Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plussize modellek fórum

Plussize modellek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
158. vikuka (válaszként erre: 150. - C6973617d3)
2013. jan. 22. 15:58
nos szerintem nem hiszem,hogy baj lenne belőle. rengeteg olyan fiút láttam,hogy 10 14 éves koráig kis kölyök gólya volt:)))) aztán meg egyik évről a másikra úgy megnyúlott hogy rá sem ismertem és eltűnt a háj is:)))szóval ne aggódj azt gondolom ezt kinövik a kamasz kisfiúk...sok sok ilyet láttam már...
157. vikuka (válaszként erre: 154. - 25800e2d09)
2013. jan. 22. 15:54
"bocsáss meg nekem de két büdös nagy pofon az ilyen szülőnek" ne ítélj elsőre.. az én szüleim is mint mindenkié a legjobbat adják a gyermeküknek! ők is kaptak egy neveltetést! a szüleim is kövérek.. ők úgy neveltek minket ahogyan őket az ő szüleik! a nagyszüleim azért ragaszkodtak foggal körömmel az ételhet,mert mindent a 2 kezükkel teremtettek meg mint mások nagyszülei is... a gabonaféléket a húsokat mindent! és az ugye munka! kétkezű munka! így az étel áldásos ajándék volt! amit tisztelni kell és nem kidobni azért,mert nem etted meg... régen ez volt... anyukámék ebben a hitben neveltek föl mindhármónkat! nem pofon jár érje, kérlek picit eltúloztad szerintem! tök lényegtelen hisz felmértem magamat mi az amit el rontottak és átkódoltam:) én nem teszem majd az én gyermekemmel(majd ha lesz)...
156. 130454e42d (válaszként erre: 155. - C6973617d3)
2013. jan. 22. 14:56
12 éves, még sokat fog nőlni. Ezek a szakaszok felváltva ismétlődnek.
155. c6973617d3 (válaszként erre: 153. - 130454e42d)
2013. jan. 22. 14:52
Hát, nagyon remélem, már volt egy nyúlás, de remélem lesz második fázis is! :)
2013. jan. 22. 14:45

"ESZED AMIT KI SZEDTEM NEKED NEM ÁLLHATSZ FEL AZ ASZTALTÓL KISLÁNYOM ÉRTHETŐ"?????IGEN APU.... "


bocsáss meg nekem de két büdös nagy pofon az ilyen szülőnek... főleg ha felnőtt adagot erőltet a gyerekbe, a kajához való hozzáállásod emiatt lett... szerencsére ezt leküzdötted, még egyszer gratula!!!!

153. 130454e42d (válaszként erre: 152. - C6973617d3)
2013. jan. 22. 14:45
Akkor nyugi, le fog menni. A növekedésnek 2 fázisa van, a nyúlási szakasz, és utána teltebb lesz, ezek felváltva ismétlődnek. Elkezd majd nyúlni, és eltűnik.
152. c6973617d3 (válaszként erre: 151. - 130454e42d)
2013. jan. 22. 14:42
Sportol, és a szülők is /most már/odafigyelnek, de azért már így is felugrott jó pár kiló :(
151. 130454e42d (válaszként erre: 150. - C6973617d3)
2013. jan. 22. 14:34
Szerintem 12 évesen a sport a megoldás, válasszon valamit, akkor ez megoldódik. Anno nekem is az segített kamaszként.
150. c6973617d3 (válaszként erre: 149. - Vikuka)
2013. jan. 22. 14:33
Köszi a kimerítő választ! Okom is volt rá, hogy feltegyem, mert a kis kereszt fiúnk is már súlytöbblettel küzd, 12 éves és félek, hogy gondok lehetnek majd.
149. vikuka (válaszként erre: 148. - C6973617d3)
2013. jan. 22. 14:27

nem nem dehogy:))))) alapvetően szerintem gyermek korban kezdődött ... "AMÍG MEG NEM ESZED AMIT KI SZEDTEM NEKED NEM ÁLLHATSZ FEL AZ ASZTALTÓL KISLÁNYOM ÉRTHETŐ"?????IGEN APU.... na ezzel már el is vágódtam.. és az életemet szinte az étel határozta meg! és igen sokat ettem ezért.. és mindent... a kamaszkorom is ilyen volt. csak azzal a kis bajjal,hogy csúfoltak a suliban a kövérségem miatt...ezért nagyevő,majd kényszer evő,és zugevővé váltam... minden bajt az étellel próbáltam ellensúlyozni! aztán 18éves koromban férjez mentem 100kg voltam. ott el engedtem magam .mert boldog voltam... ettem örömömben bánatomban unalomból és csak azért is! 1év múlva el váltam! rá szoktam a cigire:( hiába ettem többet nem híztam maradt 100 110kg.. éltem ügyes bajos dolgaimat ennyi. 8évvel ezelőtt nagyon meg fáztam levegőért könyörögtem az úristenhez! doki kérdése: VAGY LE SZOKSZ VAGY MEG HALSZ ENNYIRE EGYSZERŰ! hoppá:) ... na onnantól kezdve egy szálat nem szívtam pedig napi 2 3 db le ment:(( (nagyon stresszes munkám van) és ugye minden maradt a régiben a nagy és sok zabálás csak éppen a cigi nem volt. nem mondom,hogy többet ettem de azt igen,hogy nem néztem hogy mit.. csak legyen valami rágható a számban! természetesen soha nem tornáztam semmi sport suliban fel voltam mentve a kövérségem miatt!... 2010ben rá eszméltem,hogy jó lenne ha fogynék.. be a patikába azonnal mindent ami "fogyis"cucc meg vettem tabletták porok krémek... csináltam pár hónapig... vettem brahiból egy mérleget,hogy na most aztán fogyni fogok! a zabálások maradtak.. szedtem a csoda bogyókat krémeztem magam éjjel nappal... néha be löktem egy kis turmixport is.. aztán hagytam a fenébe,mondván áh... én így halok meg nem megy nem sikerül... nem mehet én kövér vagyok én senki vagyok soha semmi nem ment ezt sem fog elegem van végem van ennyi... 2011 tavaszán (2éve kb) a hugom előállt egy szuper ötlettel! menjünk nyaralni:) ok hova??? tengerhez... jó persze.. mondtam én ugyse megyek sehova.. aztán el telt pár hónap kb május... ekkor volt a szülinapom. ajándékba kaptam tőlük nyaralást 4 személyre! a hugom a párja az én párom én jó magam.. na szép jól ki bxxxxxtok velem:) erre nem mondhattam,hogy NEM MEGYEK. tudtam,hogy mekkora csalódás lesz , hogy nem fogok strandolni szerény méreteim miatt! ideges lettem és pánik rohamom volt,hogy bele gondoltam,hogy majd 4esben sétálunk a kavicsos tenger parton én talpig felöltözve körülöttem mindenki bikiniben szép lányok stb... a párom is jobban tenné ha el hagyna.. francé kellek neki! na mind1 ezekkel az érzésekkel mentünk nekem FÜRDŐRUHÁT VENNI:))) nekem... a lényeg hogy fel próbáltam az utolsót ami kb az 56odik volt... be láttam,hogy kicsik a rucik:)))) nem velem van a baj!!!! az 52es fürdőruhák el vannak méretezve!!nem velem van a baj!igen persze áltattam magam! a párom talált egy "majdnem tökéletes darabot" be hozta a fülkébe és kérlelt,hogy vegyem fel csak ez csak utójára hátha jó .. fel vettem! fel.... belenéztem a tükörbe... könyörgött a párom vegyük meg.. (szerinte jól ál) ááááááááááááááááááááááá el kezdtem annyira sírni ez a kérlelés és hogy jó rám.. ez??? annyira el szégyeltem magam,hogy ott és akkor el döntöttem! ha haza jövök tengertől radikális változtatások lesznek! nos a adatlapomon lévő egyik fotón jól látható a húgom mellett álok fekete rövid nadrágban (sajnos ez lett a fürdő ruhám egy 52-es cherooki vászon nadrág) ebben égőztem végig... kint jókat zabáltam :)))))))) 2011.06.17. ekkor meg vettem a futópadot! a többit mindent rögzítettem a naplómban.és most itt tartok:)

soha nem mozogtam semmit. albérletbe is azért mentem a 3adik emeletre lakni,hogy na majd ott fogyok a lépcsők miatt!:)))))) dehogy fogytam... mentek fel a kaják a szatyorba minden este a lépcsőkön a kezembe:((( na de mind1!!!!! nem voltam beteg és nem vagyok beteg!!! ezért volt fontos számomra ki mit lát belőlem hova sorol a jelenlegi képeim alapján... mert azért küzdöttem idáig,hogy ne legyek "ja az a kövér lány a boltból" a kövér szó!!!!!!!!!!!aaaaaaaaa :))))

148. c6973617d3 (válaszként erre: 147. - Vikuka)
2013. jan. 22. 14:03

Nem osztottál meg senkit, le a kalappal a kitartásod előtt!

. Engem csak az érdekelne, hogy azt a tetemes súlyfeleslegedet hogy sikerült feltornáznod? valami betegség? vagy csak a mozgásszegény életmód?


Remélem nem bántottalak meg a kérdésemmel.

147. vikuka
2013. jan. 22. 13:39
nem akarok én barby lenni,sem modell,sem semmi ilyesmi! csak élvezni azt,hogy élhetek egy élhetőbb életet!:)))
146. vikuka
2013. jan. 22. 13:38
sziasztok:) látom megosztottam a véleményeket magammal kapcsolatban!nincs értelme vitázni nem is ezért jöttem ide! a kérdéseimre a választ meg kaptam és ez a lényeg! Nos nem szeretnék többet fogyni! ezt akarom meg tartani és pont! annó amikor életmódot váltottam 130kg voltam és meg fogadtam magamnak addig megyek míg meg nem látom a "70"es számot a mérlegen! ez meg is lett idénre:)) illetve most 68kg vagyok. igen kemény sporttal és nagyon nagy odafigyeléssel értem el amit nem bánok! nem bánom,hogy naponta lesétálok 15kmet a futópadomon,nem bánom,hogy el járok úszni,nem bánom,hogy nyaranta napi szinten 30 40kmet kerékpározok!és nem bánom azt sem , hogy nem eszem kenyeret,tésztát,cukrot,sót,és társaikat! AZT MEG FŐLEG NEM BÁNOM,HOGY AZ 52ES RUHÁIMAT LE CSERÉLTEM 38-ASOKRA ÉS ÍRTÓ BÜSZKE A CSALÁDOM RÁM! MAGAMért csináltam ez tény! akárhogy is ragozom a lényeg az volt,hogy soha többet nem haljam meg a hátam mögött ezt a szót: "ÚÚ NÉZZÉTEK MÁR DE KÖVÉR,SZEGÉNY......" erről ennyit!
2013. jan. 22. 13:19
Nos ,megnéztem a naplóban levő képeket.Itt már tényleg teljesen jó.Köszönettel veszem az építő jellegű kritikákat,tanulok is belőle.Viszont akkor is amit írtam gratuláció volt. Mert hatalmas teljesítményt ért el..
144. Kukacc (válaszként erre: 139. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 12:38

Azért írtam, amit írtam, mert kifogásolható az, hogy még fogyjon 10 kilót. De honnan és miért? Már most a normál kategóriába tartozik, ha ebből fogy, az már sovány kategória lesz.

A BMI-indexnek nem kell hinni, jó kiinduló pont, de rengeteg minden befolyásolja, hogy egy ember hány kilósan néz ki jól.


Nem, nem savanyú a szőlő, mert 3 éve 33kg voltam, egy élő csontváz, így tudom, milyen "vékonynak" lenni, tudom, milyen a "másik oldal".

Jelenleg 38-as a méretem, ez egy M-esnek felel meg és én ezzel nagyon elégedett vagyok.

Egyébként a "savanyú a szőlő" hoxás mentalitás, amit én nem szeretnék sem átvenni, sem felvenni.

A 10millió agysejtre pedig nem nekem van szükségem.

143. 973d9d6ecf (válaszként erre: 140. - Bd55e3f068)
2013. jan. 22. 12:22
Elnézést ,nem is neked szólt.
142. 973d9d6ecf (válaszként erre: 141. - 25800e2d09)
2013. jan. 22. 12:21
Nem azt valóban, nem.
141. 25800e2d09 (válaszként erre: 139. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 12:18
amúgy tényleg a napló képei alapján már perfekt főőőleg a kiinduláshoz képest, nagyszerű amit véghez vitt. Te nem nézted meg, nagy ügy, tévedni emberi :)
140. bd55e3f068 (válaszként erre: 139. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 12:16
Azért a -10 kilóhoz fűztem hozzá, mert ahhoz volt mit. Nem értem, miért támadás ez, vagy mi benne a primitív.
139. 973d9d6ecf (válaszként erre: 138. - 25800e2d09)
2013. jan. 22. 12:06
Engem nyugodtan támadhatnak.Látszik kinek mi a fontos,én csak gratuláltam neki a teljesítményéhez.Mert nem semmi amit megcsinált.Ezt érdekes módon primitív embertársaim nem vették észre.Csak azt a 10 kilót.Na bumm ,talán savanyú a szőlő ...
2013. jan. 22. 12:00
csajok, csajok! nyugi:) szerintem gabyka csak a profil képeit nézte, na :)
137. bd55e3f068 (válaszként erre: 132. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 11:56
Ha 10 kilót fogna, az már izomból is menne.
136. 731e5b9ffb (válaszként erre: 133. - Kukacc)
2013. jan. 22. 11:49
Szerintem is nagyon pozitiv, hogy nem laposra, hanem csinos, formásra fogyta magát. A fogyózók nagy hibája szokott lenni, hogy átesnek a ló túlolodalára, és kövérből szottyadt deszkává fogyják magukat. Vikukán viszont látszik, hogy sportolt is a fogyás alatt, ezért tényleg formás lett. És ha nem lennének ilyen Gabyka féle hozzászólók végre elégedett lehetne önmagával..Szerintem a férfiak legalább akkora százalékának jön be Vikuka alakja, mint a nála 10kg-mal soványabb nők..
135. 25800e2d09 (válaszként erre: 134. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 10:45
nézted a naplóját? ha ledobna még 10 kilót akkor már eléggé sovány lenne, most épp jó :)
134. 973d9d6ecf (válaszként erre: 133. - Kukacc)
2013. jan. 22. 09:37
Azért mert szerintem az a normál súlya a magasságához,mondjuk függ a csontozatától is.Persze ,hogy mennyi akar lenni az az ő dolga.. A használható agysejt problémádat nem tudom megvitatni veled..
133. Kukacc (válaszként erre: 132. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 22. 09:27

Áruld már el nekem, kérlek, minek kellene neki még 10kg mínusz? Nem elég csinos így?

Miért kellene mindenkinek vékonynak lenni? Ő szerintem nőiesen telt, nagyon csinos.


Frászt kell neki 10 kiló mínusz.

Inkább néhány embernek kellene 10millió használható agysejt.

132. 973d9d6ecf (válaszként erre: 34. - Vikuka)
2013. jan. 22. 09:08
Először is gratula !!Nagyon szépen lefogytál.Nagyon sok mindentől függ ,hogy téged ki hova sorol... Például attól ,hogy most mennyi is az annyi.Ha 68kg akkor az már normál súly szinte.A képen is egy normál súlyú lányt látni .Mármint a végén.De szerintem még kell vagy 10kg mínusz.Mondjuk így már duci modell nem leszel.
2013. jan. 22. 08:48

Én akit láttam ilyen modelt egy D. Tóth Kriszta műsorban az tényleg telt vol és nem 38-40 méretű. A pofija szép kerek volt, amitől nem volt szép. Én őt inkább a molett modellekhez soroltam volna.


Mondjuk az sem értem, hogy egy normál 38-40 es méretű nőt miért kell plussize méretűnek titulálni.



A fórumindító szép arcú és nem öreg, bár modellkedéshez lehet, hogy az. Az alkata nem látszik, így nem tudom, hogy plussize vagy molett modell. 40-es méret felett nem plussize az biztos.


Azt gondolom, hogy a nők csinálnak magukból kövérnőt, mert elhiszik azt, amit a TV-ben látnak, így normál alkattal is kövérnek érzik magukat, főleg akkor, ha itt pl. a hoxán is megerősítést kapnak erre. Pl. 165 cm magas vagyok és 65 kg, kövér vagyok? És persze itt hevesen bológat mindenki, pedig azt sem tudják, hogy ezzekkel a paraméterekkel 29-es farmert hord, ami tökéletes női méret.

Rendet kellene tenni a fejekbe és nem fogyózni észnélkül. rá kellene jönni, hogy a fent említett magassághoz nem a 45 kg a normális, mert ez már anorexia, ha van evés zavara, ha nincs.

Lehet valaki olyan vékony, mint a TV-ben szépnek nevezett nők (bár ők sem szépek. Gondoljunk csak Demcsák Zsuzsára, hogy milyen csúnya, vagy Uma Thurmanra, brrr), ha ehhez semmi nincs bennük, illetve úgy néznek mint egy 12 éves kislány, aki persze a pasiknak úgy sem kell.


A kövérséget sem szeretem, ha beteg valaki, ha nem. A betegség nem indok arra, hogy elhízottak legyünk, sőt! Ha beteg valaki nehezebben tud lefogyni és tartani a súlyát, de ha tesz érte, akkor nem lehetetlen. Én ezt is csak egy kifogásnak gondolom...

2013. jan. 22. 07:07
-az ilyen
129. tündérmanócska (válaszként erre: 107. - Mese)
2013. jan. 22. 07:03

Ezt én is észrevettem.

Nekem a nagynéném ilyen. Nem attól olyan, hogy sokat eszik, hanem hormonális probléma.

És igen, az emberek egyből megbélyegzik az ilyen az ilyen embereket..De hát ez korunk problémája. A magas fokú intolerancia.

Kicsit más, de mégis idetartozik: Engem sokan bánttotak, mert “csúnya“ vagyok. Pedig erről se tehet az ember, mégis rögtön durr bele, bántsuk meg és el se gondolkoznak, hogy szegény nem is tehet róla..

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook