Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinusolajat vettem be, és mégsem lett hasmenésem - mitől lehet? fórum

Ricinusolajat vettem be, és mégsem lett hasmenésem - mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 22. 22:27

Nekem is a szülés jut eszembe róla,utána szokták adni,császár metszés után össze ne tapadjanak a belek....

És bélműtétek után.

Volt mindegyikben részem.

Mi célból szeded?

Orvos ír fel speckó hashajtót szüks. esetén.

De pl. a Levolac vény nélkül kapható.

Ami naturális az pedig a szilva lekvár.

Én még magát a gyümölcsöt is kerülöm emiatt... :(

6. Linda111 (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2010. aug. 22. 20:03
Én a rohangálás helyett inkább ugy érzem magam az olajtól, mintha kő lenne a gyomromban, tiszta nehéz vagyok tőle, ebéd óta egy falatot neme ttem, és mégis ugy érzem, mintha tele lennék, inkább a taccsot dobnám ki tőle legszivesebben...érdekes!
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - Linda111)
2010. aug. 22. 19:35

ez biztos :)


sima szülés után, kaptuk a hashajtót, majd nem használt, kaptam 3 ek ricinust és csak néztem, a másik csak meg rohangált lefőve :)


nekem bevált a pár kanál ananász befőtt :)

vagy éhgyomorra reggel a szilvalekvár egy kanállal

4. Linda111 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. aug. 22. 19:25
Nyugi, nem fogyókúra miatt. Inkább egészségügyi okok. Azért reméltem tőle gyors eredményt, mert mindehol azt olvastam róla, hogy miyen erős hatású, stb...ugy látszik, nem mindenki reagál rá egyformán.
3. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Linda111)
2010. aug. 22. 19:20
Szülés (császár) után 2 evőkanállal kaptunk, így lett azt hiszem kb. 8 óra múlva eredménye ...
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Linda111)
2010. aug. 22. 19:16

igyál sok folyadékot, de lehet, hogy akkor semlesz igazi hasmenésed.


de minek akarsz hashajtani?

nem annyira jó dolog az :(

2010. aug. 22. 19:08
Azt irták, 1-2 kanál olaj után 2-4 órán belül biztos a hasmenés. Már több mint 5 óra is eltelt, és semmi. Szerintetek????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook