Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros kis pöttyek a testen... fórum

Piros kis pöttyek a testen... (beszélgetős fórum)


2011. márc. 24. 08:46

Furcsa kedves első hozzászóló, hogy valamit nem lehet tenni ellene, hiszen számodra kellemetlen

kitalálhatna a bőrgyógyász, valami hathatós kezelést,hiszen neked kellemetlen, hogy ne szenvedjél ennyit. Kívánom neked gyógyulj meg és

ne hagyd magad lerázni a saját célod érdekében.

Üdv.Ágnes

2011. márc. 23. 20:11
nem lehet, ha vakarom terjed. a radír is "vakarja" és így borotválni se tom a lábam:(
2011. márc. 23. 20:08
radírozd le rendszeresen
2011. márc. 23. 20:07
Sziasztok. 14 éves korom óta vettem észre h a 2 felső karomon olyan pattanás szerű valamik vannak, viszketnek és nagyon nem dekoratívokat. akkor még nem volt olyan vészes, elmentem vele dokihoz, azt a választ kaptam h nem lehet eltüntetni. Ha vakarom terjed és mint a pattanásból fehér izét lehet kinyomni. Na most nyár óta az egész testemen elterjedt és nagyon nem dekoratív :( Érdekes mert változik napszaktól vagy naponként. Eggyik nap szépen lehúzódik csak rózsaszines kis foltokat látok, estére már ki van jönve mindenhol, hol nagyobbak hol kisebbek. Háton combon karon... minden felé lehet látni belőle. Már van időpontom a bőrgyógyászhoz mert nem birom már elviselni. De azért meg akartam kérdezni h van e közöttünk olyan akinek hasonló problémája van és tud valamit mondani :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook