Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rák diagnosztizálása fórum

Rák diagnosztizálása (beszélgetős fórum)


9. Regin_a (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. jan. 3. 14:07
Az a kontrasztanyag amit itatnak ct elött a beleket mutatja ki, különiti el a többi szövettől, nem kerül a vérbe.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 10:34
Szűrésre nincs. Esetleg magad finanszírozod, vagyonba kerül.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. jan. 2. 22:56
Megerősítem, így történik.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 19:15
PET-CT 250ezer körül van, 1-2 napon belülre adnak időpontot is.
2023. jan. 2. 18:49
Teljes test MRI, magán szolgáltatónál elérhető.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. jan. 2. 18:48
jav: tumormarkert
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 18:48
Az érfestéssel a vérrögöket keresik trombózisgyanú esetén. Rákot tudtommal ezzel nem diagnosztizálják. A szövettan az, ami kimutatja.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 18:46
Én miután túl voltam rajta, kontroll vizsgélatokon keresték az áttétet. Ez állt vérvételből, ekkor nagyon sok értéket néztek a vérben és tumormarkrt is. Ez ha erősen megemelkedik, lehet következtetni a rák megjelenésére. Aztán járni kellett CT-re is. Itt kontraszt anyagot itattak előtte, szerintem ez festi meg a vért, és felfedezhető lesz a CT-vel az apró elváltozás is. Volt mellkas, hasi és agyi CT. Volt csontizotóp vizsgálat is, kellett volna évente járni. De ez olyan brutál módon feltölt sugárral, hogy nem mentem csak kétszer. Ez a vizsgálat a csontokban találja meg a rosszindulatú elváltozást.
2023. jan. 2. 18:38

Sziasztok!


EGy ismerősöm mondta, hogy van valamilyen vizsgálat ahol megfestik a vért és az kimutatja, hogy a testben hol van tumoros elváltozás. Hallottatok ilyenről? VAgy tudtok egyéb diagnosztikát amivet át lehet szkennelni a testet?


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook