Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Quinny Buzz fórum

Quinny Buzz (beszélgetős fórum)


18. noedi (válaszként erre: 17. - Khatif)
2010. febr. 2. 21:41
köszi, első baba, izgulunk egy kicsit, mi lesz.. :)
17. Khatif (válaszként erre: 15. - Noedi)
2010. febr. 2. 11:01
Gratulalok :)Szep szulest kivanok (amikor majd eljon az ideje)
16. rekag (válaszként erre: 15. - Noedi)
2010. febr. 1. 20:10
jól döntöttetek szerintem. :)
15. noedi
2010. febr. 1. 19:07

Köszönöm szépen a segítséget, és hogy megosztottátok a tapasztalatokat!


Ma sikeresen meg is vettük a Buzz-unkat!

Alig várom, hogy tolhassam benne a kisfiamat...

14. rekag (válaszként erre: 11. - Noedi)
2010. jan. 29. 17:56

Szia!

Nekem volt 3 és 4 kerekű babakocsim is és a 3 kerekűt én könnyebben tudom irányítani. Csak párszor próbáltuk ki a Buzzt a lányommal, mert a kisöcsinek vettük, de le akartuk tesztelni és megmondom őszintén hogy felülmúlta az elvárásaimat. Könnyen szétszedhető és összecsukahtó, könnyű, kis helyet foglal.

13. noedi (válaszként erre: 12. - Khatif)
2010. jan. 29. 11:17

Szia, köszi a gyors és részletes választ!


A maxicosit mi is csak a kocsiban használnánk, vagy max. csak egy gyors bevásárlásra tennénk rá a vázra.

Én is úgy hallottam, hogy nem egészséges a baba gerincének sokat a hordozóban tartani..


Amúgy maga a váz nekem olyan masszívnak / tartósnak tűnik, gondolom, nem véletlenül kerül ennyibe... Bár biztos a márkát is meg kell fizetni.

12. Khatif (válaszként erre: 11. - Noedi)
2010. jan. 29. 11:01

Szia,


En nagyon szeretem,hogy oszinte legyek. Konnyu tolni es iranyitani.Nekem a negy kereku van, de szerintem a harom kereku is ilyen lehet. Akos is szereti, nagyokat alszik benne.


En mondjuk soha nem hasznaltam a Maxicosit rajta, mert az se nekem se Akosnak nem tetszik.


Maga a kocsi nem nehez. Igaz eleg szeles, igy nekem eleg problemas a regi fajta villamosra valo felszallas vele.

11. noedi
2010. jan. 29. 10:53

Sziasztok!

Bocs, hogy csak így belekérdezek a közepébe, csak mi épp most készülünk megvenni egy használt Buzz-t, egy mózest és egy hozzá való maxicosi cabriofix-et, és nagyon érdekelne a véleményetek.


Aki már használta ezt a fajta babakocsit, mi a tapasztalat? Szerettétek? Mennyire nehéz maga a babakocsi? És a 3 kerekes manőverezés mennyire biztonságos, stabil?

Nagyon köszi előre is a válaszokat!

(Amúgy mi szintén fiúnak gondoltuk a Juice piros-narancs színkombinációt..:))

10. rekag (válaszként erre: 8. - Jolie25)
2010. jan. 27. 08:42

szia!

köszi, közben már megvettük a mózest és a hordozót is. :)

9. Jolie25 (válaszként erre: 1. - Rekag)
2010. jan. 26. 21:56
Mármint úgy akartam írni hogy a babakocsihoz van az adapter és az jó a mózeshez is meg a maxi cosi hordozóhoz is!
8. Jolie25 (válaszként erre: 1. - Rekag)
2010. jan. 26. 21:53
Igen mindenképp kell a mózes, és az adapter vele van! Nekünk is ez volt, és ha esetleg érdekel vagy nem akartok újat venni akkor én szívesen eladom a miénket mert mi már rég nem használjuk! Juice színű, piros narancssárga! Tudom hogy kisfiad lesz, de nekem is az van!:) Hordozónk is van hozzá az pedig deep red színű piros és fekete, a mózes adaptere erre is jó!
2010. jan. 21. 16:04
Szerintem is kell a mózes. Mondjuk én csak láttam ilyen babakocsit (vagy legalábbis nagyon hasonlót) úgy, hogy döntve volt benne az újszülött, és olyan védtelennek látszott. Nem hiszem, hogy jól érezte magát. Egyébként tuti a gerincét is jobban terheli, pont mint a hordozós babakocsizás. Mondjuk ha autózol és onnan veszed ki a babkocsit az oké, de nekem fura, mikor travel systemmel sétáltatják a babákat minden nap.
6. rekag (válaszként erre: 5. - Khatif)
2010. jan. 9. 20:48

Köszi, most már világos. :) Meg akartam kérdezni, hogy nem adnád-e el az egyik adapter, de most látom, hogy Hollandiában laksz. :))

Még egyszer köszi az infókat!

5. Khatif (válaszként erre: 4. - Rekag)
2010. jan. 9. 20:27
De igen, ugyan az kell. De nekunk volt benne. Igy most ketto par van belole.
4. rekag (válaszként erre: 2. - Khatif)
2010. jan. 9. 19:22
Benne van a dreami pakkban? Na ezt nem tudtam. Szóval akkor nem ugyanaz az adapter jó a maxi-cosi hordozóhoz és a dreami-hez?
2010. jan. 9. 19:06
vegyetem=vegyetek
2010. jan. 9. 19:05
Szerintem vegyetem meg a dreamit. Akos nyari baba volt, de mi az elso 4 honapban dreamivel jartunk mindenhova. A gerincenek sokkal jobb. Adnak hozza adamptert, benne van a dreami csomagolasaban.
2010. jan. 9. 18:58
Ezt a babakocsit vettük második babánknak. Most éppen azon gondolkodunk, hogy kell-e hozzá vennünk mózest, vagy fekvő helyzetbe döntve belerakhatom-e a picit. Április végi baba lesz, vagyis a melegen tartás nem indokolná a dreamit. A másik kérdésem, hogy a dreamit simán lehet csatlakoztatni a Buzzhoz vagy kell valamilyen adapter?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook