Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Regisztrált élettársi kapcsolat bejegyzése mikorra szükséges lombik program megkezdésekor? fórum

Regisztrált élettársi kapcsolat bejegyzése mikorra szükséges lombik program megkezdésekor? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 6. 00:18
Köszönjük szépen!
13. petka
2010. júl. 6. 00:16
Szivesen, es Nektek is sok sikert kivanok!
12. eddynaa (válaszként erre: 11. - Petka)
2010. júl. 6. 00:13
Csak azért IVF, mert talán ez a legpontosabb megnevezés. Mármint, hogy nem "csupán" inszemináció, hanem maga a beültetés. Köszönöm a válaszodat és sok sikert nektek!
11. petka
2010. júl. 6. 00:10

Tavaly elkezdtuk, de csak a rutin vizsgalatokkal. Abbahagytuk, iden folytatjuk vagy ujrakezdjuk, majd meglatjuk.


Azert latom te is angol nyelvteruletrol jossz, hogy az IVF kifejezest hasznalod :)

10. eddynaa (válaszként erre: 9. - Petka)
2010. júl. 6. 00:04
Ha minden igaz, nekem nem lesz szükség a Kaálira, mert az I. Nőin operáltak és ott IVF-et is csinálnak, tehát ha minden jól megy, maradnék is ott. Ti jelenleg hol tartotok?
9. petka (válaszként erre: 8. - Eddynaa)
2010. júl. 5. 23:59
Oke, lehet hogy felreertettem. Mert en rogton a Kaalirol beszelek ha lombikrol van szo. Szoval nekunk ott kertek a papirokat. Elotte nem kellett. Akkor kellett amikor a K. intezetben voltunk az elso konzultacion.
8. eddynaa (válaszként erre: 6. - Petka)
2010. júl. 5. 23:57
Egy hónapja volt egy operációm abban a kórházban. Mikor varratszedésre mentem, akkor küldött el az orvosom az adott osztályra a beutalókért. Ezeket pedig gond nélkül ide is adták, nem kérdeztek semmit. Egyszóval a válaszom, már voltunk ott, de csak a beutalókért.
7. eddynaa (válaszként erre: 5. - Petka)
2010. júl. 5. 23:55
Ezek szerint jó lenne még a vizsgálat előtt. Hát, akkor igyekeznünk kell!
2010. júl. 5. 23:55
Kerdesem: voltatok mar magaban az intezetben?
5. petka (válaszként erre: 3. - Eddynaa)
2010. júl. 5. 23:54
Tolunk mar akkor kertek, amikor meg semmit nem kezdtek el.
4. eddynaa (válaszként erre: 2. - Petka)
2010. júl. 5. 23:54
Köszönöm a válaszodat! Konzultáció még nem volt egyelőre, csupán a beutalókat kaptam meg az alap hormon vizsgálathoz. Ezt elvégzik a papír nélkül?
2010. júl. 5. 23:53
Tudna valaki segíteni nekem, hogy a lombik program megkezdésekor mikorra szükséges az élettársi kapcsolat bejegyeztetése? Az alap hormon vizsgálatokat el lehet végeztetni e nélkül?
2010. júl. 5. 23:52
Ugy tudom hogy az elso konzultacio alkalmaval vinni kell a hazassagi anyakonyvi kivonatot vagy az elettarsi kapcsolat igazolasat.
2010. júl. 5. 23:51
Regisztrált élettársi kapcsolat bejegyzése mikorra szükséges lombik program megkezdésekor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook