Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » PYG port Debrecenben hol lehet kapni? Nagyon fontos!!!!!! fórum

PYG port Debrecenben hol lehet kapni? Nagyon fontos!!!!!! (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 1. 14:30

Kedves Vanilla00!

Nem ez az egyetlen fórum ,amiben azzal foglalkoznak,h hol lehet ezt a terméket megvásárolni...másik fórum is tele van azzal,hogy pl.Pesten hol lehet kapni??? és már valaki tizedjére is beírja ugyanazt...

A neten hiába írom be GOOGLE-ba,hogy PYG ,olyan helyeket ad ki ,ahol már nemis árulják...

Már az egész várost bejártam egyetlen egy helyen hallottak már róla,azt ígérték megkérdezik ,de semmi nem lett belőle...a többiben meg csak néztek,hogy milyen szer lehet ez...

HA VKI TUDJA,HOGY DEBRECEBEN HOLLEHET KAPNI PYG KAPSZULÁT KÜLDJE MÁR EL PRIVÁTBAN!!!!!!!!!!:)

2010. júl. 1. 12:28

Egyáltalán nem vagyok sem rosszakaró sem lenéző egyszerűen csak nem értem ezeket az elindított fórumokat....

én is sokat keresgélek a neten..... és tudom , hogy nem szabad feladni egy sikertelen keresés után.

5. a9e3ed6905 (válaszként erre: 3. - Vanilla00)
2010. júl. 1. 12:23

Köszönöm az infót. Megnéztem előtte, csak sajnos nem jól írtam be a nevét ezért nem is dobott rá találatot.

Most láttam, a helyes nevet és úgy rákerestem, és így tényleg találtam. Mondjuk az üzenetből kihallatszott, a rosszakaró és lenéző hangnem.

Ahogy én kerestem úgy nem volt, tehát nem tudatlan vagyok és nem azért indítottam, mert nincs jobb dolgom. Csak figyelmetlen voltam, ennyi.

Mindegy azért köszi mégegyszer.

2010. júl. 1. 11:57
Ez a fórum biztos hamarosan törölve lesz...
2010. júl. 1. 11:53

Google!!!

nagyon sok hasznos információt tartalmaz!!!

Esetleg nem ártana használni, és nem kellene fórumot indítani.......

teszvesz, vatera és mindegy hol vagy az országban....


további szép napot!

2010. júl. 1. 11:48
Ha esetleg valakinek van eladó akkor arra is vevő lennék.
2010. júl. 1. 11:46
PYG port Debrecenben hol lehet kapni? Nagyon fontos!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook