Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendszertelen, avagy soha meg nem jövő menstruáció fórum

Rendszertelen, avagy soha meg nem jövő menstruáció (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 23. 22:56
Tényleg nem biztos a PCOS, sok más dolog is okozhatja. A legjobb tényleg az lenne, ha csak átmeneti lenne. Mi az orvos véleménye, őt megkérdezted?
17. bared (válaszként erre: 14. - Sorceress87)
2010. febr. 23. 22:55
nekem a pcos mellett volt 17 hétig vérzésem... a végén már meg akartak kaparni, de nem engedtem, hosszú hetekig viaskodtunk...féltem, hogy még tetézem a betegségem egy méhnyálkahártya elvékonyodással is((
16. bomee
2010. febr. 23. 22:54

Nem biztos, h pcos! Nekem is rendszertelen volt a menzeszem világ életemben, volt, hogy hónapokra is kimaradt. És mégsincs pco. 2 babám van, (az egyik még pocakban :-)) mindkettő spontán és elsőre sikerült!!

Élj és étkezz rendszeresen és kiegyensúlyozottan, és minden rendben lesz!

15. 08e46ada5d (válaszként erre: 12. - Bared)
2010. febr. 23. 22:53

Köszi szépen, és nagyon sajnálom... :-(

Én is megnézem a naplódat...

2010. febr. 23. 22:52

Nekem több, mint 2 hete tart a menstruációm, ha ezt annak lehet mondani, 2 hétig kevés barnás folyás volt (pontosan akkor kezdte, amikor meg kellett volna jönnie), és pár napja már piros és több is a cucc. Remélem most rendesen megjött, és pár nap múlva vége lesz. Novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, amikor először megjött, akkor egy hetet késett, másodjára pontos volt, és most is pontosan kezdte el ezt az izét. Írtam egy nődokinak a neten, azt mondta, h a hormonok kavarnak be amiatt, h abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azt mondta, h még várjak egy hetet, h hogy alakul, ha nem hagyja abba, menjek el orvoshoz. Hát úgy is lesz, mert már elegem van belőle, ha a héten nem múlik el, jövő héten doki lesz. Csináltam 2 terhességi tesztet is, de mindkettő negatív lett.

Én sem akarok újabb hormonokat szedni, nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás. Majd megbeszélem a dokival. Esetleg volt már vkinek hasonló esete?

13. a908366fdb (válaszként erre: 10. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:51

nekem is azt mondta a doki, hogy nagyon nehezen fogok teherbe esni, mert ugye tök rendszertelen volt a mensruációm, meg persze (állítólag) peteérésem sem volt...azt mondta szerinte nem is lehet, csak úgy ha előtte teletömköd hormontabival...hát mondtam, hogy kösz nem kell...

és hála istennek sikerült mégis teherbe esnem, igaz várni kellett rá picit, de megérte!!:)

12. bared (válaszként erre: 9. - 08e46ada5d)
2010. febr. 23. 22:50
olvasom a naplódat...részvétem, nálam hasonló a helyzet...
11. bared (válaszként erre: 10. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:49

akkor viszont erősen pcos gyanús((

ha mégis igazolódna a www.pcos.hu oldal sokat segít majd...

ne ijedj meg, nagyon sok esetben jól kezelhető /a környezetemben csak nekem nem jön össze semmi, főleg a baba nem(((/

10. Babarózsa84 (válaszként erre: 8. - Bared)
2010. febr. 23. 22:47
igazad van,de nekem a tabi előtt is rendszertelen volt,folyton gondjaim voltak vele,ezért félek,hogy nehéz lesz a babát összehozni.:(
9. 08e46ada5d (válaszként erre: 3. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:47

Szegény, ez elég nehéz döntés, mert nem tudni, mivel teszel jobbat magadnak: ha szedsz hormont, vagy ha nem.

Hátha tényleg csak egy kis átmeneti zavar és helyreáll hamarosan.

8. bared (válaszként erre: 5. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:45

vannak, igen, nagyon kellemetlenek....

ám mivel te még most hagytad abba a gyógyszert, okozhatja az is....

ne gondoljunk egyből a legroszabb verzióra, hátha csak kis hormonzavar a gyógyszer elhagyása miatt))

2010. febr. 23. 22:45

Sziasztok!

Én 30 éves vagyok, 18 éves koromban teljesen elmúlt a mensesem. Súlyos PCO-szindrómám van. Sajnos nem is annyira ritka ez a teljes elmaradás, mint korábban gondoltam.

2010. febr. 23. 22:43

nekem régebben teljesen rendszertelen volt, volt hogy kimaradt 1-2 hónap...aztán ahogy elkezdtem változtatni az életvitelemen, úgy kezdett beállni...még mindig nem rendszeres, mert van hogy előbb jön meg 1 héttel, van hogy később...de már sokkal jobb mint régen...

A doki szerint nekem a súlyom is befolyásolta, meg az hogy cigiztem, stb...


MEg azt mondta, hogy fel van borulva a hormonháztartásom, azt rendbe kell rakni

5. Babarózsa84 (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. febr. 23. 22:41
hallottam már erről a betegségről...vannak tünetei?
4. b5519db466 (válaszként erre: 1. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:41
valszeg pcos
3. Babarózsa84 (válaszként erre: 1. - Babarózsa84)
2010. febr. 23. 22:40

mármint egyszer megjött dec.26-án,de azóta megint nem. Elvileg,ha a héten sem jön meg,akkor mennem kéne dokihoz,aki írna fel tabit,ami meghozná...viszont én nem nagyon szeretnék hormonokhoz folyamodni,hiszen nemrég hagytam abba a tabit,elég volt közel 10 évig hormonokon élni.:(

Nehéz ügy,mert babát szeretnénk a közeljövőben,de így egyáltalán nem lehet számolni semmivel.

2010. febr. 23. 22:39
nálam PCOS okoz ilyen tüneteket(((
2010. febr. 23. 22:38

Sziasztok!


Olyanokkal szeretnék beszélgetni,akiknek szintén problémái vannak a menstruációval,azaz nagyon rendszertelen, vagy egyáltalán meg sem jön rásegítő tabletta nélkül!

Sajnos nekem ez a problémám,és nem igazán értem miért van ez.

3 hónapja hagytam abba fogamzásgátlót,és egyszer sem jött meg azóta magától,viszont dec.26. óta megint semmi.:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook