Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggel friss, dél felé barna arcszín. Mitől van ez? fórum

Reggel friss, dél felé barna arcszín. Mitől van ez? (beszélgetős fórum)


9. michelle.r (válaszként erre: 7. - NomNom)
2021. jún. 18. 15:49
Igen, abszolút másképpen reagál minden bőr. Nekem pl. a tág pórusaimat az olajak tüntették el. Évek óta privát kozmetikumokat használok, nekem készíti az aromaterapeuta. T-vonalban zsíros, egyébként vízhiányos bőröm volt. Most teljesen normál, sehol sem zsíros.
8. NomNom (válaszként erre: 7. - NomNom)
2021. jún. 17. 12:57
Mármint nem bír mindent ami olajos...😂
7. NomNom (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2021. jún. 17. 12:56

Attól függ, nekem pl nem bír mindent a bőröm ami zsíros. Olajos lemosó pl jó neki, de némelyik szérum már nem, eltömíti a pórusokat.

Én használom a C-vitamint de utána megy mindig az SPF 50.

6. michelle.r (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. jún. 17. 12:33
A C-vitamin fényérzékennyé teszi a bőrt, nyáron én nem használnám. Az olajaktól pedig nem lesz még zsírosabb, sőt beszabályozza. Az olajak önmagukban kifejezetten szárítanak.
5. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 08:51

Egyszerűen elindul a vérkeringésed.

Nekem rozaceam van, szóval sokat vagyok vörös. Barna meg soha nem leszek, mert kerülöm a napot, mint egy vámpír.


ha nem pörgök-forgok, hanem úgy alszok, mint egy hulla, tök fehéren ébredek. És ha ráérősen teszek mindent, pár óra, amíg visszatér "a színem". Nem nagy varázslat, csak lassú vérnyomás, fekvés...

Ha rosszul alszom, ki sem feheredek rendesen, és ha kapkodossn kell elkészülni, akár ki is pirosodok hirtelen.

Ez tök normális. Az lenne a fura, ha alva még ébren minden tevékenységnél ugyanúgy néznel ki. Nem egy viaszbaba vagy, hanem egy élő ember.

4. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 17:31
Írod, hogy a vérképed rendben. De érdemes lenne alapos májfunkció- és pajzsmirigyvizsgálatot is végeztetni.
3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 08:39
C-vitamin? Mármint az arcbőrödre, szérum formájában. Csak ne olajos legyen ha alapból zsíros a bőröd.
2. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 08:10
Szia! Mivel tisztítod? Fényvédőt, hidratálót használsz? Nem lehet, hogy az vált ki ilyet?
2021. jún. 16. 07:51

Sziasztok!

Alapból nem vagyok világos bőrű.

Rendszeresen tisztítom az arcomat, megvan a napi rutin.

Vérképem rendben.

Reggel szép friss, mondhatni világos az arcszínem. Nem alapozózom, se púder semmi, mégis egy - két óra múlva "bebarnul", fénylik (zsíros a bőröm eleve), mintha sápadt lennék. Nagyon zavaró, mitől van ez? A testem, nyakam világosabb és annyira el üt ez a két szín.

Mit tanácsoltok lehet, hogy nem jó a tisztítás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook