Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi autóm van, de nagyon jól karban tartom. fórum

Régi autóm van, de nagyon jól karban tartom. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 24. 15:25
Mindent sokkal jobban megcsináltak régen..
nov. 24. 06:48
a regi autok jobban megvoltak csinalva es tovabb tartottak/tartanak/,mint a mostaniak.
14. LBO (válaszként erre: 13. - Regin_a)
nov. 22. 22:05

Mi ugyan úgy hordjuk szervízbe, mint a másik kettőt. Neki ugyan úgy megjár minden, sőt!

Amit ki kell rajta cserélni, azt cseréltetjük. De volt pár éve pl. hogy elkezdett rozsdásodni egy kis helyen. Szinte azonnal javítva lett, pontosabban az a rész ahol a rozsda megjelent, cserélve lett. Nem várjuk meg soha hogy nagyobb baja legyen.


Amikor a harmadik autónkat vettük, egy pillanatra megfordult a fejünkben hogy ezt a kis "tragacsot" eladjuk. De ahogy kimondtuk, tudtuk hogy jó nagy hülyeség lenne. Sokat nem adnának érte, mert öreg. De amúgy meg iszonyat jó állapotban van. Kilóméter rengeteg van benne, ez is visszatartó erő lenne egy vásárlónak. Meggyőztük magunkat, hogy kell nekünk ez a kis autó. Nem adjuk semmi pénzért sem. ❤️🚗

13. Regin_a (válaszként erre: 12. - LBO)
nov. 22. 20:54

Csak annyi érdekelt volna, hogy gondoztok egy öreg autót

Ha havonta megnyomom a duda gombját az már elég?

Merthogy becsben én is tartom, következő pénzből veszek rá vízálló ponyvát , ha minden jó

12. LBO (válaszként erre: 11. - Regin_a)
nov. 22. 20:49

Nálunk nagy becsben van tartva.

Kívül-belül patent az autó. 😉

nov. 22. 19:44

Negy határozottan öreg autókról irtok!

Hogy kell karbantartani/megóvni egy 20-25 éves autót

Mert az olaj/szűrőcsere nem rontja, de nem is tartja épségben

Mi a helyzet az aljával, a kerékjárati ívekkel főleg a hátsókkal éa küszöbökkel?

Netán az égőket évente cserélni, új üléshuzat stb.?

10. LBO
nov. 22. 17:22
Nekünk is van egy 17 éves autónk. Nagyon ragaszkodunk ehhez a régi "tragacshoz"❤️ Nagyon jó kis autó, kezes, én imádom vezetni. Nem adjuk el, főleg hogy a fiamnak meglett a jogsija. Mostmár szinte csak ő vezeti. Folyamatosan karban van tartva, tulajdonképpen nagyon jó állapotban van. Férjem mindig azt mondja, jobban bízik ebben az autóban, mint a másik kettőben, pedig a kettő együtt nincs öt éves.
nov. 22. 17:09
Sokan az asszonnyal vannak így,pöccre indul...
nov. 22. 16:59
Sokan úgy tartják,hogy pl. egy 18 éves autónak már a bontóba a helye.
nov. 22. 16:31
Szerintem ez a titka. Az odafigyelés, karbantartás.
nov. 22. 15:28
Nekem is, 2008-as Honda Jazz, de imádom, minden tökéletesen működik rajta. Tényleg a rendszeres szervizelés a lényeg.
nov. 22. 15:22

2006 -os fiatom van.

Szeretem ,rendben van,garázsban tartom.

nov. 22. 12:28
Jól is teszed :) lányomnak is egy 20 éves p*zsó 206-osa van, helyrehoztuk neki, elviszi A-ból, B-be, imádja :D
3. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 12:16
Nagyon jól teszed !
nov. 22. 12:14

az én autóm 2005-ös kiadás...2 ajtós, 1.5-ös, automa váltós GS, és gyönyörű..


Pedig csak egy limitált szwift


Ahogy írod, a karbantartás a lényeg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook