Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rendőrfeleségek, rendőrbarátnők ide! fórum

Rendőrfeleségek, rendőrbarátnők ide! (beszélgetős fórum)


26. doxikri (válaszként erre: 19. - K.tünde78)
2009. jún. 30. 17:55

Az én párom is volt sokáig nyomozó, de náluk bizony agy alkoholista sem volt.

Valóban a telefon, ha csörren, akkor menni kell. És valóban nem egyszerű feldolgozniuk a látottakat, meg nem is egy egyszerű munka ez.


Aki kitart a párja mellett, annak mindezekkel tisztában kell lennie, de ha még otthon is állandóan nyúzzák, olyanért amin nem tud változtatni, akkor valóban egyenes az út az alkoholig!!

25. k.tünde78 (válaszként erre: 22. - Doxikri)
2009. jún. 30. 17:55
Pont ezért írtam ,hogy tisztelet a kivételnek,mert igen ahogy Te is mondod vannak normálisak is.
24. 62cc0f78ae (válaszként erre: 19. - K.tünde78)
2009. jún. 30. 17:53

Nyomozó. A pontos rangját nem tudom, bocsi, de nem értek hozzá:)


Ja igen, az a másik "kedvencem", amikor forrónyomos.


Ő ilyen szempontból elég laza, kérdeztem tőle, hogy hogy bírja azt a rengeteg borzasztó dolgot, amit lát, erre azt felete, hogy már unalmas.


Szóval üljek, és várjak?

2009. jún. 30. 17:52
szerelmes vagy?
2009. jún. 30. 17:52

Nekem is rendőr a párom. Mikor megismerkedtünk, még nem volt az.

Sajnos ez egy ilyen munka, vagy megszokod, vagy....

Tudnod kell, hogy nem egyszerű nekik és nem mindent mondhat el még neked sem. Beszélj vele mindenképpen, de ha igazán szereted, akkor próbáld meg azért elviselni.

És én nem értek egyet k.tündével, mert igenis vannak köztük teljesen normálisak is. És a másik típusból is van mindenütt, nem csaka rendőrök között.


Drukkolok neked, hogy megértsd és megértsen!


Én is sokat nyelek és alkalmazkodok.

Tudod, már úgy vagyok vele, hogy amikor egyedül vagyok,akkor van időm azt csinálni amit akarok. Pl.:hoxa ezerrel! :-DD

2009. jún. 30. 17:51
nem olvastam mindenkit vegig. de szerintem ha nem kapod meg azt a figyelmet, amire vagysz az elejen, nem fogod megkapni kesobb sem. ne varj csodara, vagy hogy kevesebb munkaja lesz.
2009. jún. 30. 17:49
Amúgy, ha együtt vagyunk, egy tündér:) Hova szeretnék menni, mit szeretnék csinálni, kiszáll, és kinyitja a kocsi ajtaját, kedves, és abszolút minden maga a tökély:)
19. k.tünde78 (válaszként erre: 8. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 17:48

Szóval akkor nyomozó vagy helyszínelő gondolom.

Ha most ennyire a lelkére veszi,akkor mi lesz majd évek múlva,nagyon sok ebben a kategoriában dolgozó rendőr pont ezért lesz alkoholista,mert nem tudja feldolgozni az esetek látványát hisz ezek az álmokban is visszatérnek.Gondoltam leírom hátha jobban megtudod őt érteni.Az egyik haverom nyomozó,ezért tudom ennyire.Ha éjszaka megcsörren a telefonja már görcsben a gyomra,hogy eset miatt hívják biztos.

18. banyamanka (válaszként erre: 16. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 30. 17:47
Akkor meg szerintem vegyél nagy levegőt és próbáld így elfogadni a helyzetet.
17. 62cc0f78ae (válaszként erre: 13. - Banyamanka)
2009. jún. 30. 17:46
Jaj dehogyis szerinte! A saját szememben lennék az. Mert nem vagyok az a lelkizős csaj.
16. 62cc0f78ae (válaszként erre: 5. - Banyamanka)
2009. jún. 30. 17:44

Persze.


Csak mondom, még nagyon az elején vagyunk! És keres ő, csak számomra az a furcsa, hogy így "hullámzik" a dolog. De tudom, hogy a munkája miatt, nincs másik nő a képben, és tudom, hogy engem akar! Csak azt nem tudom, én hogy viselkedjek! Nyafogni nem szeretnék, mert tudom, hogy a munkája a legfontosabb számára, de szeretném, ha gyakrabban találkoznánk. De ezt már írtam:)

15. k.tünde78 (válaszként erre: 14. - K.tünde78)
2009. jún. 30. 17:41
Ja a lényeget nem is írtam le.A rendőrök álltalában mind fontosnak érzik magukat(tisztelet a kivételnek),életművészek,és ezt éreztetik is a környezetükben lévőkkel.
2009. jún. 30. 17:40

A lányom keresztapja rendőr(24 éves)mégis van ideje a unokatesomra(a barátnője)és elég sűrün átjön hozzánk is megnézni a kereszt lányát.Rendőrösdi előtt tűzoltó volt,akkor is hasonló volt a helyzet,annyi különbséggel,hogy akkor napi szinten fordult meg nálunk.

Mióta rendőr azóta egyébbként megváltozott a modora és sajnos nem előnyére.

Ő azthiszem azért választotta ezt a hivatást,mert sokat lehet "csajozni" munka közben,kiélheti másokon fizikai erejét és az egyen ruha adta tekintéjt.Minden kis stiklijét elmondja nekem,sokszor rosszul is érzem az unoka tesóm előtt magam,de szeretem mindkettőt,így inkább hallgatok.

2009. jún. 30. 17:39
Ha szerinte ezért hisztis picsa vagy akkor ne tom mit mondjak.Szerintem normálisan le lehet ülni és meg lehet beszélni,hogy téged ez zavar.
2009. jún. 30. 17:37
Ha úgy érzed,de mindenesetre beszélj vele,hogy neked mi nem tetszik és ő hogy látja ezt a dolgot.
11. 62cc0f78ae (válaszként erre: 9. - Banyamanka)
2009. jún. 30. 17:37
Nem, mert nem akarom, hogy hisztis p*csának nézzen.
2009. jún. 30. 17:36
A lényeg: nem akarok rátelepedős hárpia lenni. De szeretnék többet vele lenni. Költözzek hozzá?:DDD
2009. jún. 30. 17:35
És ezt mondtad már neki is vagy még nem?
2009. jún. 30. 17:34
Amúgy csak akkor ilyen "néma", ha vmi komoly ügye van, egyébként keres! Csak nekem kicsit fura, hogy egyik nap még totál odavan értem, viszont ha beesik egy gyilkosság mondjuk, akkor totál csend.
2009. jún. 30. 17:31

Kicsit fura pasi, annyi szent. De néha felhívom, este, és annyira hallani a hangján, hogy hullafáradt!


Egyébként totálisan tisztelem a munkája miatt (bennem az első hülyénél vagy gonosznál felmenne a pumpa); nem is első akarok lenni, csak... Értitek?


Eleinte, az első együttjárásunknál (nem volt rég, február-március kb.) nagyon tepert utánam, de akkor még nem volt biztos benne, hogy én is akarok tőle vmit.

2009. jún. 30. 17:28
Mondjuk ő nem rendőr, hanem tűzoltó.
2009. jún. 30. 17:27
Azért szerintem napi egy telefont meg lehet ejteni,akár mennyire fontos az ember munkája.Az én párom is telefonál,ő 24 órát dolgozik és utána két napot nem.
2009. jún. 30. 17:26
Szerintem meg ha igazán fontos vagy neki, tud hívni ha akar. Az én férjem is hasonló foglalkozású és náluk sem szabad sűrűn telefonálni, de ha lehet azonnal hív. Szóval lehet hogy ezek csak kifogások... Nem? Pedig az én férjem 24 órát dolgozik egy huzamban.
2009. jún. 30. 17:25

Nem mind karrierista... de nehez nekik... ha vki hazaviszi a munkajat,onnan menekulni kell...

Milyen a munkaprogramja?

Milyen rendor?

Kb 200-at ismerek,de lehet tobbet...

Meselj... :-)))

2009. jún. 30. 17:21

szia. szerintem egy rendőr azért lesz az, mert szereti a munkáját, és karriert akar. vagy elfogadod, hogy egy ideig csak második vagy,

vagy keresel mást, akinek te vagy az első. üdv.

2009. jún. 30. 17:14

Üdv mindenkinek! Van egy kis gondom, nem tudom, ez nálatok is így volt-e, vagy a mi esetünk különleges. Tény, hogy egyikünk sem egyszerű eset.


A pasim rendőr. Illetve alakulgat valami. Viszont rengeteget dolgozik, nagyon-nagyon ritkán tudunk találkozni. Nekem meg ugye más a napirendem, bár én sem élek átlagos időbeosztás szerint. De szeretném, ha gyakrabban tudnánk találkozni; vagy ha ez nem megoldható, legalább írjon vagy hívjon. Szóval tudassa, hogy gondol rám. Viszont ő olyan, hogy ha komolyabb ügye van, akkor csak az létezik a számára. Lehet, hogy csak én fújom fel ezt az egészet, de nem tudom hogy kezelni. Szeretnék többet vele lenni.


Veletek hogy volt? Nálatok is voltak hasonló gondok? Hogy kezeltétek? Ha együtt laknánk, már nem lenne ekkora probléma, mert hozzám jönne haza, ha éjszaka, hát éjszaka; de odáig el is kéne jutni. Viszont nem tudom, hogy lesz ebből "rendes" kapcsolat, ha ilyen ritkán látom.


(S hogy kerek legyen a történet: most másodjára vagyunk együtt, először úgy 2 hónapig jártunk, akkor is emiatt mentünk szét, az én hülyeségem miatt. Nem szeretném mégegyszer elrontani, de szeretném valahogy "rávenni", hogy gtyakrabban legyünk együtt.)


Valakinek ötlet?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook