Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Polybé tabletta szedése kullancsok ellen! - tapasztalatot, véleményeket kérnék fórum

Polybé tabletta szedése kullancsok ellen! - tapasztalatot, véleményeket kérnék (beszélgetős fórum)


1 2
8. 298b15dfdd (válaszként erre: 5. - Mamma2)
2012. máj. 10. 13:03
Persze minden elővigyázatosságot vessetek be!Nagyon sokat jártam az erdőt,volt olyan időszak,hogy szinte minden alkalommal volt bennem /Zempléni hegység/ Volt olyan év,hogy egy sem.Beoltattam magam,ám nekem a ritkán előforduló ízületi gyulladás előjött,mint mellékhatás,fél évig nagyon szenvedtem,azóta is problémáim vannak.
7. mamma2 (válaszként erre: 4. - 298b15dfdd)
2012. máj. 10. 12:59
Úgy terveztük, hogy indulás előtt 3 nappal kezdik szedni a gyerekek, napi 1-2 szemet, és a kirándulás alatt is végig szedetjük, ill. szedjük mi is. remélem, hogy senkinek nem fog ártani, és talán a kolléganőm diétájába sem zavar bele.../1ooo kcal./a napi adagja.../egészségügyi okokból diétázik/
6. bnedora (válaszként erre: 5. - Mamma2)
2012. máj. 10. 12:56
Van lehetőség oltásra is, ami hosszabb időre nyújt védelmet.
2012. máj. 10. 12:51
" Erdei iskolába" készülünk, és felvetődött a polybé tabletta szedése, mert attól olyan "illatokat" áraszt ki a testünk, amitől a kullancsok nem másznak belénk...ill. a gyerekekbe. Büdösek leszünk, az biztos...de vajon ezt a kullancsok is érzik?DDD Én azért ragaszkodom a kullancs elleni szerek fújásához is! - és ahhoz is ragaszkodom, hogy minden este átnézzük a gyerekeket kullancsügyileg is!-akár mennyire "unalmas" 38 kisgyereknél! Vélemények? Polybé mint védelem? -érdemes szedetni?
4. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Mamma2)
2012. máj. 10. 12:44
Nekem is bevált,csak nehogy túladagolt,mert felmarja a húgyutakat.
2012. máj. 10. 12:42
Állítólag használ, de 1 héttel előbb el kell kezdeni a szedését, mielőtt kirándulni megyünk.
2012. máj. 10. 12:34

Szia! Nekem bevált, de egy idő után érezhetően büdi voltam.

Egy ismerősömnek semmit nem ért, egy túra alkalmával 3-4 kullancsot szedett ki magából, hiába szedte!

2012. máj. 10. 12:33
Polybé tabletta szedése kullancsok ellen! - tapasztalatot, véleményeket kérnék
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook