Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Refluxosok, gyomorproblémások nektek is előjött jobban minden tavasszal? fórum

Refluxosok, gyomorproblémások nektek is előjött jobban minden tavasszal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. lilluska25 (válaszként erre: 15. - Sziszmoly)
2010. ápr. 9. 20:41
azt mondják ha nagy a baba haja akkor savas az ember
16. cel
2010. ápr. 9. 20:40
A tavasz és az ősz kritikus időszak. Hosszú ideig Z...-ot szedtem folyamatosan, szakorvosi javaslatra. Egy másik szakorvos nem javasolta, sőt javasolta a teljes elhagyást. Azóta szükség szerint R...-t szedek.
2010. ápr. 9. 20:40
Szinte állandóan fáj.Terhesség alatt savat hánytam:S
2010. ápr. 9. 20:39
nekem amugy nincs fekélyem de ugyanugy fáj
2010. ápr. 9. 20:39
sziasztok!Ajánlom az euphorbia hirta gyógynövényt,itthon csak a tafedim tea tartalmazza.34éves vagyok szünetekkel 15 éve szenvedek de mióta kúraszerűen iszom csak néha van problémám.Érdekes módon nekem is most tavasszal.A fekélyem teljesen elmúlt csak a sok sav ami gondot okoz ilyenkor.
12. lilluska25 (válaszként erre: 11. - Fogtunder_)
2010. ápr. 9. 20:38
na ezt nemtudom eldönteni h a tej jo vagy rossz
2010. ápr. 9. 20:37
Meg a sok tej szokott még nekem segíteni.
2010. ápr. 9. 20:36
Tavasszal és ősszel rosszabb. A Ranitidin nem rossz.
9. lilluska25 (válaszként erre: 6. - Szanya)
2010. ápr. 9. 20:34
na ez az,hallottam ha terhes vagy,még jobban elöjön,még nem szültem de erösen gondolkozok..nekem igy gyógyszerrel is kegyetlen, nemhogy még 9 ho simán minden nélkül...
2010. ápr. 9. 20:34
Nos,én is a gyomor panaszosok táborát bővítem!Rengeteg gyógyszer,helytelen életmód,stb.Mostanság kaptam rá a Parádi gyógyvíz fogyasztására.Amiben nem hittem!és szinte gyógyultá nyílvánítom magam.Nézz utána Neten,...egy próbát megér!
2010. ápr. 9. 20:33
milyen gyakran fáj a gyomrod ?
6. Szanya (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. ápr. 9. 20:33
Én a terhességem óta kínlódom vele. A Nolpazától jobb, de csak ha elhagyom a kávét teljesen.
5. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Sziszmoly)
2010. ápr. 9. 20:33
neked is reflux van?nekem azért olyan fura ez az egész mert alapból vékony vagyok,nemis volt senkinek ilyen,apám elvileg savas ,de ö sem szed semmit és neki sosem fáj a gyomra,ellenben velem,elég sokszor most is pár napja elkezdett...
2010. ápr. 9. 20:31
Semmit nem szedek évek óta.Van,hogy pár hétig quqmatelt szedek,de az sem használ.Én ha fáj a gyomrom,ég,böfögöm fel a savat,vagy ha fáj akkor rennie-t veszek be.
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Sziszmoly)
2010. ápr. 9. 20:29
és te mit szedsz? mi a fö problémád ?
2010. ápr. 9. 20:28

Szia!

12 éves korom óta szenvedek vele.Hol jobb hol rosszabb.Nekem sem használ már semmi.

2010. ápr. 9. 20:24

kinek mi segit?én igazábol 8 éve lettem GERD beteg,azota szedem a gyogyszert és eddig bármit ehettem de az utobbi 2 évem szinte csak arról szól hogy fáj a gyomrom,tavaly szinte végig,3szor tükröztek,még diétával sem lett jobb,sajnos krónikus gyomor nyálkahártya gy. van



sok mindent próbáltam de jo lenne valami tartós megoldás ,mert a gyógyszer sem sokat segit már ...

biztos az ideg is okozza, sajnos nagyon sok a stressz,én amolyan filozofálos ,agyalós vagyok...biztos igaz a mondás miszerint ha nem tudsz valamit megemészteni stb sok a probléma,attól is fájhat a gyomor,???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook