Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pizza allergia? Mi lehet a baj? fórum

Pizza allergia? Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


11. ina87
2017. ápr. 25. 16:46
fűszerek általában ott szokót lenni a gond...
10. Cipo3
2017. febr. 3. 10:45

Nekem ugyanez a problémám. Rendelt pizzától kifordul a gyomrom. Tudni kell rólam, hogy erős gyomrom van. Vírusos hasmenést egy korgással elintézem. De valamit mégsem bírom, mert folyós és veszettül csípős székletem lesz a rendelt pizzától. (Bocsi) Még nem jöttem rá miért. Tejfölös fokhagymás a kedvencem, de rendeltem én már mustárost meg ketchupos alapút is rengeteg ízben. Mindegyiktől kivagyok. Ha otthon én csinálom. Gyúrom a tésztát vagy a Ristorante fagyasztottat eszem, semmi bajom.


Penészes alapanyagból dolgoznak a pizzériák? Vagy van valami fűszer???? Nem tudom.

9. dmj.
2012. jún. 25. 16:16
vagy taán már pszichésen alakul ki a "helyzet"
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Ba99d16e42)
2012. jún. 25. 12:56
vmelyik pizza alapfűszer lesz a ludas a dologért.... Tejfölös alapú pizzánál is uez van?
2012. jún. 25. 10:32

Lehet valamelyik összetevővel szembeni intolerancia is pl.

Allergiás vagy valamire?

Epehólyag működési zavar is lehet :(

6. virus2008 (válaszként erre: 1. - Ba99d16e42)
2012. jún. 25. 10:15

Hát a gyomorgörcs nem függ össze a hasmenéssel.

A hasgörcs annál inkább.


Olyan nincs hogy pizza allergia,főként nem félóra alatt.Sőt gyomorrontás sem lehet,mert akkor más tüneteid is lennének.


Szerintem a zsíros kaja hozza ki, és ha meleg beindítja a beleidet, ennyi.


Hagyjuk ezt a fóbiát amit máshonnan rendelsz az biztos romlott, az étel eredetü megbetegedések otthon jellemzőek főként.

2012. jún. 25. 07:56

Gyomorgörcs és gyors hasmenés?

Esetleg laktóz érzékenység??

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ba99d16e42)
2012. jún. 25. 06:34

Gyanús, hogy a szószban keresendő a hiba.


Én gyros evés után vagyok rosszul mindig. Émelygés, hasfájás. Tuti, hogy a fűszerkeverékkel van gondom.

2012. jún. 25. 05:49
bazsalikomra vagy oreganora ... azok csinálhatnak ilyeneket!!!
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Ba99d16e42)
2012. jún. 25. 05:36

az otthon sütött pizza után is ez van?


lehet, hogy csak a rendeltekkel van a baj. Vendéglátóhelyeken néha jobb nem tudni, miket tesznek a pizzára/pizzába.... :-S

2012. jún. 25. 00:19
Nemrég vettem észre (kb. fél éve) hogy pizza evés után, mindegy honnan rendelem és milyen ízesítésűt erős gyomorgörcseim lesznek és fél,- egy órán belül iszonyatos hasmenésem. Ez mitől lehet? Egyelőre csak a pizzánál vettem észre. Elnézést a kényes témáért, csak kíváncsi vagyok másnál is fordult elő? Vagy ez valami érzékenység lehet? de mire, mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook