Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt, de hogyan tovább? fórum

Pozitív teszt, de hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 16. 17:02

Èn tavaly február 14.-én hajnalban, munka előtt teszteltem pozitívat. Úgy ébresztettem a páromat, hogy bàr nem szoktuk ünnepelni a valentin napot, de van egy ajándékom szàmára. Akkor megmutattam neki a tesztet és mondtam, hogy októberben szülők leszünk. 😊

Màrcius 9-re kaptam időpontot az orvoshoz, 8 hetes voltam akkor, de legalább màr rendesen látszott és volt szívhang is. Egy gyönyörű kislány született végül. 😍

2018. jan. 16. 16:58
Páromnak nagyon nem "jelentgettem":terveztük őket,nem volt nagy "meglepetés". Dokihoz 7-8. hét előtt sose mentem,ő is azt mondta,hogy ha panaszmentes vagyok (se vérzés,se görcs...),felesleges hamarabb. Szüleimnek akkor el is mondtuk az első uh-képpel,mindenki másnak a 12. hét után...
2018. jan. 16. 16:00

Terveztem, hogy titokzatos és meglepődős bejelentés lesz... - de aztán csak visítozva újságoltam fűnek-fának, mikor terhes lettem... :D

Orvoshoz is túl korán mentem, konkrétan kiröhögött a doki, hogy még nem is lát semmit.

De senki se vehette el az örömömet! ;)

2018. jan. 16. 15:24

Apának bejelentés nem volt semmi különös.

Első terhességnél már 5. héten mentem nőgyógyászhoz, másodiknál kivártam h. biztos meglegyen a 6. hét, mert így már egyből láttam a pulzálást a szíve helyén.

Nagymamáknak azután mondtuk el mindkét alkalommal, hogy a nőgyógyász rábólintott, hogy tényleg terhes vagyok, és jó helyen van.

Első alkalommal már egész sokan tudták a 12. hét előtt, ami utóbb azért volt kellemetlen, mert a 12. heti UH-n a szonográfus benézett valamit, és azt mondta valamire ami mint utóbb kiderült, hogy teljesen rendben van, hogy nincs rendben, és eleve ki voltam készülve, és akkor mindenkit végigtelefonálni, hogy még mindig titok, mert... pedig épp én magam is teljesen ki voltam készülve. Szóval most óvatosabbak voltunk, a testvérek, sógorok nem tudják.

Holnap lesz a 12. heti UH, ha az ok, akkor mondjuk majd el, akkor mondom majd el a munkahelyen is.

2018. jan. 16. 15:23

Anyu, terhes vagyok.


Kb 8 hetes korban mentem orvoshoz.

2018. jan. 16. 15:11

Érdekelne, hogy mi a következő lépés, és minden amit tudnom kell. Nálatok hogy zajlott a bejelentés, apának, és családnak.

Mikor mentetek először orvoshoz? Stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook