Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Részeges szülő fórum

Részeges szülő (beszélgetős fórum)


20. Regin_a (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 13:28
Ne mondd meg sehogy. Bírd ki azt a kis időt amig ott vagy, és azt is amig még él.
19. Regin_a (válaszként erre: 12. - Handymandy)
2023. jan. 3. 13:27

Modortalan vagy! Amúgy az apja és nyilván a múltban volt oka hogy elkezdett inni

Magány. Ismered ezt az érzést?

18. tien
2023. jan. 3. 13:16

Az alkoholizmus egy betegség.

Így is kellene kezelni.

Lehet ,hogy súlyos depresszió áll a háttérben.

Szegény feje ,nem lát kiútat ebből az ördögi körből.

Valószínűleg tudja hogy az életével játszik

Sajnos nem tudsz ellene semmit tenni.


Orvosi segítséggel lehetne ez ellen tenni ,intézményes körülmények között.

De nem fog belemenni.

17. e8fad0db48 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 11:12
Látogasd, ha akarod. De hagyd abba a könyörgést.
16. handymandy (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 18:38
De miért is tartod vele a kapcsolatot???
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2023. jan. 2. 18:33
meg fogom mondani valahogy, mert nem bírok ehhez jópofát vágni:/
2023. jan. 2. 17:59
Ne azt mondd hogy ne igyon, mert ezt ugysem tudja megtenni. Azt mondd hogy így nem mész és kész.
13. handymandy (válaszként erre: 12. - Handymandy)
2023. jan. 2. 17:45
*igya halálba magát
12. handymandy (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 17:43
Szard már le! Igyál a halálba magát, kutyát nem érdekelné. Én vízóra nem mennék. Akkor haljon éhen, ha annyi nincs benne,hogy egyen.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2023. jan. 2. 16:17
nagyon nyomasztó. Kiskoromban is sokat féltem tőle de mivel anyukám már nincs így ragaszkodnék
10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 16:11
Erről már írtál ki fórumot, szerintem most sem kapsz más válaszokat...
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:58

Akár írhatsz is neki, ha neked úgy kényelmesebb.


Vannak akikkel már nincs mit kezdeni.

Időnként biztos meglátogatnám, de heti rendszerességgel biztos, hogy nem, bár ha normális, akkor lehet, hogy elfogadnám így is.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. jan. 2. 15:53
többször jeleztem felé, hogy ne igyon, de mindig az a válasz, hogy ne foglalkozzak vele, attól ő még ugyan az. Mindig lehurrog egy pillanat alatt. Már arra is gondoltam írok neki egy levelet, hogy ezt én lelkileg nem bírom és akarom végignézni
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:46

Ha még van benned annyi, akkor mond el neki, hogy te ezt nem akarod végig nézni, és ha továbbra is ezt csinálja, akkor nem fogsz menni hozzá.

Vagy ért belőle vagy nem.


Ha nem változtat, akkor nem menj hozzá.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. jan. 2. 15:32
igen, én is azt érzem, hogy pont ezt az utat kell végignéznem. Közben tőle idősebbek óvják, vigyázzak magukat, hogy sokáig a családban maradhassanak
2023. jan. 2. 15:31
Én is max. telefon. Ha majd nem tud már mozdulni, mert úgy tönkre tette magát, ápolnám, de nem asszisztálnám végig a halálhoz vezető piázását.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 15:23

Ritkábban mennék, max. telefonon felhívnám pár percre két látogatás között. Csak a saját lelkiismeretem miatt.

Aki nem hagyja, azon nem lehet segíteni. Persze, hogy "hazugok" az orvosok, mert azt mondják, amit ő is tud, de nem akar hallani: abba kellene hagyni a piát és a cigit.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2023. jan. 2. 15:13
mert nem eszik, kajára nem költ. szó szerint elissza mind.még közös k sincs, mert 17e ért lakik bérlakásban. 200e a myugdíja és ezt emelik még..
2023. jan. 2. 15:09

Hetente biztos nem mennék,,ennyi alkohol mellett mégaz sem biztos hogy számon tudja tartani.

Azt meg hogy miből finanszírozza,,,túl soknak tűnik amit írsz,,,erre természetesen nem várok választ csak elgondolkodtam.

2023. jan. 2. 14:57

erősen alkoholista apád látogatnád?

Sajnos én minden héten megyek. Mennem kell, de már belefáradtam.

68 éves, alkoholista szülő aki minden alkalommal elmondja a halálba akarja inni magát. Aki úgy szív el napi 2,5 doboz cigarettát, hogyha rágyújt földig hajol fájdalmában és fogja a mellkasát, hörög a tüdeje és mikor könyörgöm, hogy hagyja abba azt mondja jó az. Közben panaszkodik mindene fáj, nem eszik vagy csak csipeget de 1 liter tömény megvan naponta. Tiszteletlen, arrogáns, ha ott vagyok se fogja vissza magát. barátaim azt tanácsolják hagyjam a sorsára. Orvost látni nem akar, mind hazugok. vitamin amit vittem neki vagy gyógyszer nem érdekli, nem szedi. Tehát semmi amitől jobban lenne nem tesz bele csak rombolja magát. Akkor minek várja el, hogy menjek? Közben részegen puszilgat ha épp elérzékenyül, nagyon visszataszító, de nem ránthatom el a fejem, mert mégis szülőről van szó. Teljesen kivagyok úgy érzem. a látogatások azt jelentik és könyörgöm ő ellenkezik és órákig nézem, hogy szenved kínlódik és elmondja, hogy este reggel mennyire rosszul van. Hiába mondom a napi 1 l tömény és a cigi, nem az nem attól van. Az, hogy bármivel várna egy üdítővel, vagy aprósággal teljesen kizárt csak én teszek bele pénzt, energiát a látogatásba. Mit tennétek a helyembe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook