Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggel óta tartó szédülés... fórum

Reggel óta tartó szédülés... (beszélgetős fórum)


1 2
11. Xenna (válaszként erre: 10. - 02db590b2c)
2010. márc. 29. 16:39
Én nem vagyok huzatos helyen, leginkább itthon vagyok, mert csak reggel hattól reggel nyolcig, tehát két órában dolgozom és csak hétfőnként van sulim, igaz egész nap. Aztán a hét többi napján csak meló két órában. De nem vagyok huzatos helyen, nem emlékszem, hogy bárhol is lehetett volna vmi baja a fülemnek:S
10. 02db590b2c (válaszként erre: 7. - Xenna)
2010. márc. 29. 16:36
Nekem nem fajt.Csak forgott minden,leginkabb ha mozdultam vmerre.Ejszaka is felebredtem ra.Volt amikor mar azt hittem elmult,akkor meg hirtelen megint.Nagyon rossz volt.Az orvosok mar hulyenek neztek,mert ha ott voltam tunet mentes volt.Amugy annyit mondtak ra hogy fingjuk sincs mitol lehet,a ful dolgot en kovetkeztettem ki,mert akkoriban huzatos helyen dolgoztam,es azt mondtak szedjek ra vitamint meg sok folyadekot,mert lehet a "kiszaradastol" is, besurusodik a folyadek abban az egyensulyozo szervecskeben es azert szedulok.
9. Xenna (válaszként erre: 8. - F3ef182e14)
2010. márc. 29. 16:32
Megmértem és nem volt alacsony és magas sem.
2010. márc. 29. 16:32
alacsony vérnyomás
7. Xenna (válaszként erre: 5. - 02db590b2c)
2010. márc. 29. 16:31
Azt kifelejtettem, hogy volt már régebben középfülgyulladásom, de én úgy emlékszem akkoriban nem ilyen volt a szédülésem:S De hát ki tudja. Amúgy nem kellene fájnia a fülemnek?
2010. márc. 29. 16:30
Reggel forgó szédülés volt, meg mikor felállok és hirtelen elkap akkor az is inkább forgó, de amikor csak ülök, akkor csak érzem, hogy olyan szédülés érzésem van, de mondjuk, ha fekszem akkor is ezt érzem:S
5. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - Xenna)
2010. márc. 29. 16:28
Ful eredetu szedulesed is lehet.Belso ful gyulladas,es ramegy az egyensulyozo szervede.Forgo szedules?Mert az azzal jar.A hanyas hanyinger a szedules miatt van,felkavarodik tole a gyomrod.
4. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 3. - Xenna)
2010. márc. 29. 16:27
Azért írtam hátha nálad is. Nálam ez okozta, leálltam vele és ok volt. Nagyon veszélyes, mert minden előzmény nélkül jött és ha egy helyben álltam, akkor is néha, féltem autót, motort vezetni akkoriban.
3. Xenna (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 29. 16:25
Nem szedek semmit sem jelenleg, a pezsgőtablettát amúgy sem szeretem:D
2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Xenna)
2010. márc. 29. 16:24
Nem szedsz egy ideje tartósan valamilyen pezsgőtablettát? Vitaminosat vagy kalciumot, stb.
2010. márc. 29. 16:22

Sziasztok!

Reggel, amikor keltem volna fel éppen csak megfordultam és megfordult velem az egész szoba. Pár percet így kellett töltenem, hogy jobban legyen és fel tudjak kelni. Sajnos azóta rosszabb lett, mert egész nap megmaradt a szédülés és van, hogy ha felállok akkor megint hirtelen megfordul velem a szoba és vissza kell üljek. Illetve egész délelőtt melegem volt, aztán hirtelen fáztam, és most megint melegségnél tartok:S Jah és egy másfé órája már a fejem is fáj és hányingerem is van. Vérnyomást mértem és az jó volt, tehát attól nem lehet. Szerintetek mitől lehet még? Előre is köszi a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook