Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi hatalmas karácsonyok. Szenteste jött hozzánk a nagyi.... fórum

Régi hatalmas karácsonyok. Szenteste jött hozzánk a nagyi.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
10. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
nov. 28. 18:09
nálunk sosem volt sem közös karácsonyi ebéd,vagy vacsora.megfőztem,aztán hazaballagtunk.a wellnessben halálra unnám magamat.egyszer nyertem,a másikat akkor kaptam,mikor nyugdíjba mentem.olyan ,mint a többi nap.most ugyan más lesz,a lányomék elvisznek hozzájuk,ott lesz a vejem nevelőapja is. aztán hazahoznak harmadnap,elmegyünk a húgomhoz,az unokahúgomhoz,más rokonom nincs is.
nov. 28. 17:27

Elnézést mindenkitől aki szereti,,és ünnepeljen mindenki úgy ahogy jó:))


Nincs az az isten hogy wellnessbe menjek karácsonykor.


Igaz máskor sem,,,a régi karácsonyok emléke megvan nekem is,,,aztán ahogy teltek az évek,,úgy alakult át,,alakítottam át ahogy nekünk jó.

nov. 28. 17:21
Sokkal jobban élvezném a wellneszezős semmit tevős karacsonyt, mint azt ami van
nov. 28. 17:07

Értem, hogy mit hiányolsz! Nálunk is úgy volt régen, hogy a karácsony előtti munkanap után, mindenki ment a mamához és ott voltunk új évig. Nagyon jók voltak.


Amióta meghalt, azóta máshogy csináljuk.

Próbáljuk úgy alakítani, hogy senkinek se legyen hiányérzete.


Évekig a nőrokonaim felváltva vették át mama szerepét, tavaly már nálam volt a nagy családi összejövetel, mert nekünk van a legnagyobb házunk.


Persze, sokat nosztalgiázunk, hogy mennyire jó volt a mamánál az a kb. 2 hét.


A karácsony olyan, amilyennek alakítjuk.


A wellness is jó lehet, ha nektek azzal válik olyanná, amilyet szeretnétek;)

6. Bree25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 16:57

Nézd a jó oldalát, ugyanúgy együtt a család, csak kimarad a sütős-főzős, kapkodós, odaégetős, elsózós, része a dolognak 😊


Ettől függetlenül érezd nagyon jól magad, biztos, hogy így is egy szuper karácsonyt töltöttök együtt.

nov. 28. 16:56
Nekünk addig volt jó karácsonyunk míg szegény mamám élt. Ott összegyűltünk,azóta nem tart össze a rokonság még annyira sem mint mama utolsó éveiben :( Párom részéről szintúgy... Ez van..
4. Bree25 (válaszként erre: 2. - Egy lány 789900)
nov. 28. 16:55
És ilyen hozzászólásokkal (is) múlik el a világ dicsősége...
nov. 28. 16:49
Mind a kettő jól hangzik és igazán pozitiv a maga nemében. Más világ van már ebben is mint mindenben. A jót kell kivenni mindenből és a szépre emlékezni.
nov. 28. 16:46
ééés?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook