Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Post covid tünet: fáradtság, szédülés, gyengeség, fejfájás.. valakinek volt hasonló? Hogy mentetek így dolgozni fórum

Post covid tünet: fáradtság, szédülés, gyengeség, fejfájás.. valakinek volt hasonló? Hogy mentetek így dolgozni (beszélgetős fórum)


2022. júl. 28. 10:06
En be vagyok, 3-al, de oltas utan halistennek nem volt semmi bajom. Csak most hogy ezt igy elkaptam. Sot, 2het utan teljesen kigyogyultam, egy hetig semmi bajom nem volt, csak en hulye ne ettem rendesen ezert visszagyengultem… 51kilorol lementem 46ra😫 lehet emiatt is van a szedules
9. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2022. júl. 28. 09:58
Képzeld ha nem vagy beoltva? Lehet hogy ott is maradsz!
2022. júl. 28. 07:43
Köszönöm☺️ Akkor van remény
7. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 07:34

Igen reggel bejött, de szétcsúszott 11 óra, legkésőbb dél magasságában. Ebédről volt hogy nem is tudott visszajönni, le kellett feküdnie.


De tényleg 2-3 hét alatt helyrejött. Február elején volt covidos, február teljesen ráment. Aztán május/júniusban már futóversenyeken vett részt.

Kitartást, elmúlik!

2022. júl. 28. 07:20

Koszonom☺️ Nagyon remélem hogy hamar megszűnik ez. Plusz ètvágyam sincs

Az asszisztensed be tudott menni így dolozni?

Az a baj hogy mostanában rengeteget hiányoztam a munkából, én sem kapok táppénzt sajna, tehát a számláim is valahogy fizetnem kéne. Hétvégéken kell mennem dolgozni egyelőre csak, de azt is baromi nehezen bírom… ez a szédülés- ájulás érzés nagyon kényelmetlen

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 20:14
Asszisztensem volt ugyanígy legutóbb, de szerencsére néhány hét alatt elmúlt. Kitartást!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2022. júl. 27. 19:45
Na ez a baj hogy en sem… ezert nem engedhetem meg magamnak hogy meg hetekig ne menjek
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 18:57

Mentem, mert a szamlaim mas nem fizeti ki. Meg tappenz sem kapok, ha nem dolgozok. Rosszabb volt a teljesitmenyem.

Evvan. Valaki rosszabbul jart. Es nesze neked tobbszori oltas.

2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 27. 18:57
Sajnos lehet, hogy post-covid, de lehet szövődmény is. Kérj egy vérképet az orvosodtól.
2022. júl. 27. 18:13

Elkaptam a covidot, 2 hèt alatt meggyógyultam, egy hétig jól voltam utána, aztán hirtelen megint rosszul lettem. Alig bírok koncentrálni bármire is, semmi erőm, fáj a fejem, szédülök (emiatt haza is kellett jönnöm a munkahelyről mert ájulás érzésem van folyamatosan)

azt hittem újra elkaptam, ezért csináltam mégegy tesztet, de negatív lett. De normális hogy ennyire rosszul vagyok? Ti hogy mentetek így dolgozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook