Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Regulon fogamzásgátlóból lehet csak egy havi adagot venni? fórum

Regulon fogamzásgátlóból lehet csak egy havi adagot venni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 11. 22:35
Sziasztok, van valakinek szüksége két havi Regulonra? :)
2012. aug. 7. 19:17
Szerintem is drágább az egy havi, már 2 éve nem szedtem, de tudom, hogy mindig megvettem a 3 havit mert úgy gazdaságosabb volt!
8. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 7. - Gubóka)
2012. aug. 7. 18:39

Drágább az egy havi az biztos, max gyógyszerenként lehet eltérés, de ha mondjuk 6ezer körül van a 3 havi akkor minimum 2500 az 1 havi! :S Külön csomagolás, patikaköltség stb...


De persze ha nem fér bele egyösszegben, akkor megéri! :)

7. Gubóka (válaszként erre: 6. - GabCSIGAbcsi)
2012. aug. 7. 16:17
jezusom..komolyan?eh...
6. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2012. aug. 7. 15:56
Adnak egy havit a 3 helyett, csak fordítva nem! :) Én is váltottam már ki 3 havi recepttel 1 havit, de úgy sokkal drágább! :S Nem az egy harmada az árnak! :S Inkább a 3 havi feléhez közelít az 1 havi adag ára sajnos!
2012. aug. 7. 15:53
most megnyugtattal kcisit :) a 3 havi 5-6 ezerkorul van, az egy havi gondolom ennek harmada
2012. aug. 7. 15:47

Akkor lehet!!! Ha meg nem, akkor csak nem akarja a gyógyszertáros! Légy határozott!

Mennyibe kerül egy havi és mennyi a 3 havi? Receptem már megvan, 6,5 hós a lányom és úgy néz ki vége a szopinak és akkor én is ki kell váltsam. Irhatsz privit, köszike!

3. Gubóka (válaszként erre: 2. - Marcsika77)
2012. aug. 7. 15:33

nem gáz ha elevszik, majd kérek kettőt a dokitól :)


csak most elég pénz szűkébe vagyok, azért reménykedem hátha :)

2012. aug. 7. 15:27
Ha jól emlékszem egyszer nálam is volt ilyen, éppen a regulonnal. A receptre van szükséged, hogy nálad maradjon? De szerintem gyógyszertártól is függ.
2012. aug. 7. 15:04

sziasztok!


még régebben mesélte egyik ismerősőm, h egy havi adagot szokott kiváltani, és akkor a patikus ráirja a hatara, és akkor nem kell egybe megvennie az egészet.


régebben harmonetet szedtem és azzal nem lehetett, mondta a aptikus. valaki aki regulont szed csinált iylet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook