Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A pattanások megjelenése csak PMS tünet vagy lehet terhesség jele is? fórum

A pattanások megjelenése csak PMS tünet vagy lehet terhesség jele is? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 21. 12:12
Szereted ezt a lökni szót. A faggyú kis kilökődik az arcodon, a partnered is csak néhányat lökött...🤣😆😅
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 11:43

Hormonális is lehet.

Lehetsz terhes is.

Lehet csak jelzi a szervezeted a mensi közeledtét.

Lehet jön a tavasz.

Sok minden lehet és annak az ellenkezője is.

Ezt a "pár lökést" nem nagyon tudom értelmezni, mert ha nem szeretnék teherbe esni akkor ilyen elő nem fordulhat! Ha csak nem vagy gyerek és nincsen arról fogalmad, hogy az előváladék is tartalmaz/hat sperermiumokat, melyek teherbeeséshez vezethetnek.

Arról nem is beszélve, hogy ha csak "pár lökésre" van igényed......

Sok sikert!

2. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 09:38

A "rendes megszakítós" meg a pár lökés közt nincs különbség, bárhogy teherbe eshetsz.

Mi a francnak nem védekezel rendesen, ha nem akarsz gyereket?!?!?


Mindenkinek mások a terhesség jelei, kinek így, kinek úgy, szóval nem tudom. Majd kiderül.

2021. febr. 21. 09:23

A pattanások megjelenése csak PMS tünet vagy lehet terhesség jele is? A mellfájdalom “minőségében,milyenségében”van különbsèg mensi és terhesség előttt?


Nekem a pattanások eddig a közelgő mensit jelezték, de lehet most csak egy gyógyszer miatt, ami eleve a faggyút kilöki, de kb 6 nap múlva kéne megjönnie és most több lett a szàmuk.


Mellfájdalom is van de olyan mintha ez más lenne mint eddig, de nemtudom elmagyarázni

Lehetséges hogy a testem bemagyaráz ezt azt?

. ( kevés az esély hogy terhes lennék, max előváladék, 30-31 napos ciklus, 9. Napon való aktus, nem rendes megszakítós, pár lökés majd teljesen máshogy lett befejezve a dolog)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook