Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régebben ritkábban kellett cserélni a gázpalackokat, ugyanannyit főzök, de mégis sokkal hamarabb elfogy. Más is tapasztalta? fórum

Régebben ritkábban kellett cserélni a gázpalackokat, ugyanannyit főzök, de mégis sokkal hamarabb elfogy. Más is tapasztalta? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 6. 07:29
Ebben az országban nem figyelnek oda a minőségre ezerrel.A palackok töltése közben a gázban is létrejön a kondenzáció,igy vizesedik a gáz.Az persze eszébe sem jut egyiknek sem,hogy néha napján ki kellene csurgatni a palackot,igy nem ritka,hogy minimum fél kiló viz is összejön a palackokban az évek során.Alapjában véve ez rontja a legjobban a minőséget.Olaszországban bután gázt használnak simán.Ott sokáig elég egy palack gáz.Igaz,hogy legutóbb,2 éve 20 euró volt egy palack.De cserébe 2 hónapig sütöttem főztem vele...
2017. júl. 6. 06:49

Palack van nálunk, vezetékest nagy eséllyel nem foglyák itt bevezetni.

( távfűtés van, nehogy átáljon a lakótömb! )

Biztos valamit kevernek ebbe is. Gyanús az energia értéke. Kb annyit főzök mint előtte, hamarább fogy.

6. buci07 (válaszként erre: 5. - Forrest2010)
2017. júl. 6. 06:12
Kályha nálunk is van,igy lett pluszba ennyi a számla.
5. forrest2010 (válaszként erre: 4. - Buci07)
2017. júl. 6. 06:02
nálunk elég későn lett bevezetve a gáz , első időbe kolléganőmék kb 35-40 ezerből kifűtötték a 100 m2-es házukat egy egész télen ! de mostanába már havonta kifizetett 100-as körül , igaz , h azóta a házuk is nagyobb lett :( mi viszont ráfűtünk fával , sokkal finomabb meleget ad a fa , de amúgy se nagy terület , amit mi fűtönk :)
4. buci07 (válaszként erre: 3. - Forrest2010)
2017. júl. 6. 05:53

Nálunk csak a konyhában nincs vezetékes gáz..albérlet.

Fűtésnél most nálunk is az volt,h tavaly 35 ezret kellett ráfizetnünk idén 120 ezret...qva car lehet a gáz minősége akkor vagy nem tudom..

3. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Buci07)
2017. júl. 6. 05:33
nálunk már 20on éve vezetékes van és nemtom mi a rossebet csinálnak vele , de nehezebben forr fel a víz , nehezebben fő + a kaja ! / régen én is palackosat használtam / gondolom v valami silányabb minőségű :( v nem tudom mi lehet a probléma ! még a fűtéskor leadott melege se olyan , mint volt valaha :(
2017. júl. 6. 05:12

Sziasztok!

Gázpalackot használunk főzéshez...1,5-2havonta elég volt cserélgetni,de mióta 4000ft alatt van,havonta cserélni kell,pedig nem főzök többet,és már a sütést is hanyagolom.

Ennyire romlana a gáz minősége vagy mi lehet az oka?

2017. júl. 6. 05:09
Gázpalck kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook