Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rendőrfeleségek, rendőrbarátnők ide! fórum

Rendőrfeleségek, rendőrbarátnők ide! (beszélgetős fórum)


2009. jún. 30. 19:43

a pasik ilyenek, és nem is baj hidd el:)


persze a kapcsolat legelején nehéz, de később majd hogy birnád ki ha folyton a nyakadon logna:DDD

55. 91d4989ab9 (válaszként erre: 54. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 19:40

mára már mi olyan szintre jutottunk (4év), hogy ha nem hiv akkor is 99%ban tudom hogy épp mit csinál:)


emlékszem az elején én is nagyon rá voltam parázva hogy mi lesz ha nem jön össze:) utobb kiderült teljesen feleslegesen:)


persze ő játszotta a nagymenő, nőcsábászt... aztán kiderült nem is az:))

én meg örülten féltékeny voltam:)


az első edzőtábor volt a legrosszabb, akkor egy hét alatt alig irt alig hivott, persze érthetővé vált miért mikor utána mindent elmesélt, hulla fáradt volt:)


azota igyekszem nem parázni, csak féltem nehogy baja legyen:) bár ezt se szereti:)

54. 62cc0f78ae (válaszként erre: 53. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 19:26

Igen, csak az a másik véglet, amikor elárasztod a pasit az érzelmeiddel-attól is menekülnek...


Már lassan eljutok odáig, hogy nem is az a baj, hogy rendőr, hanem hogy pasi:D


Jó, hát alapból nem vagyok egy hisztis csaj, meg most óvatos is vagyok, jó lenne együtt maradni. Azért kértem a segítségeteket, véleményeket, mert fogalmam sem volt, hogy ez az én pasimnál gyári hiba, vagy a rendőrökre jellemző tulajdonság.


Mert kívülállóként nagyon könnyű azt mondani, hogy "Ha nem keres, hagyd el", én sem gondoltam volna régebben, hogy ilyen türelmes leszek!


Nekem ez a pasi kell, mert olyan, amilyen. És tisztelem a munkája miatt. Ha úgy alakul, hogy együtt maradunk, és komolyodik a dolog, biztos fogom tudni tolerálni az időbeosztását is. Sőt, már most elkezdtem:D


Én úgy érzem, jól érzi magát velem, csak pech, hogy amikor rámjön a romantika, tuti közbecsúszik valami. De azt megértem, hogy ha este 11-ig bent van, és reggel 4-re megy, akkor valahogy nem én kötöm le a gondolatait...

2009. jún. 30. 19:05

az a lényeg hogy azt a keveset amit együtt vagytok jol használjátok ki, és ha jól érzi magát veled talán majd kicsit több időt is fog szánni rád...


viszont ha ideges hisztis követelőző vagy vele és folyton reklamálsz hogy miért nem ir, hiv akkor sokkal kevesebbet akar majd veled lenni és elriasztod

ez tapasztalat:)

52. 62cc0f78ae (válaszként erre: 50. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 18:48
Jó a taktika, ki fogom próbálni;-)
51. 62cc0f78ae (válaszként erre: 40. - Doxikri)
2009. jún. 30. 18:44

Jaj, kihagytam néhány üzit...


Változó, milyen gyakran találkozunk. Volt, hogy 2 egymást követő nap is tudtunk találkozni, de volt már 2hetes kihagyás is. De naponta sms-ezünk, kivéve, ha vmi komolyabb ügye van (mint pl. most is).


Jó, akkor hogyha legközelebb találkozunk, úgy elárasztom az érzéseimmel, hogy még a másnapi kihallgatáson is csak rám fog tudni gondolni!:)


Sőt, írok is neki most egy sms-t:)

2009. jún. 30. 18:41
most a balcsi van tervben:)
49. 91d4989ab9 (válaszként erre: 45. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:39
engem is anyukámon keresett:) utána felváltva voltak üzenetek tőlük, hol vagyok:)
48. 91d4989ab9 (válaszként erre: 46. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:38

pl. kirándulások, közeli érdekesebb faluk, tájak, városok megtekintése:)))

mikor udvariasan megkérdezi hogy mit csináljunk én szerényen előadom hogy pl itt, meg ott mit lehetne megnézni:)))


amikor meg odaérünk ámuldozik hogy milyen szép meg honnan tudok erről ennyit mikor most találtuk ki hogy idejövünk:)))


van hogy usziba, meg szaunázni megyünk azt is szereti

utána meg masszázs, de azt már otthon:)

47. csilla80 (válaszként erre: 8. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:30
A gyilkossag az tenyleg komoly naluk,akkor mindenki maximalis teljesitmenyt nyujt,meg az is,aki nem ezen a "reszlegen" dolgozik... :-(
46. 62cc0f78ae (válaszként erre: 43. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 18:22
Ez jó ötlet:) Pl.miket szoktál?
45. 62cc0f78ae (válaszként erre: 44. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 18:20

Képzelem:)

Amikor ő nem tudott elérni engem, az anyám mobilján keresett (hívtam korábban arról a számról, vagy írtam neki, ő meg elmentette), mert olyan nincs, hogy ő ne tudjon elérni:)

44. 91d4989ab9 (válaszként erre: 42. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:17
mikor egyszer ő nem tudott engem elérni, na akkor kellett volna lefotozni az ercát, hogy hol voltam:D
43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 33. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:15

van aki meg annyit tervez meg agyal, hogy nem is él:) az mégrosszabb mint tervezés nélkül élni:)

legalább is az elején:)


mi se tudunk tervezni, vagyis ő, én tervezős lennék de mellette nem lehet.

de ha együtt vagyunk akkor azért belecsempészem az én kis terveimet, csak ugy mintha spontán ötlet lenne, és elég jó szokott elsülni a dolog.

42. 62cc0f78ae (válaszként erre: 37. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 18:14

Jaj ne is mondd...:)

Amikor le volt némítva, én meg idegbajt kaptam...:) Meg amikor nem volt lenémítva, és a bíróságon volt, egy tárgyalás közepén csörrent meg a mobilja... Erről már leszoktam, napközben már nem is hívom, ő is csak akkor engem, ha erre járnak.

Csak este szoktunk beszélni, de nagyon furcsa hozzászokni, hogy még sokszor éjfélkor is bent van.


De azt jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül.:) Tényleg köszi, most egy kis energiát adtatok, kicsit magam alatt voltam, mert már rég nem találkoztunk. (Igaz, hogy szólt, hogy mostanában nem fogunk tudni találkozni.)

41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 35. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:09

ugy csináld ahogy te jónak érzed, aztán majd a tizedik évfordulotokon véletlenül kinyögi hogy tettszett e neki hogy akkor igy tapadtál rá vagy inkább keveselte:D


a pasiknál ez igy működik, de azt hiszem szeretik ha kényeztetve vannak:)

40. doxikri (válaszként erre: 35. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:08
Rohand csak le. Ebben a munkában pont az a lényeg, hogy ne mindig legyenek érzelmei. Ezt valamikor vissza kell pótolni!! Ezt csak te tudod megadni neki. És máris, látod milyen fontos vagy?
2009. jún. 30. 18:08

Szia Bella!

Milyen időközönként találkoztok?

38. doxikri (válaszként erre: 33. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:07

Látod, máris mocsoda előnyöd van a nőtársaiddal szemben. Hány nőnek megy ez szerinted???? :-D


Figyelj, most még érzékenyen fogod fel, mert friss a kapcsolat, de ha kitartasz mellette, te is ki tudod alakítani az életedet úgy, hogy neked is jó legyen. Csak ne mindenben a rosszat lásd, és főleg ne legyél féltékeny és ne magyarázz bele dolgokat. Mert azzal magadat is megőrjíted!!

37. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:07

az én párom nem rendőr, de nála sincs ugy mint ahogy te az átlag pasinál gondolod... mondjuk neki meg a sport az első, versenyek edzés, edzőtábor:)

ha hivom vagy el tudom érni vagy nem:)

pedig ő engem mindig el tud:)


az elején én is mindig a hivását vártam és ültem a seggemen, ráadásul én mindig meg is mondtam neki a magamét dühömben


szerencsére rájöttem hogy máshogy is lehet csinálni:)

amigy együtt vagyunk nagyon jó vele lenni, de ha nem már nem pánikolok, hanem élvezem hogy azt csinálhatom amiket szeretek, pl nézelődés boltokban, ezt ő nagyon utálja, ugyhogy együtt nem is menne:D

2009. jún. 30. 18:06
Köszi mindenkinek, kedvesek vagytok:)
2009. jún. 30. 18:05
Az nem nagyon gáz, hogy ha együtt vagyunk, és nagyon tapadok? Komolyan kérdem. Azt tudja, hogy fontos nekem, de nem akarom lerohanni az érzéseimmel.
34. Veronika27 (válaszként erre: 29. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:03
Bella, szerintem abszolút meg lehet szokni a munkarendet, igaz a talit összehozni már nehezebb, főleg 24 órázás után. Nekünk ebből sosem volt baj, de az igaz, hogy sokszor engem sem hívott a kedves, csak mikor végeztek a helyszíneléssel. Aggódtam sokszor. Szóval szerintem ne izgulj, ez így normális, ő ilyen.
33. 62cc0f78ae (válaszként erre: 22. - Doxikri)
2009. jún. 30. 18:02
Ja igen, amit kihagytam: nem lehet tervezni. Mi még a randizós fázisban vagyunk, amikor az ember lánya még ki akar tenni magáért:D És amikor még képesek lennénk fél napokat válogatni a ruhák között, stb. Na, ez nem működik. Ami előnye a dolognak: megtanultam villámgyorsan sminkelni:D
32. doxikri (válaszként erre: 29. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:02
Viszont ha együtt vagytok, mindig mutasd ki, hogy szereted és bújj oda hozzá, nyugodtan. Hidd el, ezért még a kollégái is nagyon fogják irigyelni és ő meg nagyon büszke lesz rád.
31. k.tünde78 (válaszként erre: 24. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 18:01

Jól gondoltam.

Szerintem mond el az érzéseid neki,tudjon mindenképp róla,viszont csodát ne várj,mert hivatásának egyik nehéz ágát választotta.Állandóan rángatják őket,ha kell munka időn kívül.Szerintem ha ügyön dolgozik akkor nézd el neki,hogy nem jelentkezik,hisz a munkájára kell nagyon figyelnie.

Nehéz neked,de hidd el neki még nehezebb.

Ha türelmes és megértő vagy együtt maradtok.

30. doxikri (válaszként erre: 27. - 91d4989ab9)
2009. jún. 30. 17:59

Ez így igaz!

Neked is lehet életed, senki nem mondja, hogy csak rá kell várnod. Ha meg együtt vagytok és az maga a tökély,akkor mi a baj?

Tudod hány feleség a lakét eladná némi szabadidőért? :-DD Jó tudom, ti még frissek vagytok egymásnak, de tényleg, alkalmazkodni mindkettőtöknek kell, de ebben az esetben neked kicsit többet. A te döntésed, hogy szereted-e annyira, hogy felvállald?

Amúgy te mit dolgozol?

29. 62cc0f78ae (válaszként erre: 22. - Doxikri)
2009. jún. 30. 17:59

Kedves vagy:)


Pont ez a lényeg: tudom, hogy nem beszélhet dolgokról. Na, nekem ez is szokatlan: mit csinálsz? A válasz: dolgozom. Már csak annyit szoktam kérdeztni, kint vagy bent:D (Terepen v. papírmunka)


Igen, azt hiszem, szeretem. És az is biztos, hogy ő is érez vmit irántam. Azt nem tudom, szerelmes-e belém.


Csak tudod, az is rossz, hogy néha úgy rámjön, hogy megölelgessen. Egy átlag pasival ez úgy van, hogy rácsörögsz, és találkoztok. Vele meg nem, mert tuti pont olyankor dolgozik.


De nem akarom elhagyni, mert egyébként minden tökéletes vele! Sőt.

28. Veronika27 (válaszként erre: 15. - K.tünde78)
2009. jún. 30. 17:59
Ezzel abszolút egyetértek :))
27. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 17:56

ne ülj és várj, hanem foglald el magad olyasmivel ami feldob, fodrász ,kozmetikus, uszoda, hastánc, kávézgatás a barátnőkkel...


szivesebben lesz veled ha feldobott vagy és nem otthon görcsölsz meg idegeskedsz és igy várod


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook