Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Provident személyi kölcsön esetén felhívják a munkáltatót? fórum

Provident személyi kölcsön esetén felhívják a munkáltatót? (tudásbázis kérdés)


6. liliom10 (válaszként erre: 5. - Pörköltnokedlivel)
2022. okt. 7. 07:21
Inkább vennék fel személyi kölcsönt a banktól, mint hogy a Providenthez forduljak. De ebben a gazdasági válságban lehetőleg semmilyen hitelt nem vennék fel !
2022. okt. 6. 09:41

Még nem igényeltem :) Alacsony akcios kamat. Csak 9%. Ez most az új 'újra együtt' ajánlatuk.

Azért nem szeretném a munkáltatói igazolást és főleg nem kölcsön kérni onnan, mert ez nagyon kellemetlen lépés. Szerettem volna titokban tartani. Magamnak is ki tudnám tölteni az igazolást, de így ha felhívják őt, akkor lebuknék.

Baromi kellemetlen. Főleg, mert tudják, hogy nem vagyok rászorulva a pénzre sem, jól ismernek, csak van valami amire jó lenne kiegészítésként. Egy új auto. És mivel most lesz novemberben az esküvőm, így csak jövőre tudok akkor autot cserélni.


Így nem veszek akkor fel kölcsönt, nem hozom magam kellemetlen helyzetbe. Köszönöm a segítségeket!

4. LBO (válaszként erre: 1. - Pörköltnokedlivel)
2022. okt. 5. 20:58
Munkáltatói kölcsön nincs a munkahelyeden? Vagy fizetéselőleg, amit aztán vissza tudsz törleszteni havonta. Nálunk volt ilyen régen, 6 hónap alatt kellett visszafizetni, mondjuk arra nem emlékszem mennyit lehetett felvenni, de sokan kihasználták, mivel nem számoltak fel kamatot.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Pörköltnokedlivel)
2022. okt. 5. 12:58

Szia!


Persze, felhívják azt, aki kiállította a munkáltatói igazolásodat.

Ma már egyik hitelező cég sem engedheti meg magának, hogy ezt a lépést kihagyja. Sokan válnak fizetésképtelenné.


Bárcsak akkor vetted volna fel mielőtt az MNB kamatot emelt!


Családban nincs senki, aki ki tudna segíteni?

Vagy egy dolgozói kölcsön?

Vannak munkahelyek, ahol 3-6 havi fizetésnek megfelelő munkáltatói kölcsönt is adnak, majd havonta levonják.

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Pörköltnokedlivel)
2022. okt. 5. 11:42
Még csak igényelted ? Megnézted, mennyi lesz a kamat ??? Nagyon muszáj fölvenned ?
2022. okt. 5. 11:13

Sziasztok!


Van tapasztalatotok a Providentnél azzal kapcsolatban, hogy a hitelbírálat során felkeresik-e telefonon a munkáltatót?

Az én esetem így nézne ki: 500.000ft kölcsönigénylés, van bankszámlakivonatom a havi befizetésemről atm-ben, de mivel ez nem utalt jövedelem, ezért kérik az igazolást. Ha kitöltetem a munkáltatómmal, fogják őt keresni valószínűsíthetően? Vagy ez "csak" formalitás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook