Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt, de nem terhes... Beszélgetünk? fórum

Pozitív teszt, de nem terhes... Beszélgetünk? (beszélgetős fórum)


9. Náíma (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2010. ápr. 25. 08:49
Szia Kriszti!Én is jártam így!Igaz,hogy 18 évvel ezelött!Miután menstruációm kimaradt,elmentem dokihoz,de azt mondta,hogy nincs baba!Már nem tudtam elképzelni,hogy mi bajom lehet!Így elmentem egy másik dokihoz,aki megállapította,hogy 8-9 hetes terhes vagyok!Kislányom született,aki már majdnem 19 éves!
2010. ápr. 25. 08:36
Sziasztok! Hát... nekem amikor tesztet csináltam negatív lett de én úgy éreztem van baba. Rá pár napra már amiket csináltam teszteket pozitívak lettek de sajnos még eggyérleműen nem erősítette meg az ultrahang, kb 1 hét múlva kell vissza mennem hogy lássák ott van- e a bébi. De mivel már több tesztem pozitív lett és a mellem is nőtt megvan minden esély. Mostmár azon kell gondolkoznom hogyan fogom felnevelni ha egyedül és tudom -e vállalni, mert sajnos az apuka nem biztos hogy vállalja.Mennyire lesz egyedül nehéz?! Egy albérletben..... az idő eldönti remélem
7. Kriszti1212 (válaszként erre: 4. - Katy17)
2010. ápr. 24. 14:48

köszi kati :) ez jól esett :)


és köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

2010. ápr. 24. 14:38

Szia

Én nekem is így volt még februárban.Elmentem dokihoz aki azt mondta itt bizony nincs semmi.Következő teszt negatív lett,lehet az volt selejtes az Én esetemben!

5. Benita anyuka (válaszként erre: 3. - Kriszti1212)
2010. ápr. 24. 14:36

A teszt miatt írom ezt neked!!!

Sajnos semmi sem 100%-os!!!

4. katy17 (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2010. ápr. 24. 14:35
szia kriszta!nagyon az elején mentél dokihoz ,legyen bármilyen is egy teszt ne annak hidj ,hanem amit érzel szeretnél babát? ha igen hajrá A REMÉNY NEM VÉSZ EL CSAK ÁTALAKUL szia Kati
3. Kriszti1212 (válaszként erre: 2. - Benita anyuka)
2010. ápr. 24. 14:34
Szia! Nekem ezt nem mondta, csak felvilágosított róla, hogy vastag a nyálkahártya.
2010. ápr. 24. 14:34
Szia!!Én is jártam így!!!A dokim azt mondta,hogy nemsokára megjön a havi menszim!!!
2010. ápr. 24. 14:32

Sziasztok!

Tegnapig szentül meg voltam győződve róla, hogy terhes vagyok, mert egy itthon elvégzett teszt pozitív lett. Tegnap azonban az orvosom (másfél hét után) azt mondta, nem vagyok terhes. Ezt alátámasztotta egy laborvizsgálattal is, amit ott csináltak nekem a kórházban. Hogy lehet ez? Selejtes volt a teszt? Volt már ilyen valakinek? Lehetséges az, hogy valami belső probléma okozta a pozitív eredményt? Ezek nagy része orvosi dolgok tudom, de én tapasztalatokat szeretnék olvasni, hogy kinél mi volt.

Köszönöm!

Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook