Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy kell profilképet módosítani? fórum

Hogy kell profilképet módosítani? (beszélgetős fórum)


23. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2020. aug. 21. 15:12
:)))
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2020. aug. 21. 15:11
Majd együtt kiókumláljuk. :D
21. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2020. aug. 21. 07:30

Én azt hittem, úgy csináltam, ahogyan te írtad!!

Ha te nem tudod, hogyan csináltam, akkor én honnét fogom tudni legközelebb???? :))

2020. aug. 20. 22:47
Talán úgy csinálhattad, hogy a Mentés másként során png vagy JPG formátumba mentetted. Majd holnap kipróbálom.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
2020. aug. 20. 22:00

Teljesen paff vagyok! Nem tudom, hogy csináltad!

Lényeg, hogy sikerült, és legközelebb bátrabb is leszel.

18. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2020. aug. 20. 21:52

HEURÉKA! Ott van, sikerült!

Nagyon köszönöm! :))

17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2020. aug. 20. 21:33

Nem megy, mindig kidobja, hogy a feltöltés kizárólag jpg... formátumban lehet


[link]


Ez lett volna, ha jól írom.

16. Guruljka (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2020. aug. 20. 21:23

Szóval lementetted az Asztalra. Utána az adatlapodon az Új kép feltöltése. Rákatt. Kiválasztod a kép címét. Én látom is pici képen.

A Fájl kiválasztása fekete-fehér gomb mellett ott van Hoxa-pirosban a kép címe.

Kép jellege: Az adatlapomra és a képgalériába kerül.

És ennyi, katt a hosszú piros "Kép feltöltése" gombra.

Nyugi, senki sem tanulta meg elsőre.

15. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. aug. 20. 21:16
Idáig eljutottam, meg is csináltam, és beraktam az Asztalra, ahogy írtad. Utána mentem az adatlapomra, és hogy oda a feltöltés-nél írta ki, hogy, ... amit bemásoltam. Köszi, majd látom, soha nem csináltam én ilyesmit. Sajnálom, jó lett volna. De köszi! :)
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. aug. 20. 21:08

Vagy, ahogy mondtam, nyisd meg és: Kép mentése másként. Ezzel a gépedre kerül.

Ez már PNG.

2020. aug. 20. 21:07

[link]


Ez egy másik ruhazsín, de kedves ifjú hölgy a tengerparton.

A sort másold be a feltöltésbe.

12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2020. aug. 20. 21:01
Ahha! Le akartam menteni, de nekem sem hagyta. Csak az egész oldalt engedi menteni, ez a baj. Védett kép.
2020. aug. 20. 20:54

Már eljutottam odáig, hogy az adatlapomon a "kép felöltése", beadom neki az asztalt, mire:


A feltöltött kép formátuma csak jpg/gif/png lehet!


Most itt adom fel! Vagy a gépem nem úgy működik, ahogy másoké, vagy én vagyok totál béna, nekem ebből elég ennyi. :))

De azért köszi a segítséget. Az 5.-ik oldalon valahol majdnem a közepén bal oldalt egy állókép, egy fehér ruhás fiatal nő... lett volna. De hol vagyok én már, akár a fehér ruhától, akár a fiatalságtól. Gondolom, ezért nem jön össze. :))

2020. aug. 20. 20:30

[link]


Aláhúztam, hol van a Képgaléria.

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2020. aug. 20. 20:26

Nos, azt, amit kiválasztottál, el kell mentened a saját gépedre, mert én is csak sok képet látok, nem egyet. Rákattintasz a jobb egérgombbal. Feljön egy ablak, abban megtalálod, a lehetőséget, hogy: Kép mentése másként.

Erre kattintasz, és a megjelenő újabb ablakban már a kép címét látod, amellyel a gépedre kerül. És a mentés helyét itt még állíthatod. Én az Asztalra mentek mindent, majd utána elpakolom máshová.

Az Asztal az a felület a számítógépen, amit akkor látsz, ha nincs semmi megnyitva. A saját ikonjaid. Vedd úgy, hogy íróasztal-lap, és az ikonok a dossziék.

Ami ilyen önálló egy darab, az az Asztalon is az lesz: odatettél egy fotót.

Ezután, ha a kép már megvan, akkor lépsz a Hoxában az adatlapodra, és ezt a képet választod ki a tallózással.

Rákattintasz, megnyitod, ezzel a Hoxára került a képed. Azaz feltöltötted az adatlapodra és a Hoxa képgalériájába.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. aug. 20. 20:20

[link]


Ezt raktam fel a gépemen a "kedvencek" közé. Kiválasztottam közülük egyet, de attól kezdve megáll a tudományom.

Most ezek után nem tudok vele mit kezdeni, nálam nincs sehol semmilyen asztal, meg képgaléria, és hiába kattintgatok az adatlapomon feltöltésre, mindig azt hajtogatja, hogy még nincs fájl kiválasztva.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2020. aug. 20. 19:36

A képet elmented a saját gépedre.

Aztán az adatlapodra lépve, a Kép feltöltése gombra kattitnva, kiválasztod a képeid listájából. Én az Asztalra szoktam tenni a képeket az ilyen akió előtt, ott jobban kéznél van.

Megjelenik egy lista, hova szánod a képet?

Én hagytam az elsőt: az adatlapomon és a képgalériában látható.

És Feltöltés. Ennyi. Böngérem képe felkerült.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Hajnallányka)
2020. aug. 20. 18:57
Olvaslak titeket, de hiába, nekem nem megy. Hogyan és hova töltöm fel a képet. Ha kiválasztottam egyet a sok közül amit a neten találtam, akkor azzal mit kezdek, hogy utána be tudjam hozni ide a profilhoz???
2020. aug. 20. 12:37
Köszönöm!
2020. aug. 20. 12:06
Feltöltőd a képet.Utána a képen levő ikonok közül a középsőre kattintasz,itt már kérdi is akarod-e hogy profil kép legyen.
2020. aug. 20. 11:39
*"Profilod"
2020. aug. 20. 11:39

Bal fent van 3 csík,a menü.

Kattint arra,majd kattints a "Profil"ra

2020. aug. 20. 11:28
Hogy kell profilképet módosítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook