Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a Quinny buzz 3 babakocsi? fórum

Milyen a Quinny buzz 3 babakocsi? (tudásbázis kérdés)


2019. júl. 22. 11:17

Sziasztok!


Szuper babakocsi! Azt leszámítva, hogy a 12 kilós lányom alatt eltört a tolókar egyik oldala...

2014. febr. 20. 17:02
szio nekem is az van imadom :)
2013. febr. 21. 14:35
Mi lecseréltük a kombibabakocsinkat egy Quinny Buzz 2013 kiadásra, csak a sportkocsi részét vettük meg, ami állítólag hat hónapos kortól használható. Ezt még kivárjuk, addig van egy hónapunk, a babakocsi viszont nagyon szuperül néz ki szerintem is és könnyen irányítható, már amit a lakásban próbáltam. Remélem szeretni fogjuk!
14. mama80
2011. nov. 11. 22:09

Sziasztok!


Ha valakit érdekel egy Quinny buzz 3,a miénk eladó.Appele árnyalatú,unisex szin,két üléssel,pelenkázótasival,bevásárlóhálóval.Nagyon szerettük,de már nincs rá szükségünk.

2011. júl. 26. 13:24
Sziasztok! Quinny buzz 2011-es modell van valakinek? Mi a véleménye róla?
2011. márc. 30. 23:43
Sziasztok!Nekem top Top Rider van,nem rég óta használom,sokat buszozok,és nagyon szeretem.Nem csak én,mert a pici fiam is jól érzi magát benne.Esernyőre csukható.
2011. márc. 30. 23:03
ez valóban jóó kis kocsi nekem 3 kereküm van itt fennt eladó egy Jepp,és egy Top Rider
10. Judy86 (válaszként erre: 8. - D.Kriszta)
2011. márc. 30. 22:02

nekünk is zapp xtra van én imádom, könnyű, picire csukható és a döntésnél nem muszáj teljesen fekvőbe elég ha a középállásban van, úgy is kényelmes az alvás.

Ha előre néz a baba 3 pozíció van a feléd néz 2 fekvő, közép állás...a fiam imádja és én is :)

9. homern (válaszként erre: 6. - Martin3)
2011. márc. 30. 16:43

A göröngyökkel semmi gond nincs,a pesti járdákat simán bírja.Nagy,gyökerek által felnyomott járdahibák sem jelentenek nagy akadályt.Gödörből nehezen jön ki,de szerencsére azzal ritkán találkozom.Mivel majdnem vízszintesre dönthető már 4 hónapos kora óta tudjuk használni(most 14).

Én imádom,főleg a nagy kosarát és az óriási napellenzőjét(vagy mi az??).Ha pont szemben van a nap a gyerekkel akkor sem kell forgatni,teljesen elé tudom húzni.Kényelmes,minimum 1 órát alszik benne mindig.Nem emlékszem írtam-e,nagyon kicsire csukódik,mi annak az embernek a lába közé szoktuk betenni aki az anyósülésen ül.Könnyen kanyarodik,a legszűkebb polcos-elrendezésű boltban sem szorulok be vele.

2011. márc. 30. 16:33

Szia!

Javaslom a quinny zapp xtra-t...

Dönthető, megfordítható, kicsi, válltáskában vagy akár anyósűlés elött is szállítható (olyan kicsire csukható)

Nekünk sima zapp van,kislányom imádta, de most kisfiamnak készülök venni egy xtrat mert mióta megvan a sima zapp azóta a nagy babakocsit nem igen használtuk (Quinny freestile)...

7. 1fb4953049 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2011. márc. 30. 08:29

Szia,


Nekünk van Buzz.- unk

szettbe vettük nagyon szerettem, dönthető az ülése, és nem áll égnek a gyerek lába sőt még a lábtartót is döntheted. Kirándulásokra alkalmas a súlya csak akkor számít ha sokat buszozol az viszont nehézkes mert igen nagy, ha autóba viszed az sem mindegy milyen kocsi,nekem pl egy chevi sparkom van és csak úgy fér bele a csomiba ha leveszed a kerekeit, ami nem nagy nehézség. Merem ajánlani én tényleg nagyon szerettem, és nem nehéz cserélgetni az irányt, és mellette szól hogy hidraulius azért egy kézzel egyszerű kinyitni.

Ha gondolod el is adom mert ugye már nem használjük, kék színű táskával pumpával stb...

De van egy TopRider sr9000 sport babakocsim az is feltehető mindkét irányban.


Remélem tudtam segíteni és ha érdekel bármelyik kocsi szólj :))

6. martin3 (válaszként erre: 5. - Homern)
2011. márc. 28. 22:23
köszi az ötletet, utánanézek! a tied terepen is elmegy? (nem olyan nagyon göröngyösre gondoltam..)
5. homern (válaszként erre: 3. - Martin3)
2011. márc. 28. 21:57

Igen,égnek áll a lába:)Belepróbáltuk anno a fiamat,elég vicces volt :) Sokadik,könnyű kis kocsinak nem ajánlanám.Már nem is lesz sokat babakocsiban,nemsokára elég lesz egy kis szaladgálós,cserélheted le megint :S

A kis kerekek nem feltétlenül jelentik azt,hogy elakad könnyen.Nekem bébé confort streetym van,nagyon jól lehet vele közlekedni,nem cserélném el másikra :)

2011. márc. 28. 21:41

hahó? senkinek nincs ilyen kocsija?

és quinny speedi???

3. martin3 (válaszként erre: 2. - Martin3)
2011. márc. 28. 20:42
és most nézem, hogy a háttámla nem is önmagában dönthető, hanem együtt az egész? akkor a gyerek lába felfelé áll (nem teljesen persze) alváskor???
2. martin3 (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. márc. 28. 20:38
ja bocsi a zapp-nak van kis kereke, ennek elöl kicsi, hátul nagy...
2011. márc. 28. 20:36

babakocsit vennék a 9hónapos kislányomnak, olyan rohangálós fajta, (a nagyot és a picit is el akarom adni, helyette lenne egy másik). Nekem fontos szempont, hogy az ülés dönthető legyen(legjobb lenne teljesen, de az ritka) és átfordítható legyen a kar, de ilyet sport kocsiban nem is találok...van egyáltalán?

A Quinny buzz 3-ra bukkantam, hogy annak az ülőrésze 2 oldalra is tehető, szóval 2 irányból is tolható, könnyű egyébként cserélgetni?

egy nagy bajom van vele, hogy 11,5kg! ami szerintem sok, bár kocsival járunk...akkor lehet az nem gond? de kirándulásnál már sok, nem?

A másik, hogy a kerekei nagyon picik, ez pl erdőben való kirándulásnál nem gond? illetve láttam nagy kerekűt is, ráadásul most össze is keveredtem, hogyan lehet nagy ill kis kerekű is ugyanazon a néven...

akinek van ezzel tapasztalata kérem írja le az előnyeit és a hátrányait is, köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook