Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív lett a treponema pallidum, volt valakinek ilyen? fórum

Pozitív lett a treponema pallidum, volt valakinek ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. 80ASIQ
2012. szept. 14. 12:32

Kedves Dius!

Mivel ez nemibetegség, ezt kaptad valakitől. Ha a párodtól, akkor ő is szifiliszes és ő is összeszedte valahonnan, ha pedig (bocs, de a korrektség kedvéért kénytelen vagyok leírni) Te voltál hűtlen, akkor az akkori partner volt a beteg és akkor viszont Te adtad tovább a párodnak. Ezt ő előtte ezért sajnos nm lehet titokban tartani, vele is tudatni kell, hogy őt is meggyógyítsák. Tudomásom szerint injekciókúrával gyógyítják. Nincs mese, ezen túl kell esni!

2012. szept. 14. 12:32
Ha én lennék ilyen helyzetben,nem irogatnék semmilyen fórumra,hanem úton lennék a legközelebbi nőgyógyászig!
9. Remoni (válaszként erre: 1. - Dius1212)
2012. szept. 14. 12:32

Ha pontos tanácsot vársz innen, akkor pontosan másold ide a leletedet. nem mindegy, hogy Treponema pallidum igG/IgM ELISA vagy Treponema Pallidum/Syphilis RPR. Nem mindegy, hogy az igG és az IgM közül melyik pozitív és melyik negatív, mert lehet, hogy nem is mostani fertőzés ez.

Senki sem fog tudni neked itt orvosi tanácsokat adni. Ha a baj óriási lett volna, akkor a védőnő egyből orvoshoz irányított volna. Gyanítom más lesz az ok.

Ha nagyon aggódsz és a védőnő nem adott teljes körű felvilágosítást, akkor hívd fel az eredménnyel az orvosodat.

2012. szept. 14. 12:24
Nem azt kérdezte,hogy mit csináljon, hanem hogy volt e már valakinek ilyen diagnózisa! Biztos fel fogja hívni a nőgyógyászát,de addig is szeretne kicsit többet tudni erről a dologról!
7. katie_rose (válaszként erre: 6. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 14. 12:23
Lehet,hogy ahová ő jár ott is ki lehet kérni leletet külön és úgy kell a dokihoz vinni vagy a védőnőhöz. Talán ezért kérdezte és most őszintén remélem,hogy azért nem ír,mert sos.-ben elment az orvosához.. :/
2012. szept. 14. 12:21
Ha ez ilyen komoly dolog,nem igaz,hogy a védőnőd nem mondott semmit!!
2012. szept. 14. 12:16
Nagyon szeretem, hogy mindenki itt kér tanácsot. Azonnal keresd fel a dokid vagy menj el a nőgyógyászatra és ne várakozz!!!
2012. szept. 14. 11:59
A védőnő nem mondott semmit? Feltétlenül hívd fel a nőgyógyászodat!
2012. szept. 14. 11:58
A Treponema Pallidum a szifilisz kórokozója. Én úgy tudom,hogy méhen belüli magzatelhalást vagy koraszülést okozhat ha nem kezelik. A kezelése pedig antibiotikummal történik,amit az anya kap. Illetve ha megszületik a baba,akkor ő is kap.
2012. szept. 14. 11:57

Elloholtam a kugliba megnézni mi az..::(

A doki nem mondta mi a teendő?

2012. szept. 14. 11:52
most jottem a vedonotol es pozitiv lett a treponema pallidum volt valakinek ilyen?tapasztalat?segitsetek.....27 hetes kismami vagyok..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook