Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok jó reumatológust ajánlani Budapesten vagy környékén? fórum

Tudnátok jó reumatológust ajánlani Budapesten vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


8. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Eerika75)
2018. nov. 15. 21:25
A körzeti orvos beutalójával felkereshetitek a Budai Irgalmasrendi Kórház reuma ambulanciáját, megkerülve ezzel az SZTK-t.
2018. nov. 15. 20:56
Pár hónapja én is ezt kérdeztem itt, csak talán helységnév nélkül. Voltak ötletek, de igazán nem voltak meggyőzőek. És azóta sem találok én sem jó reumatológust, és én is kezdek erősen kételkedni a létezésében! A legutóbbi pl., akinél TB-alapon voltam, el sem olvasta rendesen az MR-vizsgálat eredményét, anélkül küldött gyógytornára! Azóta idegsebésznél kiderült, hogy a gerincemen olyan problémák vannak, hogy az a torna még ártalmas is lehetett volna, bár éreztem, hogy nem jó, és pár alkalom után nem mentem.
6. birebora (válaszként erre: 5. - Pindurpanka)
2018. nov. 14. 15:40
Jó, ne jelentsd ki:)
5. Pindurpanka (válaszként erre: 3. - Birebora)
2018. nov. 14. 15:37
Azért ezt így nem jelenteném ki, hogy "nincs jó reumatológus"
4. Eerika75 (válaszként erre: 2. - Pindurpanka)
2018. nov. 14. 15:36
Szia! Scheuermann-szindróma amit megállapítottak nála. De már vagy 15 éve. Gyógytornát mondtak neki illetve párszor küldték fizioterápiás kezelésre. Szteroidos gyulladáscsökkentőt nem akar szedni. Hátha volna más lehetőség az állandósult hát és derékfájásra. 42 éves egyébként.
3. birebora (válaszként erre: 1. - Eerika75)
2018. nov. 14. 15:35

A magán is azt tudja amit az szkt-s.

Nincs jó reumatológus csak jó és speciális gyógytorna, masszázs, fizikó, úszás, stb. ja és persze a gyógyszerek.

2018. nov. 14. 15:22

Szia! Mit várnál el egy maszek reumatológustól? Ő mit ír fel szerinted, max gyógyszereket.

Rtg. esetleg más vizsgálaton volt-e már, konkrétan mi a baja. Ha ízületi problémái vannak, csak gyulladás csökkentő és terápia, ha gerincsérv, akkor meg műtét általában, ha ezt nem vállalja fel egy beteg az orvos sem tud csodákat tenni.

Egyáltalán milyen jellegű a probléma, tudni kell, ahhoz, hogy magán orvost is ajánljon valaki.

Gyógyulást

2018. nov. 14. 10:00
Sziasztori! Tudnátok jó/bevált reumatológust ajánlani Bp-en vagy környékén? Férjem hátfájása miatt keresem. az SZTK-s reuma semmit nem segít, maximum fizikoterápiát ír fel. (sokadszorra is hatástalan)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook