Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reparon kúp mennyi idő alatt oldódik fel és mennyire mélyre kell behelyezni? fórum

Reparon kúp mennyi idő alatt oldódik fel és mennyire mélyre kell behelyezni? (tudásbázis kérdés)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. ápr. 3. 09:42
Ma Reggel már én is rájöttem ☺️.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 07:42
Ez kizárt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. ápr. 2. 22:18
Úgy, hogy mondjuk nem helyezem elég mélyre oda, ahol a probléma helye van pl.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 2. 21:50
Hogy tudnád rossz helyre rakni?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. ápr. 2. 21:18
Nekem három családtagom is ezt használja, használta és ódákat zengtek róla. Doki előtt előbb megpróbálom ezt, mert a problémám még csak kezdődő,hátha ennyi is elég,hogy elmúljon. Nyilván ha nem így lesz, akkor doki lesz belőle.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. ápr. 2. 21:16
Igen, olvastam, hogy szivárog,de ha használ ez nem is érdekel. Én is bízom benne, hogy jó helyre tettem. Meg abban is , hogy használni fog.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 2. 20:40

Belső aranyérre nem ez a legmegfelelőbb kúp.

Javaslom menj el orvoshoz. Sokkal jobbak a vényes "készítős" kúpok, mint ez az általános akármi, amiben leginkább a nevet fizeted meg.

2022. ápr. 2. 20:12
Nyugi, biztos jó helyre tetted, kicsit kiszivàrog , ez benne van a betegtàjékoztatóban is. De hogy mennyi idő, mire felolvad, szerintem senki nem nézegeti.
2022. ápr. 2. 20:02

Sziasztok. Úgy tűnik belső aranyerem lett és mindenki a Reparon kupra esküszik,így én is vettem. Be is helyeztem az elsőt, de nem tudom, hogy mennyi idő míg elolvad, mennyire fog kiszivárogni és mennyire mélyre kell behelyezni.

Aki használta már ,az kérem írja meg a tapasztalatait.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook