Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Power Line fogyókúrás, étkezéshelyettesítő por fórum

Power Line fogyókúrás, étkezéshelyettesítő por (beszélgetős fórum)


2010. aug. 25. 14:10

Szerintem jók én szeretem őket!

Első lányom születése után 94-ről lefogytam 59 kilóra akkor herbaliefe-t ittam.

Második lányom után most újból kezdtem először Foreverrel-de nem voltam elég kitartó, most pedig egy Müllerben kapható olcsó 8-900ft-os Fit Vital-al(tejsavó).

Mivel volt tanácsadóm én tudom hogy kell inni, de én is sokat olvastam hogy nem fogytak közbe meg sokszor étkeztek mellette-ezzel étkezést kell kiváltani ha valaki eszik is rá hízni fog!!! Ugyanis ezt használják azok is akik hízni szeretnének!

Én a reggelim és a vacsim váltom ki vele, délbe pedig 2-3fogásos normál adag főtt ételt eszem.

Napi 3liter víz kötelező!!! Az étkezések között 4 teljes órának kell lenni én 8-ig megiszom a reggelim, dél és 1 között ebédelek és este 6-ig megiszom a vacsim. 1,5%-os zsírszegény tejjel kell kikeverni, de valaki megbírja inni vízzel is-én nem.

Én nem is tornásztam mikor 59-re lefogytam, de most szeretnék! Elliptikus trénerem van itthon, mivel gyerekek mellett nem tudnák konditerembe járni.

2010. aug. 25. 14:04
gondolom, nem fog érdekelni, de én is étkezéshelyettesítőt szedtem még évekkel ezelőtt, 2 hét alatt leadtam 7 kilót és azóta vérszegény vagyok...(ja és a kilók rögtön visszajöttek, amint abbahagytam, tudod, jojo)
2010. aug. 25. 13:48
Én egy másik típusú étkezést helyettesítő porból ittam napi kettőt, és az nagyon bevált :) Biztosan ez sem lehet rossz, ha tényleg étkezés helyett iszod, és nem mellette (amit én ittam, annak is voltak olyan fogyasztói akik hónapokig itták, kijelentették hogy nem ér semmit, aztán kiderült hogy étkezés mellett isszák... az meg csak plusz kalória :) )
2010. aug. 25. 13:45

SZijjasztok!

Valaki használta már ezt a fogyókúrás étkezés helyettesítő port? Milyen eredménnyel? És még mielőtt valaki azt kezdené el írni, hogy mozogjak és attól lefogyok annak azt üzenem, hogy 3hónapja majdnem minden nap 2 órát edzek ebből 1óra kardio, 1 óra súlyzós csak szeretném az étkezésemet lecsökkenteni, hogy gyorsabban fogyjak.


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook