 (válaszként erre: 6. - Nikice)
2009. márc. 22. 21:32

Egyetértek veled!

Én is most olyanokkal csevegek naponta a itt a hoxán, akikkel jól tudunk tapasztalatot cserélni, és segítünk egymásnak amiben tudunk.

2009. márc. 22. 21:31

Ki nem állhatom!


"-Enyimnek má´ van 2 foga!

-Csaaak? Enyimnek má´ 32!

-Tied mond valamit?

-Igen, egy szót, azt, hogy hamm!

-Jajj az semmi, a mienk ismeri a betűket is.

-Mikor indult el?

-10 hónaposan.

-A mienk meg 1 évesen már rollerozott, meg biciklizett, ja... és 6 hónapos korától szobatiszta. Hogy lehet, hogy a tietek 2 évesen még nem kakál WC-re?"


És ehhez hasonlók (kicsit túloztam). Nem állok szóba ilyenekkel, messze ívben elkerülöm.

2009. márc. 22. 21:30

Nem kell ahhoz átszótérre menni.

Nekem itt a hoxán is volt ebből problémám.

Mégpedig egy olyna anyukával akinek a kislánya egy napon született az enyémmel.

Az én lányom fél évesen már mászott, és ezt nem tudta megemészteni, és állandóan furkálódott.

CSak azt nem tudom megérteni, hogy miért nem fogják fel hogy nincs két egyforma gyerek. Még a trsvérek sem egyformán fejlődnek. Én ezt jól tudom.

Na de a kapcsolat azóta hála az égenk megszakadt, és nincs azóta problémánk.

8. eperlevél (válaszként erre: 5. - 9242a6388c)
2009. márc. 22. 21:30

lehet, ha pelenka nélkül nevelte


nem egy ilyet ismerek

2009. márc. 22. 21:29
az enyém már mos főz és takarít is:D ami abban nyilvánul meg, hogy ha vizet adok a kezébe akkor tuti a ruhájára önti és maszatolni kezd. a főzés az, hogy amit elérakok mindent egybeönt és kavargatja,a takarítás az pedig a következő: leszedi a terítőt az asztalról és törölget vele teljesen szakszerűen.. tehát ha odalent a játszin egy 5hónapos beszél, lehet hogy tényleg, de magában, azért nem halljuk. és jár: tényleg csak most épp fáradt és azért csak fekszik mint egy darabka bot:D ez nem rivalizálás, ezek tények:D:D:D
2009. márc. 22. 21:29
Szerintem felesleges babákat, kisgyermekeket hasonlítgatni. Illetve természetesen én is örülök babám minden újabb próbálkozásának, gyarapodásának, és azt is megnézem, hogy a hasonló korúaknál mi a helyzet, de sosem élezem ki a témát arra, hogy kié fejlettem okosabb, ügyesebb. Eltérő ütemben feljődnek, napok is sokat számítanak kis korban. A tapasztalatcsere hasznos, a hasonlítgatás kevésbé. Nem célom másban rossz érzést kelteni a "A te gyereked még nem.. ?" kezdetű mondatokkal, és ennek megfelelően én sem esem kétségbe, hogy az enyém "még nem".
2009. márc. 22. 21:28
Egy ismerősöm azzal kérkedett, hogy a 9 hónapos lánya szobatiszta!
4. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Szanád)
2009. márc. 22. 21:26
:))
2009. márc. 22. 21:24

Annak idején amikor a gyerekeim kisebbek voltak ....akkor is voltak ilyenek..

hát a hajam égnek állt tőle.....nem is kapcsolódtam be a beszélgetésbe....és a mai napig sem dicsekszem a gyerekeimmel hogy mit értek el...

nem szeretek kérkedni...

2009. márc. 22. 21:24

Én konrétan néha a hajamat tudom tépni, amikor előadják, hogy a 5-6 hónapos gyerekük már beszél és jár, stb. Vagy pont az ellenkezője, azon sopánkodnak, hogy az 5-6 hónapos gyerekük még nem beszél és nem jár....



:)) Kíváncsi vagyok a majdani hozzászólásokra.

2009. márc. 22. 21:20
Hallottam sok játszótéri beszélgetést anyukák között, kinek ügyesebb a gyerkőce! Tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook